0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » بهینه سازی شبکه های اجتماعی – SMO

بهینه سازی شبکه های اجتماعی – SMO

تاریخ:23rd فوریه 2016
modiriat
0
1249

بهینه سازی شبکه های اجتماعی – SMO

 

 

(SMO (Social Media Optimization یا بهینه سازی شبکه های اجتماعی که از مهمترین آن ها می توان به +Facebook ,Twitter , Google اشاره کرد ، یکی از مهمترین عوامل در رتبه بندی نتایج جستجو در اینترنت است. این استراتژی اغلب توسط بسیاری از شرکت ها نادیده گرفته می شود اگرچه می تواند به افزایش موقعیت آن ها در رتبه بندی جستجو کمک کند.

 

در شبکه های اجتماعی ، بهینه سازی برای دو موتور جستجوی مهم انجام می شود :

 

۱- جستجو در هر شبکه اجتماعی
۲- جستجوی گوگل

 

هنگامی که برای هر دو محیط بهینه سازی می کنید ، برخی از مزایای آن مستقیم و برخی غیر مستقیم هستند. مزیت مستقیم آن این است که کاربران به راحتی پروفایل شما را پیدا می کنند و با شما ارتباط برقرار کرده و منجر به بازدید از سایتتان خواهد شد. مزیت غیر مستقیم آن لینک خارجی است که از پروفایل شبکه اجتماعی شما به سایتتان داده می شود.

 

در اینجا چندین راهنمایی سریع در مورد چگونگی استفاده از تاثیرات SMO سایتتان ذکر می کنیم :

 

قراردادن لینک های شبکه های اجتماعی در سایت

 

 

ابزارهای به اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی باید در معماری سایت گنجانده شود. این اشتراک گذاری شامل لینک های مستقیم از سایت به پروفایل های کانال های اجتماعی و از پروفایل شبکه های اجتماعی به سایت باشد. همچنین می توانید دکمه های به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی را در پست های سایت اضافه کنید.
لینک های که از رسانه های اجتماعی دریافت می شوند، لینک هایی با کیفیت می باشند چرا که سایت های اجتماعی از اعتبار ویژه ای برخوردارند. حتی اگر پروفایل اجتماعی تان با نام تجاری با برند جدیدی باشد ، احتمال بدست آوردن رتبه خوب در نتایج جستجو بدلیل اعتبار وب سایت های شبکه های اجتماعی افزایش می یابد.

 

درج اطلاعات کامل خود در رسانه های اجتماعی

 

 

ساخت پروفایل های اجتماعی تان را مانند وظیفه ای ساده تصور کنید. اطلاعات خود را به طور کامل در پروفایلتان درج کنید. موتورهای جستجو به پروفایل هایی با اطلاعات کامل و در دسترس علاقه مند هستند ، همچنین این عمل تجربه منسجم و حرفه ای تری برای دیگران در شبکه های اجتماعی ایجاد می کند. بنابراین اطلاعات تان باید دقیقا مشابه اطلاعاتی باشد که در سایتتان موجود است.

 

استفاده از کلمات کلیدی در SMO

 

 

اگر می خواهید تاثیرات پروفایل های رسانه های اجتماعی را افزایش دهید ، کلمات کلیدی نقش مهمی در این کار بازی می کنند. در واقع اگر پروفایل های خود را به درستی بهینه سازی نکنید ، برای پیشرفت رقیب هایتان قدم برداشته اید. کلمات و عبارات کلیدی مورد هدفتان را در پروفایل تان به صورت طبیعی و غیر اسپم سازماندهی کنید.
اگر از کلمات و عبارات کلیدی به طور موثر در پروفایل شبکه های اجتماعی سایت و یا نام پروفایل استفاده کنید ، این روش به کسب رتبه بهتر در جستجو کلیدواژه ها در گوگل و در جستجوی شبکه های اجتماعی کمک خواهد کرد.

 

استفاده از کلمات کلیدی در پست ها

 

 

همانطور که می دانید کلمات کلیدی برای محتوای وب سایت مهم هستند پس جای تعجب نیست اگر بگوییم که آنها برای محتوای شبکه های اجتماعی نیز مهم هستند. این کلمات باعث ایجاد ارتباط محتوا با مخاطبان مرتبط با این موضوع می شوند.

 

در شبکه های اجتماعی ، اجتماعی باشید.

 

 

این شبکه ها بی دلیل اجتماعی نامیده نشده اند ، در صورتی که لینک های پروفایل شبکه های اجتماعی تان را در سایت به اشتراک گذاشته باشید ، سیگنال های اجتماعی عوامل مهمی در سئو سایتتان محسوب می شوند زیرا موتورهای جستجو سیگنال ها و فاکتورهای اجتماعی از چگونگی منتشر کردن پست هایتان و میزان برقراری ارتباط مردم با برند شما را مورد بررسی قرار می دهند.
بسیاری از برندها و شرکت ها فراموش می کنند که هدف این رسانه ها برقراری ارتباط است؛ در گفتگوها شرکت کنید ، پروفایل مشتریانتان را شناسایی و فالو کنید و مطالب مفید را هم از سایت خود و هم از سایت های مرتبط دیگر به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از تصویر برندتان برای کاور پروفایل

 

 

تصویر برندتان ، اولین چیزی است که کاربران و بازدیدکنندگان به محض بازید از صفحه تان می بینند و شما می خواهید که احساس خوبی را به آنها منتقل کنید. از این فرصت برای انتقال دادن پیام برندتان به مشتریان فعلی و آینده تان استفاده کنید. از سایزهای پیشنهاد شده تصاویر برای هر کدام از این رسانه ها استفاده کنید تا تصویر برندتان واضح و در اندازه مناسب نمایش داده شود. از طرح های حرفه ای که مرتبط و به یاد ماندنی باشند استفاده کنید.

 

و در آخر باید ذکر کنیم که شبکه های اجتماعی یکی از بزرگترین دارایی های شما برای بهبود رتبه بندی سایتتان در نتایج جستجو می باشند، اگر به درستی از آنها استفاده کنید. بدون شک استفاده از این نکات به شما در این امر کمک خواهد کرد.

درباره نویسنده :
modiriat

مطالب مرتبط

افزایش ترافیک بازدیدکنندگان وب سایت

۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت

با ما در رابطه با ۲۶ نکته برای افزایش ترافیک سایت همراه باشید. ۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت حتما اطلاع دارید نیمی از افزایش ترافیک سایت ها از طریق موتورهای جستجو مخصوصا گوگل تامین می شود . از اهداف مدیر هر نوع وب سایتی دیده شدن سایتش در صدر نتایج جستجو می باشد. استفاده […]

تاثیر شبکه های اجتماعی در سئو سایت

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت   امروزه تأثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت و بهینه سازی آن بر کسی پوشیده نیست. حضور در شبکه های اجتماعی و فعالیت در آن ها یکی از تکنیک های موفقیت در سئو محسوب می شود و منجر به ایجاد لینک سازی استاندارد، گرفتن بک لینک، افزایش […]

نگهداری یک وب سایت

نگهداری یک وب سایت

نگهداری یک وب سایت   شاید بسیاری از سایت هایی که تا به حال ساخته اید مورد توجه موتور جستجو قرار نگرفته باشد. چرا که ممکن است مشکلات ساختاری زیادی داشته باشند. در این مقاله به بررسی این مشکلات خواهیم پرداخت و برخی ویژگی های کاربردی که وب سایت ها می توانند از مزایای آنها […]

افزایش محبوبیت سایت

افزایش محبوبیت سایت

افزایش محبوبیت سایت   محبوبیت سایت به این معناست که چه تعداد از سایت های دیگر، به سایتی خاصی لینک داده اند. تعداد لینکهای ورودی بیشتر موجب افزایش محبوبیت سایت  می گردد. ایده ی اصلی نهفته در محبوبیت سایت این است که اگر سایت های بسیاری به سایتی خاصی لینک داده اند، لابد آن سایت […]

ارسال دیدگاه

*    

*