آنالیز رایگان سئو سایت

سئو محتوا سایت

آخرین بروز رسانی: اسفند ۵, ۱۳۹۴

اهمیت سئوی محتوای سایت

 

سئو محتوا سایت یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت در سئو می باشد. محتوا بسیار مهم و ارزشمند است و نقش مهمی را در جذب افراد برای مطالعه بیشتر صفحات وب ایفا می کند. هنگامی که موتور جستجو لیستی از نتایج را به کاربر ارائه می دهد می تواند کیفیت را با میزان زمانی که کاربران در صفحه صرف می کنند اندازه گیری کند.

 

محتوای با کیفیت باید تعامل و ارتباط معنا داری با کاربران ایجاد کند. اگر کاربر اولین لینک را کلیک کند سپس بلافاصله به صفحه نتایج بازگشت کند برای امتحان کردن لینک دوم، این عمل قابل اندازه گیری توسط موتورهای جستجو می باشد و عدم رضایت شما از لینک اول را نشان می دهد. موتورهای جست و جو به دنبال کلیک های طولانی مدت هستند یعنی جایی که کاربران روی نتیجه ای کلیک کرده بدون بازگشت سریع و تلاش برای پیدا کردن نتیجه بهتر.

 

میتوان گفت یکی از عوامل مهم تولید محتوا با کیفیت استفاده از کلیدوازه های مناسب است. استفاده از کلیدواژه هایی که کاربران واقعا برای پیدا کردن مطلب مفید استفاده می کنند می تواند به صورت اثر بخشی پاسخ دهد. بنابراین لازم است محتوای خود را از دید یک کاربر ویرایش کنید و آن را با زبانی که کاربران در جستجو استفاده می کنند بنویسید.

 

پس از انتخاب کلید واژه های مناسب و مرتبط با موضوع مطلب باید به چگالی کلید واژه ها در محتوا دقت کرد . اگر هدف نوشتن مطالب براساس این کلمات است استفاده مستقیم این کلمات در متن ایده مناسبی خواهد بود. تعداد دفعات استفاده از آن ها نیز موثر خواهد بود.کلمات باید بصورت طبیعی در محتوا استفاده شوند.

 

موتورهای جستجو به مطالب و محتوای جدید علاقه مند هستند. محتوای جدید و تازه باعث رشد مطلب در نتایج جستجو خواهد شد. به سادگی می توانید با رعایت استاندارهای محتوای سئو شده و مورد توجه موتورهای جست و جو ایجاد کنید.

آموزش حرفه ای سئو
سئو س ام اس اختصاصی