آنالیز رایگان سئو سایت

ارزش تولید محتوا توسط کاربران

آخرین بروز رسانی: خرداد ۲۴, ۱۳۹۵

ارزش تولید محتوا توسط کاربران

 

یک استراتژی مهم در بهبود حضور سایت ما در صفحه اول نتایج جست و جو ایجاد متناوب و دائمی محتوای جدید ، با کیفیت و مناسب است. اما انجام این کار فقط با اتکا به منابع شخصی کار بسیار سختی خواهد بود . خوشبختانه شما می توانید از انرزی قدرت و دانش کاربران وب سایتتان برای ایجاد محتوای جدید استفاده نمایید . این عمل با عنوان “محتوای تولید شده توسط کاربر” شناخته می شود. محتوای تولید شده توسط کاربران می تواند یک جریان تولید محتوای بسیار تاثیرگذار و با ارزش باشد.

 

مثال های مناسبی از محتوای تولید شده توسط کاربران چه مواردی می تواند باشد ؟

 

نظرات ارسال شده در وبلاگ ، انجمن های گفتگو گزینه هایی هستند که به کاربران اجازه می دهند تا به راحتی نظرات خود را بیان کنند و کمک خواهند کرد تا محتوای جدیدی برای وب سایت ایجاد شود. بعضی از وب سایت ها حتی یک گام جلوتر می گذارند و به کاربران اجازه می دهند تا نظرات کارشناسی ارسال کنند و یا به محتوای ارسال شده توسط کاربر دیگر امتیاز داده و یا آن را نقد کنند و یا به فعالترین مخاطبان و کارشناسان وب سایت های دیگر اجازه دهند تا یک پست مهمان در وب سایت ارسال کنند.
 
این می تواند یک راه فوق العاده مناسب برای ایجاد محتوای جدید و فریبنده باشد و همچنین باعث تجمیع دیگر نظرات و مخاطبان در این پست شود. اگر در وب سایتتان یک محصول می فروشید به کاربران اجازه دهید تا نقدشان را درباره محصولات شما ارسال کنند و این یعنی تولید محتوای جدید و مرتبط با کسب و کار شما. همچنین می توانید به دنبال راهی بگردید تا کاربران را به انجام این کار تشویق کند . می توانید از مشریان راضی تان بخواهید تا در تولید محتوای آموزشی شما را یاری کنند . در نظر داشته باشید این محتوا نیاز نیست حتما متنی باشد ، اگر کاربر بخواهد اطلاعات جذابی در قالب یک فایل ویدئویی ، عکس ، مولتی مدیا به اشتراک بگذارد ، اجازه این کار به او بدهید.
 
برای هر نوع محتوایی که امکان پیاده سازی آن در یک وب سایت وجود دارد باید امکانی برای مخاطبان وب سایت شما برای ایجاد محتوا در آن نوع تعریف شده باشد. هیچگاه مزیت ایجاد محتوا در شبکه های اجتماعی را فراموش نکنیدو یکی از دلایل مهم ظهور پررنگ شبکه های اجتماعی در سال های گذشته این است که کاربران یک گرایش ذاتی در به اشتراک گذاری محتوای مورد علاقه خود با دیگران دارند و این شبکه های اجتماعی کار را برای آنها آسان می کنند. به یاد داشته باشید به اشتراک گذاری محتوا فارق از آن که شما آن را به وجود آورده باشید یا کاربران شما ، یک موقعیت بزرگ را برای شما ایجاد می کند تا کاربران دیگر و موتورهای جستجو شما و محتوای سایتتان را پیدا کرده و به آن اهمیت دهند.
 
در پایان اگر می خواهید که به کاربران امکان نوشتن و ایجاد محتوای دلخواهشان را بدهید ، باید اطمینان حاصل کنید که در وب سایتتان یک امکان قابل قبول برای انجام این کار وجود دارد. دنیا پر از آدم های خرابکار ، ربات های اسپمر و آدم های سودجو است که سعی می کنند از امکان ارسال محتوا در سایت های دیگران سوءاستفاده کنند ، مطمئن شوید که تمامی محتوای ارسال شده توسط کاربران را می خوانید ، می بینید و گوش می دهید.

 

آموزش حرفه ای سئو
سئو س ام اس اختصاصی
  1. پارسا گفت:

    مطالب عالی به این میگن مختصر و مفید و عالی
    متشکرم