آنالیز رایگان سئو سایت

سئو سایت سئو وبلاگ در اصفهان

آخرین بروز رسانی: بهمن ۷, ۱۳۹۴

سئو سایت سئو ویلاگ در اصفهان

سئو سایت سئو وبلاگ در اصفهان

 

هنگامی که کار طراحی وب سایت را به اتمام رساندید اما سایت شما بازدیدکننده کافی را بدست نیاورده است ، این بدان معناست که شما انجام پروسه مهم افزایش بازدید و ترافیک سایتتان را فراموش کرده اید ، یعنی سئو و بهینه سازی سایتتان را برای موتورهای جستجو انجام نداده اید. بهینه سازی سایت در موتور های جستجو تنها قرار گرفتن در رتبه های برتر و صفحات اولیه موتور های جستجو نیست ، بلکه به معنای جذب میزان ترافیک و بازدیدی است که شما از طراحی و موضوع سایت خود انتظار دارید.

 
قبل از انجام هرگونه اقدام برای سئو وب سایت ، ابتدا باید کلمات کلیدی هدفتان را به درستی و با دقت انتخاب کنید. در واقع کلمه کلیدی همان کلمه ای است که کاربران با جستجوی آن در موتورهای جستجو می توانند وب سایت شما را پیدا کنند. برخی عبارات و کلمات کلیدی خیلی کوتاه هستند و برخی بلند. عبارات خیلی کوتاه مانند عباراتی که از یک یا دو کلمه تشکیل شده اند به سختی می توانند رتبه اول را در کسب و کار مورد نظر بدست آورند اما عباراتی که شامل کلمات زیادی هستند مانند ۳ یا ۴ کلمه، شانس بیشتری در بدست اوردن رتبه های بالا در موتور جستجو دارند که توصیه ما به شما هم این دسته از کلمات می باشد.
 
سابقه سایت و اینکه اکنون چه ضعف ها و قوت هایی از نظر سئو دارد، همگی در قیمت گذاری و برآورد میزان زمان لازم برای انجام سئو ، تأثیر گذارند. زمان و هزینه سئو سایت به وضعیت فعلی سایت ، نوع و عمر سایت ، رقابت موضوع وب سایت و کلمات کلیدی هدف بستگی دارد.
 
اگر شما هنوز برای سئوی سایت خود، کلمات کلیدی مناسب را انتخاب نکردید و نمی دانید چه کلمات کلیدی باعث افزایش ترافیک سایت شما می شود ، تیم سئویار واقع در شهر اصفهان با مشاوره و راهنمایی شما و با در نظر گرفتن سطح رقبا و نرخ تبدیل کاربر به مشتری ، شما را در انتخاب بهترین کلماتی که باعث افزایش ترافیک ، مشتری و فروش سایتتان می شود ، یاری می کند. سئویار با به کارگیری آخرین تکنولوژی ها و استاندارهای بهینه سازی وب سایت ، خدمات تخصصی خود را در اختیار شما قرار خواهد داد.
 
در صورت نیاز به رهکارهای سئو و بهینه سازی سایت دارید با سئویار تماس بگیرید.

آموزش حرفه ای سئو
سئو س ام اس اختصاصی