0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » بخش سیزدهم آموزش سئو ( ریکاوری پنالتی گوگل)

بخش سیزدهم آموزش سئو ( ریکاوری پنالتی گوگل)

تاریخ:27th آوریل 2016
پشتیبانی وب سایت
0
865

بخش سیزدهم : ریکاوری پنالتی گوگل (Google Penalty Recovery)

 

بعد از پنالتی یا حذف شدن وب سایت توسط گوگل چه کنیم ؟ تمامی سایت هایی که پنالتی شده اند و یا فکر می کنند که در معرض پنالتی هستند در تکاپو هستند تا خود را از این شرایط خارج کنند. به کسانی که در این شرایط قرار دارند یا در تلاشند از وقوع آن پیشگیری کنند، پیشنهاد می کنیم نکات زیر را مطالعه کنند.

 

راه های خروج از پنالتی گوگل
 
۸۱ تشخیص و حذف لینک های بد . تمامی لینک های ورودی به سایت خود را با استفاده از ابزاری مانند گوگل وبمستر تولز یا ابزارهای دیگر این کار شناسایی کنید. ارزش و کیفیت محل قرارگیری ان لنک ها و همچنین ارتباط آن ها و انکر تکست های استفاده شده در لینک های وارد شده به سایت خود را بررسی کنید.
 
۸۲ استفاده از ابزار Disavow . برای لینک هایی که به آنها دسترسی ندارید و نمی توانید آنها را حذف کنید از ابزار Disavow استفاده کنید و تمامی لینک های مشکوک و یا اسپم و غیرطبیعی را حذف نمایید.
 
۸۳ حذف و یا به حداقل رساندن محتوای ضعیف. یکی از دلایل الگوریتم پنگوئن گوگل برای مجازات وجود محتوای ضعیف و یا تکراری و در سایت می باشد. برای رهایی از شرایط پنالتی تولید محتوای خودکار و تکراری را متوقف کنید و زمان بگذارید و محتوای خوب و با کیفیت تولید کنید سپس صبر کنید تا گوگل سایت شما را بازبینی کند.
 
۸۴ لینک سازی کنید. با توجه به رعایت قوانین لینک سازی هدفمند و مفید ، لینک های مرتبط و مناسب برای سایت خود جمع آوری کنید. فراموش نکنید که استفاده از تکنیک های سئو کلاه سیاه یا سئوی منفی شما را بیشتر در این شرایط فرو خواهد برد.
 
۸۵ هک شدن وب سایت . مطمئن شوید که سایت شما هک نشده است و لینک های خروجی مشکوک نداشته باشد .
 
۸۶ زمانی که تمامی موارد و مشکلاتی که فکر می کنید بخاطر آنها پنالتی شده اید را اصلاح کردید می توانید درخواست تجدیدنظر ارسال کنید.

 
 

Check_Sign بخش اول آموزش سئو (معماری و طرح بندی سایت)
Check_Sign بخش دوم آموزش سئو (جستجوی کلمات کلید)
Check_Sign بخش سوم آموزش سئو (تگ عنوان)
Check_Sign بخش چهارم آموزش سئو (متای توضیحات)
Check_Sign بخش پنچم آموزش سئو (تگ های Heading)
Check_Sign بخش ششم آموزش سئو (سئوی محتوا)
Check_Sign بخش هفتم آموزش سئو (ایندکس صفحات)
Check_Sign بخش هشتم آموزش سئو (تجربه کاربری)
Check_Sign بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت)

Check_Sign بخش دهم آموزش سئو (بهینه سازی تصاویر)

Check_Sign بخش یازدهم آموزش سئو (لینک سازی)

Check_Sign بخش دوازدهم آموزش سئو (رسانه های اجتماعی)

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

دو اشتباه رایج که به رتبه سایت آسیب می رساند!

چهار اشتباه رایج سئو در میان مبتدیان

چهار اشتباه رایج سئو در میان مبتدیان که به رتبه سایت آسیب می رساند!  چهار اشتباه رایج سئوکه به رتبه سایت آسیب می رساند! می تواند دلیلی باشد که چرا سایت شما رتبه بالایی در گوگل بدست نمی آورد. ممکن است شما از این اشتباهات آگاه نباشید. در ادامه دو اشتباه معمول و مورد توجه […]

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات در گوگل ادوردز با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه ی اینترنت ، حضور هر شخص یا تجارتی در فضای اینترنتی تبدیل به امری اجتناب ناپذیر و ضروری است. در عرصه ی رقابتی و گستردگی اینترنت روش های مختلفی برای دیده شدن نزد کاربران وجود دارد، یکی از آسوده ترین و ارزان […]

تاثیر تجربه کاربری در سئو

اهمیت UX در سئو

اهمیت UX در سئو   دو عامل مهم در موفقیت طراحی سایت بحث سئو و تجربه ی کاربری است. سئو یا بهینه سازی سایت به مجموعه عملکردهایی گفته می شود که شما بتوانید سایت خود را در رتبه های بالاتر موتورهای جستجو قرار دهید اما  تجربه ی کاربری User Experience روشی است که باعث می […]

تاثیر شبکه های اجتماعی در سئو سایت

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت   امروزه تأثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت و بهینه سازی آن بر کسی پوشیده نیست. حضور در شبکه های اجتماعی و فعالیت در آن ها یکی از تکنیک های موفقیت در سئو محسوب می شود و منجر به ایجاد لینک سازی استاندارد، گرفتن بک لینک، افزایش […]

ارسال دیدگاه

*    

*