0913 388 688 1

سئویار | سئو سایت اصفهان و آنالیز سئو سایت
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » آیا گرامر در بازاریابی محتوا موثر است ؟

آیا گرامر در بازاریابی محتوا موثر است ؟

تاریخ:15th مارس 2016
پشتیبانی وب سایت
0
951

آیا گرامر در بازاریابی محتوا موثر است ؟

 

هنگامی که کلمه یا عبارت مورد نظر خود را جستجو می کنید ممکن است با مقالات و مطالب مختلفی مواجه شوید و متوجه برخی اشتباهات گرامری و دستور زبان در آن ها شده باشید. مقاله نویسی یکی از اصول مهم بازاریابی و سئو است. مفاله ای که تولید می شود باید با کیفیت و بدون خطاهای املایی و دستور زبان باشد تا در جذب اعتماد مخاطب موثر باشد. عده ای براین باورند که محتوای سایت یکی از ابزارهای سئو است درحالی که محتوا اصل اساسی سئو می باشد. مطلبی که تولید می شود باید تمامی خصوصیات مطلبی که در جذب کاربر موفق است را داشته باشد. اما واقعا چقدر دستور زبان و گرامر محتوا برای خوانندگان و موتور جستجو مهم است ؟

با توجه به مطالعات جهانی این امر اهمیت زیادی دارد. اشتاباهات گرامری بر بازاریابی محتوا نه تنها در سطح یک خواننده بلکه در سطح سئو نیز تاثیرگذار خواهد بود. دستور زبان ضعیف ممکن است به از دست دادن اعتبار ، تجربه کاربری و رتبه بندی در نتایج جستجو منجر شود.

 

اعتبار

 

دستور زبان ضعیف می تواند باعث لکه دار شدن اعتبار وبلاگ ها ، کتاب های الکترونیکی ، مراکز راهنما و دیگر منابع بازاریابی دیجیتال شود. اعتبار آسیب دیده می تواند به از دست دادن مشتریان بالقوه نیز منجر شود و اهداف شما را تحت تاثیر قرار دهد. در بسیاری از موارد دیده شده است که کاربر به دلیل خطاهای گرامری موجود در محتوای سایت و عدم اعتماد به آن از انجام کار خود دست کشیده اند. به همین دلیل این امر استفاده از دستور زبان مناسب را برای موفقیت کسب و کار آنلاین ضروری می کند.

 

تجربه کاربری

 

معمولا کاربران زمان زیادی را برای کشف ساختار صحیح جملاتی با ساختار نادرست صرف می کنند. بررسی ها نشان داده است که  خطاهای گرامری بیشتر از هر چیز دیگری در یک زبان کاربران را آزار می دهد. نگارش و گرامر صحیح بخش جدایی ناپذیر از خوانایی مقاله می باشد در واقع جزئی است که برای تجره کاربری مثبت لازم است.  بنابراین یک خطای دستوری به راحتی می تواند در از دست دادن علاقه خواننده که مانع اثر بخشی محتوا می شود ، تاثیرگذار باشد.

 

رتبه بندی

 

اگرچه گرامر نادرست می تواند به اعتبار و تجربه کاربری محتوا آسیب بزند، غول جستجوی گوگل به طور دقیق تایید نکرده است که دستور زبان یکی از فاکتورهای رتبه بندی آن محسوب می شود یا نه. با این حال ، بینگ به طور واضح بیان کرده است که گرامر محتوا بدون شک یک عامل رتبه بندی است که موتور جستجو برای تعیین کیفیت محتوا در وب آن را در نظر خواهد گرفت. یکی از مدیران ارشد بینگ عنوان کرده است که "موتور جستجو شما را قضاوت می کند. اگر تولید محتوای خود را مانند قبل ادامه داده باشید چرا موتورجستجو باید صفحه ای از محتوا که پر از خطاهای گرامری است را در رتبه های بالای نتایج جستجو به کاربر نمایش دهد در صورتی که صفحات بسیاری بدون خطاهای گرامری وجود دارد؟ چه دوست داشته باشید یا نداشته باشید ، ما محتوای نتایجی را که نشان می دهیم بررسی می کنیم و به طور مداوم محتوای با کیفیت را در نتایج مشاهده می کنیم "

 

الگوریتم پاندای گوگل به منظور ارزیابی کیفیت محتوای سایت ایجاد شده است. براین اساس رتبه های سایت هایی با کیفیت بالا را افزایش خواهد داد. بعد از مدت کوتاهی از بروزرسانی پاندا، گوگل لیستی از سوالات که باید در رابطه با ارزیابی کیفیت محتوای سایت ها پرسیده شود را منتشر کرد و به طور غیر مستفیم یکی از اعضای تیم بروزرسانی پاندا به املا و سبک مقالات منتشرشده اشاره کرد. به این معنی که دستور زبان در رتبه بندی گوگل نیز اهمیت دارد.

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

اهمیت بروزرسانی و اپدیت محتوا

اهمیت بروزرسانی سایت

اهمیت بروزرسانی سایت   منظور از بروزرسانی سایت، نگهداری و پشتیبانی سایت است. یعنی افزودن محتوای جدید و ویرایش محتوای قدیمی  وب سایت . در واقع با بروزرسانی سایت به آن حیات می بخشید. اهمیت بروزرسانی سایت با اهمیت سئو سایت رابطه ی مستقیمی دارد و قطعا شما برای افزایش بازدید و جذب کاربران بالقوه […]

اپدیت جدید الگوریتم پنگوئن

اطلاعات بیشتر آپدیت الگوریتم پنگوئن

اطلاعات بیشتر آپدیت الگوریتم پنگوئن   در یک پادکست Gary Illyes از تحلیلگران گوگل اطلاعات بیشتری از آخرین بروزرسانی الگوریتم پنگوئن مطرح کرد. در این مقاله به مهمترین اظهارات گری اشاره خواهیم کرد.   پنگوئن عمدتا ( اما نه منحصرا ) به بررسی لینک های اسپم می پردازد.   گوگل اعلام کرد که پنگوئن الگوریتم […]

پروژه AMP

AMP در نتایج جستجو ثبت شد

AMP در نتایج جستجو ثبت شد   در تکنولوژی AMP Google نسخه ای کم حجم از HTML ارائه میشود که باعث افزایش سرعت بار گذاری صفحات وب در گوشی های تلفن همراه خواهد شد . در این نسخه از صفحات وب، تنها استفاده از تگ های خاصی از HTML مجاز است و نمی توان از […]

آیا 3xx redirect در رتبه صفحات تاثیر دارد؟

۳xx redirect پیج رنک را کاهش نمی دهد!

استفاده از ۳xx redirect پیج رنک را کاهش نمی دهد!   ۳۰۱ ریدایرکت موثر در سئو!   ۳۰۱ یدایرکت انواع متفاوتی دارد که هر نوع آن هدف خاصی را دنبال می کند. رایج ترین نوع کاربردی و مفید آن ۳۰۱ ریدایرکت است. ۳۰۱ ریدایرکت (۳۰۱ redirect) به معنی انتقال دائمی آدرس قدیمی به آدرس جدید […]

ارسال دیدگاه

*    

*