0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » بخش ششم آموزش سئو (سئوی محتوا)

بخش ششم آموزش سئو (سئوی محتوا)

تاریخ:9th آوریل 2016
پشتیبانی وب سایت
1386

بخش ششم : سئوی محتوا (the Content)

 

تا به حال در مباحث سئو  بسیار شنیده اید که محتوا پادشاه است. این فقط یک حرف نیست بلکه تجربه و تحقیقات ثابت کردند که تولید محتوای با کیفیت و سئوپسند در سئوی وب سایت بسیار اهمیت دارد .این بخش از آموزش سئو یکی از مهمترین بخش های سئو می باشد که قصد داریم نکات مربوط به سئو محتوا را برای شما بیان کنیم.

 

سئو محتوا

 

۳۶ استفاده از کلمات کلیدی در ابتدا محتوا. از کلما کلیدی مهم در جایی که ممکن است نه به اجبار، استفاده نمایید. کلمات کلیدی را در ابتدای پاراگرف برای تقویت موضوع و عنوان نوشته قرار دهید.

 

۳۷ محتوای طولانی مرتبط با رتبه بالا . مطالعات متعدد به این نتیجه رسیدند که محتوای ولانی با رتبه بندی بالا رابطه مستقیم دارد. اگرچه این ممکن است بیشتر به کیفیت بالای محتوا اشاره داشته باشد نه فقط طولانی بودن آن. در هر صورت به عمق مطلب باید دقت کنید و برای کلمات کلیدی موردنظرتان صفحاتی با اعتبار بالا تولید کنید.

 

۳۸ تراکم کمات کلیدی (keyword density) را فراموش نکنید. همانطور که قلا هم اشاره کردیم تراکم کلمات کلیدی به این معنا است که از کلمت کلیدی بصورت متعدد در حتوا استفاده نکنید. رعایت این نکه در ارائه محتوایی با کیفیپت و سئوپسند بسیار تاثیرگزار است. از کلمات کلیدی به طور طبیعی در متن استفاده کنید ، شما بدون این که به آن فکر کنید تمایل به استفاده از تمامی کلمات کلیدی هدفتان پیدا خواهید کرد. اما این نکته را مدنظر داشته باشید که فقط یکبار آ را تکرار کنید.

 

۳۹ استفاده از کلمات کلیدی LSI . کلمات کلیدی LSI کلماتی هستند که به لحاظ معنایی به کلمات کلیدی اصلی شما مرتبط می باشند. برای نوشتن در باره یک موضوع بجای استفاده مکرر از کلمات کلیدی اصلی از کلمات هم معنای آنها بصورت طبیعی استفاده کنید. ایده استفاده از کلمات کلیدی LSI برای بهینه سازی موضوع یک صفحه و ارتباط دادن آن با کلمات هم معنی مختلف بسیار موثر می باشد.

 

۴۰ درج چند رسانه ای در محتوا. با درج تصاویر، فیلم ها ، اسلایدشو و … محتوای خود را جذاب تر و راحت تر برای لینک سازی و به اشتراک گذاری ، تولید کنید. درج مالتی مدیا یا چندرسانه ای در درک بهتر مطلب به خوانند نیز کمک خواهد کرد.

 

۴۱ د رج لینک های داخلی. ایجاد لینک های داخلی به معنای ایجاد ارتباط بین مطالب و صفحات مختلف سایت با یکدیگر می باشد. با ایجاد لینک از متنی به متن های دیگر به خواننده این امکان را خواهید داد تا در مطالب سایت شما چرخش داشته و ضریب بازگشت (Bounce rate) سایت کاهش پیدا کند . همچنین از مزیت های دیگر آن به گردش راحتتر ربات های موتورهای جستجو توسط لینک های داخی در سایت می توان اشاره کرد.

 

۴۲ لینک کردن. به صفحاتی با کیفیت بالا ، معتبر و مرتبط با موضوع محتوایتان لینک کنید و راه ارتباطی با صاحان وب سایت های قدرتمند دیگر با سایت خود ایجاد کنید. بهترین عمل برای بارگذاری لینک های خارجی ، بازکردن آنها در یک صفحه جدید می باشد.

 

۴۳ بروز رسانی محتوا . به طور منظم محتواهای قدیمی ، آرشیو را بروزرسانی کنید.

 

۴۴ اولویت با کیفیت محتوا است. به استثنای انتشارات بزرگ و سایت های خبری که نیاز به درج مطالب روزانه متعددی دارند ، اکر سایت ها با تمرکز بر تولید محتوای با کیفیت سوددهی بیشتری بجای توجه به تولید روزانه و پی در پی محتوای بی کیفیت دارند. انتشار یک مقاله خوب و با ارزش بصورت هفتگی بهتر از انتشار روزانه ی مطالب ضعیف می باشد.

 

۴۵ درج فهرست مطالب برای محتوای طولانی. ساخت فهرست مطالب و لینک های داخلی درون محتوا ، دسترسی به بخش های مختلف محتوای طولانی که باعث طولانی شدن صفحه می شوند را برای کاربر راحتتر می کند. سایت ویکیپدیا از این ساختار استفاده می نماید.

 
 

Check_Sign بخش اول آموزش سئو (معماری و طرح بندی سایت)
Check_Sign بخش دوم آموزش سئو (جستجوی کلمات کلید)
Check_Sign بخش سوم آموزش سئو (تگ عنوان)
Check_Sign بخش چهارم آموزش سئو (متای توضیحات)
Check_Sign بخش پنجم آموزش سئو (تگ های Heading )

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

دو اشتباه رایج که به رتبه سایت آسیب می رساند!

چهار اشتباه رایج سئو در میان مبتدیان

چهار اشتباه رایج سئو در میان مبتدیان که به رتبه سایت آسیب می رساند!  چهار اشتباه رایج سئوکه به رتبه سایت آسیب می رساند! می تواند دلیلی باشد که چرا سایت شما رتبه بالایی در گوگل بدست نمی آورد. ممکن است شما از این اشتباهات آگاه نباشید. در ادامه دو اشتباه معمول و مورد توجه […]

افزایش ترافیک بازدیدکنندگان وب سایت

۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت

با ما در رابطه با ۲۶ نکته برای افزایش ترافیک سایت همراه باشید. ۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت حتما اطلاع دارید نیمی از افزایش ترافیک سایت ها از طریق موتورهای جستجو مخصوصا گوگل تامین می شود . از اهداف مدیر هر نوع وب سایتی دیده شدن سایتش در صدر نتایج جستجو می باشد. استفاده […]

Quality content

تاثیر محتوای با کیفیت و سئو شده بر سئو سایت

محتوا به عنوان تاثیرگذارترین عامل در سئو سایت محتوای با کیفیت یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عامل در بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) می‎باشد. به طوریکه هر چقدر محتوای سایت جذاب تر و با کیفیت تر تولید گردد، رتبه سئوی بهتری به وب سایت تعلق می گیرد. محتوای با کیفیت می‌تواند به عنوان […]

بازاریابی محتوا و سئو

ترکیب قدرتمندی از سئو و محتوا

بازاریابی هدفمند : ترکیب سئو و بازاریابی محتوا اگر شما هم موافقید که هدف نهایی بازاریابی جلب توجه و ایجاد علاقه است، پس ترکیب سئو و بازاریابی محتوا برای بازاریابان و برندهای کوچک کارآمد نیست. سئو همه چیز درباره ی ایجاد و دیده شدن یک برند است یا به عبارتی سئو باعث می شود که مشتریان […]

ارسال دیدگاه

  1. سئو تبریز گفت:

    […] از بهینه سازی محتوا پیدا نکردید پیشنهاد می کنیم مقالات سئو محتوا و تولید محتوای تازه را برای کامل شدن اطلاعات تان […]

*    

*