آنالیز رایگان سئو سایت

درباره تیم سئو سایت سئویار

درباره تیم سئو سایت سئویار

 

انجام سئو استاندارد سایت توسط کارشناسان دلسوز و مسلط تیم سئو سایت [سئو یار] با چهار سال سابقه در زمینه های تحقیق ، آموزش و فعالیت تخصصی سئو با مدیریت مهندس سید احمدپور ، مدیریت تیم طراحی سایت وب یار در اصفهان انجام می گردد. اهداف تیم سئویار بر ارائه تخصصی ترین خدمات بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، سئو فروشگاه های اینترنتی و مهمترین آن افزایش فروش و درآمد کسب و کار مشتریان عزیز متمرکز می باشد و نه فقط کار بروی یک کلمه یا یک عنوان ساده.

 

استفاده از روش های سئو سیاه و ناپایدار که توسط دلالان سئو استفاده می شود و اهداف و ساختار سایت را به شدت خطر می اندازد ، در روند سئو سایت توسط کارشناسان تیم سئو سایت شما [سئویار] هیچ جایگاهی نداشته و نخواهد داشت . تیم [سئویار] بدون مشتری فریبی و کاملا صادقانه ، از بروزترین سیگنال های موثر در سئو ، آخرین تغییرات الگوریتم های موتور جست و جو و خدمات برندینگ و افزایش درآمد در فرآیند سئو سایت بهره گرفته و نتایجی پایدار را برای سئو سایت به ارمغان خواهد آورد.

 

 

درباره تیم سئو سایت سئویار

 

اهداف ما سئویار

 

از اهداف مهم تیم سئو یار ، تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان بالقوه همراه با برندسازی حرفه در جهت افزایش فروش و درامد سایت می باشد. بهینه سازی هدفمند سئو سایت شما در صفحه نخست گوگل ، برندینگ تجارت شما را در بر خواهد داشت. سایت سئویار با هدف ارائه خدمات پایدار سئو ، پشتیبانی قدرتمند و در دسترس و آموزش سئو با انتشار مقالات بروز تخصصی و ترجمه شده منابع معتبر و به اشتراک گذاری تجارب بهینه سازی سایت با علاقه مندان این حرفه راه اندازی شده است و هیچ ابایی درانتشار مقالات تخصصی آموزشی در جهت ارتقاء سطح دانش علاقه مندان ، رقبا و دلالان و … ندارد تا شاید روزی آنها هم به سئو واقعی برای مشتریان بپردازند تا سایت های کسانی که هزینه های ارزان قلقلکشان میدهد بد از مدتی توسط آنتی ویروس ها آلوده شناخته نشود.

 

روند فعالیت سئویار

 

پس از آنالیز و بررسی سایت ، ما سایت شما را جهت بهبود ایندکس در موتور جستجو و جذب ترافیک بیشتر مشتریان بهینه سازی می کنیم. گام بعدی پس از بهینه سازی و رفع خطاهایی سئو سایت ، بهینه سازی و سئو محتوا سایت است. پس از کسب جایگاه قابل قبول و مورد تایید موتور جستجو ، سئویار انجام سئو خارجی و حضور در نتایج نخست گوگل به ازای جست و جوی کلمات کلیدی مورد هدف را آغاز می کند که از نتایج برجسته آن  جذب مشتریانی است که به دنبال محصولات و خدمات خاص شما هستند.

 

انجام روند صحیح سئو به گفته گوگل

 

روند انجام سئو کارشناسان سئویار بر اساس روند صحیح و مورد تایید گوگل با توجه به توضیحات روند فعالیت :

 

۱- آنالیز و بهینه سازی یوزرفرندلی سایت بر اساس استاندارهای مهم آن جهت افزایش تجربه کاربری

۲- بهینه سازی و خطایابی کدها و ساختار سایت طبق استانداردهای سئو داخلی

۳- بهینه سازی و سئو محتوای سایت جهت کسب اعتبار و اعتماد از سمت موتور جستجو

۴- بهینه سازی استاندارهای سئو خارجی ، برندینگ و تبلیغات جهت دستیابی به سئو صفحه نخست گوگل

 

حال که با آگاهی از خدمات قدرتمند و صادقانه تیم [سئویار] برای انجام سئو احساس خوبی دارید ، پس برای مشاوره رایگان و راهنمایی کامل روند کار و قرارداد با ما تماس بگیرید و با اطمینان خاطر سئو سایت خود را به ما بسپارید .

 

 "سئویار حامی همیشگی سئو سایت شما "

 

تماس با سئویار

 

تلفن تماس ۹:۳۰ الی ۱۷: ۰۰۶۰-۴۴۵-۰۳۱۳

تلفن تماس با مدیریت ۹ الی ۲۱ – آقای سیداحمدپور: ۰۹۱۳۳۸۸۶۸۸۱

سرپرست تیم سئو – خانم قربانی : ۰۹۳۸۲۴۹۰۲۵۲

ایمیل:   info @ seoyar.com

آدرس : اصفهان ، خیابان ابن سینا ، بعد از کوچه ۱۷ (باغ دردشت) ، مجتمع افق ، طبقه اول ، واحد ۴ دفتر طراحی و سئو سایت وب یار [ سئویار ]