0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » ارزش محتوای تازه در سئو

ارزش محتوای تازه در سئو

تاریخ:2nd مارس 2016
پشتیبانی وب سایت
1604

چرا مطلب تازه برای سئو وب سایت شما مهم است ؟

 

 

وب سایت شما یک موجود زنده در فضای مجازی می باشد. بار هر بروزرسانی شما به آن زندگی می بخشید که نقش بسیار مهمی در برقراری تعامل با بازدیدکنندگان ، مشتریان و موتورهای جستجوی قدرتمند دارد. با این وجود یک وب سایت استاتیک بدون هیچ نوع بروزرسانی و مطلبی جدید برای ارائه ،ممکن از نظر موتورهای جستجو یک موجود مرده و بدون زندگی باشد.

بروزرسانی مرتب وب سایت به موتورهای جستجو منبعی از مطالب تازه با اطلاعاتی جدید برای درخواست های جستجو ارائه می دهد. به عبارت ساده ؛ اگر شما وب سایتتان را به طور مکرر با مطالب با کیفیت بروزرسانی کنید، موتورهای جستجو به سایت شما علاقه مند خواهند شد.

چه دلایل مهم دیگری میتواند وجود داشته باشد که اهمیت بروزرسانی وب سایتتان را با محتوای تازه متذکر شود؟ با ما همراه باشید تا دلایل دیگر را برای شما شرح دهیم.

 

 

مطالب تازه = ایندکس مکرر

 

اشتباه نکنید ، عبارت بالا به این معنا نیست که مطالب تازه ، ایندکس بیشتری برای شما بهمراه دارد. در واقع با بروزرسانی وب سایت با مقالات ، دانلودها ، اضافه کردن صفحات جدید ، موتورهای جستجو زمان و تعداد دفعات بیشتری را برای بازدید از سایت شما توقف می کند. زمانی که موتورهای جستجو به صورت مکرر به سایت شما سرکشی کنند ، شما این فرصت را برای رسیدن به رتبه بالاتر بر اساس محتوای تازه بدست خواهید آورد.

برای مثال یک سایت ممکن است براساس ترکیبی از تعدادی لینک ورودی و کلمات کلیدی استفاده شده ، ایندکس شده باشد و گاهی اوقات بروزرسانی شود. هر زمان که سایت را بروزرسانی می کنید، موتور جستجو زمانی را برای مرتب سازی اطلاعات و رتبه بندی سایت شما صرف می کند. بنابراین اگر می خواهید شانس بدست آوردن رتبه بالا برای سایتتان را افزایش دهید ، مطالبتان را به طور منظم بروزرسانی کنید تا موتور جستجو جایگاه شما را در ایندکس خود به طور مکرر ارزیابی کند.

به خاطر داشته باشید، منظور ما در این مقاله تولید محتوای زیاد نیست بلکه کیفیت مطالب است . بروزرسانی ایده ی خوبی است اما باید محتوای خود را براساس استانداردها تولید کنید. اگر صفحات سایت را با تعداد زیادی از مقالات بی ارزش و مملوء از کلمات کلیدی ، پر کنید بدون شک شما جریمه خواهید شد.

 

گوگل بروزرسانی منظم را دوست دارد

 

تا کنون پراستفاده ترین موتور جستجو ، گوگل است . به عنوان پادشاه تمام موتورهای جستجو ، گوگل تاثیر فوق العاده ای بر وبمسترها و چگونگی طراحی وب سایت ها دارد. زمانی که گوگل بر علاقه خود به وب سایت هایی که بروزرسانی منظم انجام می دهد ، تاکید کرده است ؛ این دلیل مطمئنی خواهد بود که شما باید وب سایت خود را با تولید محتوای تازه و با ارزش برای جذب گوگل آپدیت کنید.

نیازی به بروزرسانی و تغییرات غیرضروری و یا ارسال مطلب در هر ساعت از روز نیست.  سایتی که یک بار در روز یا حداقل دو تا سه بار در هفته آپدیت می شود ، سایتی با بروزرسانی منظم در نظر گرفته می شود. ربات های گوگل که در صفحات وب می خزند ، به طور مداوم به دنبال صفحاتی هستند که جدید و بروزرسانی شده اند و یا محتوای تازه ای دارند تا آنها را ایندکس کنند. اگر محتوای ساییتان را با اطلاعات معتبر و با ارزش بروزرسانی می کنید شانس سایتتان را در کسب رتبه بهتر از رتبه بندی گوگل افزایش داده اید.

بنابراین اضافه کردن یک مقاله ، یک تصویر و یا برخی تغییرات کوچک در سایت باعث جلب توجه موتور جستجو می شود. ساده ترین و موثرترین راه برای تازه ماندن، اضافه کردن یک بلاگ در سایت است و در ادامه درج مطالب و مقالات برای جذب بازدیدکنندگان. مطالبی درج کنید تا به کمک بروزرسانی منظم تان باعث جلب توجه شود.

 

محتوای بیشتر ، کلمات کلیدی بیشتر

 

هنگامی که محتوای جدیدی منتشر می کنید ، فرصتی برای درج کلیدواژه های بیشتری در سایت فراهم می کنید. کلمات کلیدی امتیاز بالایی در الگوریتم های رتبه بندی و ایندکس شدن صفحات دارند. درج منظم مطلب اجازه می دهد تا مقاله تان را بر اساس کلمات کلیدی مرتبطی که می تواند بازدیدکننده جذب کند ، بهینه سازی کنید.

برای مثال اگر موضوع وب سایت شما ، بیمه باشد و چهار تا پنج بار در هفته با انتشار مطالب جدید بروزرسانی شود ، می توانید هر مطلب را بر جنبه های مختلف بیمه مانند "بیمه خودرو" ، "بیمه عمر" و … متمرکز کنید. هر بار که مقاله جدیدی اضافه می کنید کلمات کلیدی ارزشمندی را سازماندهی می کنید که به موتورهای جستجو در تشخیص سایتتان به عنوان منبعی مفید و ویژه در ارائه درخواست های جستجو مرتبط با موضوع بیمه کمک می کند.

در حال حاضر بروزرسانی الگوریتم های گوگل مبنی بر حجم کلمات کلیدی موجود در محتوای وب سایت نیست. گوگل هنگامی که وب سایتی را ایندکس می کند به دنبال محتوای با کیفیت است نه محتوایی پر از کلمات کلیدی.

بله کلمات کلیدی هنوز هم بخشی از استراتژی سئو وب سایت است اما نباید کل سئو داخلی سایتتان را بر اساس کلیدواژه ها و یا عبارات کلیدی سازماندهی کنید. مطالبی با کیفیت تولید کنید که کلمات کلیدی تان را به صورت طبیعی شامل شود. به عبارت دیگر محتوایی ارسال کنید که سوالات و نیازهای بازدیدکنندگان مرتبط با موضوع سایت شما را پاسخ دهد. مطالب خود را بر یک کلمه کلیدی متمرکز نکنید. متا تگ ها، عنوان ها و توضیحات را بر اساس کلمات کلیدی  و به طور طبیعی بنویسید.

 

مطالب تازه ، اعتبار سایت را افزایش می دهد

 

تمام وبمسترها در تلاشند که اعتبار صنعت خود را در چشم گوگل افزایش دهند. استراتژی برجسته و نافذ برای تبدیل شدن به صنعتی معتبر با در نظر گرفتن قوانین و استانداردهای سئو ، تولید محتوا می باشد. هرچه بیشتر محتوای غنی و باارزش منتشر کنید که مرتبط با صنعت شما باشد ، از اعتبار بیشتری برای وب سایت خود بهره مند خواهید شد.

علاوه بر این اگر رقبای وب سایت خود را بررسی کنید، به سرعت متوجه خواهید شد که سایت های با اعتبار و قدرتمند از دید گوگل دارای ده ها و یا هزاران صفحه ایندکس شده در فهرست گوگل دارند. بنابراین تولید محتوای تازه افزایش اعتبار سایت را تضمین می کند.

هنگامی که بر یک موضوع خاص تمرکز و مطلب منتشر میکنید تا زمانی که محتوایتان باارزش باشد شما به یک منبع قدرتمند تبدیل خواهید شد و کاربران به شما اعتماد خواهند کرد. هرچه اعتماد بیشتری جذب کنید ، احتمال خرید از محصولات و خدمات شما بیشتر خواهد شد. شبکه های اجتماعی مکانی عالی برای شروع به ساخت اعتبار و قدرت بر یک موضوع می باشد. پاسخ دادن به سوالات در انجمن ها ، منتشر کردن مطالب مفید در بلاگ سایتتان و یا درج نظر در بلاگ های دیگر ارتباط شما را با کاربران دیگر برقرار کرده و اعتباری را که انتظار دارید، دریافت خواهید کرد.

اگر به طور مداوم محتوای با کیفیت بالا ارسال کنید ، کاربران به شما وفادار خواهند شد. وفاداری چیزی نیست که بتوان آن را خرید. بنابراین با این کار حتی صاحبان کسب و کار کوچک هم فرصتی برای رقابت با صنعت های بزرگ را بدست خواهند آورد.

 
 

سخن پایانی

 

اگر علاقه مندید که اعتبار و ارزش بالایی در نتایج جستجو بدست آورید بنابراین با تولید محتوای تازه و با کیفیت موتوهای جستجو را در هدفشان که ارائه بهترین و مرتبط ترین نتایج به کاربران است ، یاری کنید تا آن ها هم اعتبار و قدرت را به شما پاداش دهند.

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

اهمیت تعداد صفحات سایت در سئو

تاثیر تعداد صفحات سایت در سئو

ما در این مقاله قصد داریم تاثیر تعداد صفحات سایت در سئو به شما بگوییم. هرچه تعداد صفحات بیشتر ، سئو بالاتر ؟ پاسخ این سوال را مت کاتس در ویدئو منتشر شده در این رابطه اعلام کرد. او اعلام کرد که داشتن وب سایت بزرگ یا تعداد زیاد صفحات وب در سایت تاثیر مستقیمی […]

سئو سایت سئو وبلاگ در اصفهان

سئو سایت سئو وبلاگ در اصفهان

با سئو سایت سئو وبلاگ در اصفهان با ما همراه باشید. سئو سایت سئو وبلاگ در اصفهان هنگامی که کار طراحی وب سایت را به اتمام رساندید اما سایت شما بازدیدکننده کافی را بدست نیاورده است ، این بدان معناست که شما انجام پروسه مهم افزایش بازدید و ترافیک سایتتان را فراموش کرده اید ، […]

افزایش ترافیک بازدیدکنندگان وب سایت

۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت

با ما در رابطه با ۲۶ نکته برای افزایش ترافیک سایت همراه باشید. ۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت حتما اطلاع دارید نیمی از افزایش ترافیک سایت ها از طریق موتورهای جستجو مخصوصا گوگل تامین می شود . از اهداف مدیر هر نوع وب سایتی دیده شدن سایتش در صدر نتایج جستجو می باشد. استفاده […]

Quality content

تاثیر محتوای با کیفیت و سئو شده بر سئو سایت

محتوا به عنوان تاثیرگذارترین عامل در سئو سایت محتوای با کیفیت یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عامل در بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) می‎باشد. به طوریکه هر چقدر محتوای سایت جذاب تر و با کیفیت تر تولید گردد، رتبه سئوی بهتری به وب سایت تعلق می گیرد. محتوای با کیفیت می‌تواند به عنوان […]

ارسال دیدگاه

  1. طراح سایت گفت:

    با تشکر از سایت خوبتون

*    

*