آنالیز رایگان سئو سایت

بخش دهم آموزش سئو (بهینه سازی تصاویر)

آخرین بروز رسانی: اردیبهشت ۶, ۱۳۹۵

بخش دهم : بهینه سازی تصاویر (Image Optimization)

 

یکی دیگر از مباحث مهم در افزایش سئو و بهینه سازی وب سایت ها ، تصاویر هستند. بهینه سازی تصاویر برای نمایش بهتر آنها در نتایج جستجو به شناخت المان های مهم آنها در سئو و استفاده صحیح از آنها جهت ارتقای سئو و افزایش ترافیک سایت می باشد.

 

سئوی تصاویر
 
۶۲ استفاده از تصاویر . از تصاویر برای جذاب تر کردن نوشته و راحت تر به اشتراک گذاشتن آن ها استفاده نمایید. تصاویر توانایی بالقوه ای در جذب کاربر و به دنبال آن افزایش بازدید مطلب و وب سایت دارند.
 
۶۳ بهینه سازی نام تصاویر.درج نام مرتبط و مناسب برای تصاویر الزامی است. استفاده از کلمات کلیدی در نام تصاویر با رعایت keyword stuffing در بهینه سازی آنها موثر است. در نام گذاری تصاویر به جای فاصله (space) از خط فاصله (-) استفاده کنید که برای موتور جستجو قابل فهم تر باشد.

 

۶۴ درج مقدار Alt مرتبط برای تصاویر. یکی از پارامترهای مهم تصاویر مشخصه Alt می باشد. Alt متن جایگزینی است که هنگام لود نشدن یک تصویر توسط مرورگر نمایش داده می شود. این مشخصه به خزنده موتور جستجو جهت درک مفهوم تصویر کمک می کند. برای بهینه سازی بهتر تصاویر سعی کنید کلمات کلیدی موردنظرتان را مرتبط با موضوع تصویر در این مشخصه استفاده کنید اما زیاده روی نکنید.
 
۶۵ بهینه سازی سایز تصاویر. در مقالات قبلی هم بیان کردیم که حجم تصاویر ارتباط مستقیمی با سرعت بارگذاری صفحات و دفع کاربر از سایت که از عوامل مهم در سئو هستند، دارد . بهینه سازی حجم تصاویر به معنای کاهش سایز آنها همراه با حفظ کیفیت می باشد.

 
 

Check_Sign بخش اول آموزش سئو (معماری و طرح بندی سایت)
Check_Sign بخش دوم آموزش سئو (جستجوی کلمات کلید)
Check_Sign بخش سوم آموزش سئو (تگ عنوان)
Check_Sign بخش چهارم آموزش سئو (متای توضیحات)
Check_Sign بخش پنچم آموزش سئو (تگ های Heading)
Check_Sign بخش ششم آموزش سئو (سئوی محتوا)
Check_Sign بخش هفتم آموزش سئو (ایندکس صفحات)
Check_Sign بخش هشتم آموزش سئو (تجربه کاربری)
Check_Sign بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت)

آموزش حرفه ای سئو
سئو س ام اس اختصاصی