0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » بخش دوازدهم آموزش سئو (رسانه های اجتماعی)

بخش دوازدهم آموزش سئو (رسانه های اجتماعی)

تاریخ:25th آوریل 2016
پشتیبانی وب سایت
0
793

بخش دوازدهم : رسانه های اجتماعی (Social Media)

 

تاثیر شبکه های اجتماعی و بهینه سازی آن ها را در افزایش و ارتقای جایگاه وب سایت در رتبه بندی موتورهای جستجو را نمی توان نادیده گرفت . با فعالیت هدفمند در جامعه مجازی می توان راحت تر و نزدیک تر با مخاطبان و مشتریان ارتباط برقرار کرد لذا نکات بهینه سازی شبکه های اجتماعی را برای شما بیان می کنیم.

 

 رسانه های اجتماعی و سئو

 

۷۴ رسانه های اجتماعی را نادیده نگیرید. در حالی که شبکه های اجتماعی رسما تاثیر مستقیمی بر رتبه بندی سایت ندارند اگرچه نظرات در این باره مختلف می باشد ، این رسانه ها به گسترش محتوا و دریافت ارتباط بالقوه با بازدیدکنندگان کمک خواهند کرد. علاوه بر این ترافیک ناشی از رسانه های اجتماعی برای وب سایت از عوامل دیگری است که به طور مستقیم بر رتبه بندی نتایج جستجو تاثیرگذار است.
 
۷۵ اشتراک گذاری محتوا با رسانه های اجتماعی. پروفایل های اجتماعی وب سایت خود را در شبکه های بزرگ فعال نگه دارید و مطالب و محتوای سایت را برای دیگران به اشتراک بگذارید.
 
۷۶ تشویق به اشتراک گذاری مطالب سایت. قرار دادن دکمه های اتصال به شبکه های اجتماعی در سایت علاوه آسان تر کردن به اشتراک گذاری مطالب سایت می تواند موجب افزایش بازدیدکننده سایت و ایجاد ارتباط متقابل و دوطرفه با مشتریان گردد.
 
۷۷ نمایش تعداد به اشتراک گذاری مطالب توسط بازدیدکنندگان. نمایش تعداد اشتراک گذاری از هر مطلب می تواند منجر به تشویق و به اشتراک گذاری بیشتر مطلب توسط خواننده شود.
 
۷۸ استفاده از متاهای Open Graph (OG) . برای بهتر نمایش داده شدن مطالب سایت خود در شبکه اجتماعی فیسبوک از متاهای OG در صفحات وب سایت استفاده نمایید. (جزئیات بیشتر در مقاله متا تگ های مهم در سئو وب سایت)
 
۷۹ راه اندازی Twitter card . با استفاده از شبکه اجتماعی توییتر بازدیدکنندگان جدید را به سایت خود هدایت کنید. با اتصال سایت به شبکه توییتر مشتریان شما به سرعت میتوانند مطالب جدید شما را در قالب نوشته های ۱۴۰ کاراکتری یا کمتر و یا لینک آنها دنبال کنند. با اعمال چند خط کد Twitter Card سایت خود را راه اندازی کنید و پروفایل خود را بروز نگه دارید.
 
۸۰ راه اندازی rich pin . فعال کردن rich pin در وب سایت می تواند به افزایش ترافیک از پینترست منجر شود. اگرچه شبکه اجتماعی Pinterest در ایران مخاطب کمی دارد اما پیشنهاد می کنیم فعالیت خود را در این شبکه گسترش دهید و مخاطبان بیشتری را برای سایت خود جذب کنید.

 
 

Check_Sign بخش اول آموزش سئو (معماری و طرح بندی سایت)
Check_Sign بخش دوم آموزش سئو (جستجوی کلمات کلید)
Check_Sign بخش سوم آموزش سئو (تگ عنوان)
Check_Sign بخش چهارم آموزش سئو (متای توضیحات)
Check_Sign بخش پنچم آموزش سئو (تگ های Heading)
Check_Sign بخش ششم آموزش سئو (سئوی محتوا)
Check_Sign بخش هفتم آموزش سئو (ایندکس صفحات)
Check_Sign بخش هشتم آموزش سئو (تجربه کاربری)
Check_Sign بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت)

Check_Sign بخش دهم آموزش سئو (بهینه سازی تصاویر)

Check_Sign بخش یازدهم آموزش سئو (لینک سازی)

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

دو اشتباه رایج که به رتبه سایت آسیب می رساند!

چهار اشتباه رایج سئو در میان مبتدیان

چهار اشتباه رایج سئو در میان مبتدیان که به رتبه سایت آسیب می رساند!  چهار اشتباه رایج سئوکه به رتبه سایت آسیب می رساند! می تواند دلیلی باشد که چرا سایت شما رتبه بالایی در گوگل بدست نمی آورد. ممکن است شما از این اشتباهات آگاه نباشید. در ادامه دو اشتباه معمول و مورد توجه […]

افزایش ترافیک بازدیدکنندگان وب سایت

۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت

با ما در رابطه با ۲۶ نکته برای افزایش ترافیک سایت همراه باشید. ۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت حتما اطلاع دارید نیمی از افزایش ترافیک سایت ها از طریق موتورهای جستجو مخصوصا گوگل تامین می شود . از اهداف مدیر هر نوع وب سایتی دیده شدن سایتش در صدر نتایج جستجو می باشد. استفاده […]

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات در گوگل ادوردز با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه ی اینترنت ، حضور هر شخص یا تجارتی در فضای اینترنتی تبدیل به امری اجتناب ناپذیر و ضروری است. در عرصه ی رقابتی و گستردگی اینترنت روش های مختلفی برای دیده شدن نزد کاربران وجود دارد، یکی از آسوده ترین و ارزان […]

بهینه سازی سایت

زمان با ارزش است ، کارآمد بهینه سازی کنید

زمان با ارزش است ، کارآمد بهینه سازی کنید   زمان تان محدود است و نمی توانید هنگامی که سایت خود را بهینه سازی می کنید همه موارد را انجام دهید. فروش شما کاهش یافته و به دنبال راه حلی سریع و موثر هستید. اگر بر موارد نادرست تمرکز کنید ، مقدار زیادی از هزینه […]

ارسال دیدگاه

*    

*