0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » بخش یازدهم آموزش سئو (لینک سازی)

بخش یازدهم آموزش سئو (لینک سازی)

تاریخ:24th آوریل 2016
پشتیبانی وب سایت
0
1217

بخش یازدهم : لینک سازی ( link building )

 
لینک سازی در مبحث بهینه سازی وب سایت شیوه ای برای کسب و یافتن لینک های منحصربفرد و ارزشمند به صفحات مشخص برای بهره مندی از آنها جهت افزایش رتبه بندی این صفحات در نتایج موتورهای جستجو و در نهایت گامی موفق در ارتقا سئو وب سایت می باشد. در این بخش از آموزش سئو به نکات لینک سازی هدفمند برای وب سایت می پردازیم.

 

لینک سازی در سئو
 
۶۶ لینک سازی داخلی . لینک های داخلی همچنان یکی از عوامل اصلی گوگل برای رتبه بندی صفحات وب و سایت ها هستند. لینک ها داخلی از یک صفحه در یک دامنه به صفحه ی دیگری از همان دامنه اشاره می کنند. با پیاده سازی لینک های داخلی برای سایت از قدرت و ارزش سئو بهره مند خواهید شد.
 
۶۷ دریافت لینک از دامنه های معتبر و قدرتمند. هرچه اعتبار و قدرت یک دامنه بیشتر باشد ، ارزش و تاثیر لینک دریافت شده از آن نیز در رتبه بندی سایت و سئو بیشتر خواهد بود.
 
۶۸ لینک از سایت ها و صفحات مرتبط با موضوع وب سایت. دریافت لینک از سایت های با کیفیت در زمینه اهداف و موضوع کسب و کار شما و یا از صفحاتی مرتبط با موضوع مطالب سایت در افزایش رنک صفحه سودمند است.
 
۶۹ لینک های ارزشمند درون محتوا. قدرتمندترین لینک ها ، لینک هایی هستند که از درون محتوا به صفحه دیگر اشاره می کنند. برای درک بیشتر این موضوع به تصویر زیر دقت کنید.
 
لینک سازی
 
۷۰ لینک های قدرتمند رقبا. با آنالیز بک لینک های رقبای سایتتان به منبع عظیمی از بک لینک های قدرتمند و معتبر دست خواهید یافت . لینک های با ارزش رقبای خود را کشف کنید و برای سایت خود استفاده نمایید.
 
۷۱ کیفیت پایین لینک مساوی با پنالتی . کیفیت پایین و خودکار بودن لینک ممکن است مجازات گوگل را به همراه داشته باشد.
 
۷۲ تنوع در دریافت لینک . در لینک سازی تمرکز کردن روی یک روش کار اشتباهی است شما باید سعی کنید که از روش های مختلف بک لینک دریافت کنید؛ مانند : ارسال پست در تالار ها، نظر در وبلاگ ها، نوشتن مقاله و پست مهمان، لینک از کلمه کلیدی، لینک های فالو و نوفالو و بسیاری روش دیگر . و البته این نکته نیز حائز اهمیت است که تنوع دامنه های لینک دهنده و حتی تنوع در IP وب سایتهای لینک دهنده به سایت شما در الگوریتم رتبه بندی موتورهای جستجو لحاظ شده است. بنابراین بهتر است به جای گرفتن ده لینک از یک سایت یک لینک از ده سایت مختلف و با IP های مختلف دریافت کنید.
 
۷۳ تنوع در Anchor text ها . استفاده از کلمات کلیدی در قالب انکر تکست ها (Anchor text) یکی دیگر از عوامل مهم رنکینگ وب سایت می باشد. اگر می خواهید شانس پیدا شدن سایت خود را در نتایج جستجو بالا ببرید از کلمات کلیدی به عنوان متن توصیفی لینک ها در فرمت های مختلف و مرتبط با اهداف تان استفاده کنید. ترکیبی از برند ، نام وب سایت و کلمات عمومی مطلوب است. بنابراین فراموش نکنید که فقط با یک عبارت خاص به یک لینک اشاره نکنید و تنوع در انکر تکست ها را لحاظ کنید.

 
 

Check_Sign بخش اول آموزش سئو (معماری و طرح بندی سایت)
Check_Sign بخش دوم آموزش سئو (جستجوی کلمات کلید)
Check_Sign بخش سوم آموزش سئو (تگ عنوان)
Check_Sign بخش چهارم آموزش سئو (متای توضیحات)
Check_Sign بخش پنچم آموزش سئو (تگ های Heading)
Check_Sign بخش ششم آموزش سئو (سئوی محتوا)
Check_Sign بخش هفتم آموزش سئو (ایندکس صفحات)
Check_Sign بخش هشتم آموزش سئو (تجربه کاربری)
Check_Sign بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت)

Check_Sign بخش دهم آموزش سئو (بهینه سازی تصاویر)

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

سئو تصاویر وردپرس

نکات سئو تصاویر وردپرس

در مقاله زیر با هم به نکات سئو تصاویر وردپرس می پردازیم . ۸ نکته سئو برای درج هر تصویر در سایت وردپرسی خود انجام دهید اضافه کردن تصویر به وب سایت فقط آپلود کردن فایل تصویر و کلیک کردن روی دکمه انتشار نیست. اگر می خواهید وب سایت خود را برای نتایج جستجو بهینه […]

دو اشتباه رایج که به رتبه سایت آسیب می رساند!

چهار اشتباه رایج سئو در میان مبتدیان

چهار اشتباه رایج سئو در میان مبتدیان که به رتبه سایت آسیب می رساند!  چهار اشتباه رایج سئوکه به رتبه سایت آسیب می رساند! می تواند دلیلی باشد که چرا سایت شما رتبه بالایی در گوگل بدست نمی آورد. ممکن است شما از این اشتباهات آگاه نباشید. در ادامه دو اشتباه معمول و مورد توجه […]

چگونه بک لینک معتبر برای سایت پیدا کنیم؟

چگونه بک لینک معتبر برای سایت پیدا کنیم؟

در این مقاله ما میخواهیم به شما بگوییم که چگونه چگونه بک لینک معتبر برای سایت پیدا کنیم؟ چگونه بک لینک معتبر برای سایت پیدا کنیم؟ به روزرسانی الگوریتم گوگل نشان داده است که وب سایت شما می تواند با داشتن بک لینک های نادرست دچار مشکل شود. چگونه شما کیفیت بک لینک های سایتتان […]

ttfb

TTFB و تاثیر آن در سرعت سایت

آشنایی با TTFB و تاثیر آن در سرعت لود سایت TTFBچیست؟آیا درباره سرعت  TTFBدر سایت می دانید؟ در مقاله زیر می توانید به پاسخ سوال های فوق برسید.با تیم سئویارهمراه باشید.تیم طراحی سایت اصفهان قادر است .اطلاعات زیادی در موردTTFBدر اختیار شما قرار دهد. به طور کلی هنگامی که درباره سرعت سایت وردپرسی بحث می […]

ارسال دیدگاه

*    

*