0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » درک بهینه سازی محتوا

درک بهینه سازی محتوا

تاریخ:9th اکتبر 2016
پشتیبانی وب سایت
1453

درک بهینه سازی محتوا

 

بهینه سازی محتوا ، پروسه ای است برای بهبود کیفیت و ایجاد ارتباط در محتوای وب سایت شما هست . ما درباره چند مورد از عناوین بهینه سازی محتوا صحبت خواهیم کرد که باعث می شود تا هم کاربران هم موتورهای جستجو تصور کنند که یک محتوا خوب و مناسب است و اما پیش از این بگذارید مثال هایی را درباره اینکه من و شما به عنوان یک انسان چطور یک متن را می خوانیم و از آن برداشت کلی می کنیم .

 

بهینه سازی محتوا سایت

 

 فرض کنید که صفحه وبی در اختیار ما قرار داده شده و به ما گفته شده که این متن درباره تفریح در کالیفرنیا است. شما تا انتهای صفحه پیش می روید و احتمالا ناامید خواهید شد! ممکن است متن نوشته شده مرتبط با کالیفرنیا باشد اما چندان واضح و دقیق نیست . حتی با وجود این که دقیقا عبارت “تفریح در کالیفرنیا” در متن استفاده شده باشد اما متن به صورت کلی و روایی بوده و دقیقا به موضوع موردنظر اشاره ای نشده است.

 

هر دو گروه کاربران و موتورهای جستجو از شما انتظار صفحاتی با کیفیت و واضح دارند. آنها بدون هر گونه حاشیه می خواهند بدانند که محتوای وب سایت شما درباره چه موضوعی است و از همه مهم تر آنها به محتوایی نیاز دارند که به آن اعتماد کنند. اگر من از شما بخواهم که یک تحقیق درباره تفریح کالیفرنیا برای من بیاورید و شما چند برگ اطلاعات جسته و گریخته درباره سواحل و اصول استفاده از آنها که به سختی به موضوع مکان های تفریحی در کالیفرنیا مربوط می شود به من ارائه دهید ، مسلما من بار بعد از شما چنین درخواستی نخواهم کرد و یا اگر هم درخواست کنم اعتماد صد در صد نخواهم کرد.

 

از طرف دیگر اگر شما یک محتوای بی نقص و قابل اعتماد که شامل چگونگی تفریح در کالیفرنیا و مکان هایی که ممکن است با آن رو به رو شوید به همراه با نقشه در اختیار من قرار دهید ، دفعات بعدی نیز من به شما مراجعه خواهم کرد و با اعتماد بیشتری کار را از شما درخواست می کنم .

 

در دنیای آنلاین وقتی کاربران با محتوای دلخواهشان رو به رو می شوند آن را به اشتراک می گذارند ، موتورهای جستجو این به اشتراک گذاری را می بینند و آن را نشانه ای از اعتماد می دانند و به شما با نمایش بیشتر و بالاتر سایتتان در نتایج جستجو پاداش می دهند .

وقتی ما درباره بهینه سازی محتوا فکر می کنیم باید این مورد را مدنظر داشته باشیم که محتوای سایت ما برای هر دو گروه کاربران و موتورهای جستجو بهینه شود و باید روی هر دو گروه تمرکز کرده و اعتماد متقابل ایجاد کنیم.

 

در صورتی که هنوز درک درستی از بهینه سازی محتوا پیدا نکردید پیشنهاد می کنیم مقالات سئو محتوا و تولید محتوای تازه را برای کامل شدن اطلاعات تان مطالعه کنید.

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

افزایش ترافیک بازدیدکنندگان وب سایت

۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت

با ما در رابطه با ۲۶ نکته برای افزایش ترافیک سایت همراه باشید. ۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت حتما اطلاع دارید نیمی از افزایش ترافیک سایت ها از طریق موتورهای جستجو مخصوصا گوگل تامین می شود . از اهداف مدیر هر نوع وب سایتی دیده شدن سایتش در صدر نتایج جستجو می باشد. استفاده […]

Quality content

تاثیر محتوای با کیفیت و سئو شده بر سئو سایت

محتوا به عنوان تاثیرگذارترین عامل در سئو سایت محتوای با کیفیت یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عامل در بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) می‎باشد. به طوریکه هر چقدر محتوای سایت جذاب تر و با کیفیت تر تولید گردد، رتبه سئوی بهتری به وب سایت تعلق می گیرد. محتوای با کیفیت می‌تواند به عنوان […]

بازاریابی محتوا و سئو

ترکیب قدرتمندی از سئو و محتوا

بازاریابی هدفمند : ترکیب سئو و بازاریابی محتوا اگر شما هم موافقید که هدف نهایی بازاریابی جلب توجه و ایجاد علاقه است، پس ترکیب سئو و بازاریابی محتوا برای بازاریابان و برندهای کوچک کارآمد نیست. سئو همه چیز درباره ی ایجاد و دیده شدن یک برند است یا به عبارتی سئو باعث می شود که مشتریان […]

بهینه سازی محتوا

بهینه سازی محتوا را چه کسی انجام می دهد؟

بهینه سازی محتوا را چه کسی انجام می دهد؟ متخصص سئو یا نویسنده محتوا سئو و بازاریابی محتوا با هم همپوشانی دارند، اما همچنان مباحث جداگانه ای هستند. بازاریابی محتوا و سئو در عرصه بازاریابی دیجیتال خیلی به هم نزدیک هستند، اما در روش انجام کار با هم تفاوت دارند. قطعاً نقاط مشترکی بین بازاریابی […]

ارسال دیدگاه

  1. سئو فروشگاه اینترنتی - سئو سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی گفت:

    […] از رعایت موارد فوق حالا نوبت به تولید محتوا میرسد که این مورد نیز تاثیر به سازایی در رتبه […]

  2. سئو فروشگاه اینترنتی | سئو سایت فروشگاه اینترنتی گفت:

    […] از رعایت موارد فوق حالا نوبت به تولید محتوا میرسد که این مورد نیز تاثیر به سازایی در رتبه […]

*    

*