0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » آموزش افزونه yoast seo | قسمت دوم

آموزش افزونه yoast seo | قسمت دوم

تاریخ:24th نوامبر 2015
پشتیبانی وب سایت
0
680

با همراهی شما دوستان عزیز به ادامه آموزش افزونه yoast seo می پردازیم . در قسمت اول آموزش افزونه yoast seo در مورد قسمت های عمومی و عنوانها و متاها صحبت کردیم.
بخش بعدی “اجتماعی” می باشد.

 

افزونه سئو yoast seo

 
در این بخش آدرس صفحات وب سایتتان در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک ، توییتر ، گوکل پلاس و … را در این قسمت وارد کنید . همچنین می توانید تنظیمات هر کدام از آنها را بصورت جداگانه و کامل تر در سربرگ های مختص به هرکدام انجام دهید مانند اضافه کردن متاهای open graph فیسبوک و Twitter card به صفحات سایت.
 
اموزش افزونه سئو وردپرس
 
قسمت بعدی “نقشه های xml سایت” است که در این قسمت نقشه XML به سایت اضافه می کند و زمانی که نوشته ای یا یا برگه ای جدید ایجاد می کنید بطور خودکار بروزرسانی شده و به موتورهای جستجو اطلاع رسانی می شود.

بخش “سایت مپ کاربر” : اگر می خواهید برخی از کاربران را ازد دبدن نقشه سایت محروم کنید در این قسمت تنظیمات را انجام دهید می توانید هر یک از سطوح کاربری را که می خواهید علامت بزنید.

بخش “گونه های فرسته” : در این بخش مشخص می کنیم که نقشه سایت شامل کدام قسمت های وب سایت ( نوشته ها ، رسانه ، برگه ها و …) شوند. با انتخاب هر مورد می توانید وجود آنها را درنقشه تعیین کنید.

بخش “طبقه بندی” : اگر می خواهید قسمت هایی از وب سایت را از نقشه سایت خارج کنید از این قسمت موارد را انتخاب کنید.
 
اموزش yoast seo
 
و در قسمت “پیشرفته” تنظیماتی شامل پیوندهای یکتا و RSS می باشد.

پیوندهای یکتا : ساختار url نوشته های شما را نشان میدهند. پ پیوند های یکتا راهی برای دسترسی به نوشته ها هستند .

فعال کردن این گزینه Strip the category base (usually /category/) from the category URL یعنی عبارت category که به صورت پیشفرض در آدرس دسته های شما نمایش داده میشود، از آدرس ها حذف شود.

گزینه ” حذف کلمات زائد از نامک‌ها ” یعنی حذف کاراکترهای زائد که به انها stopword می گویند مانند (the, and, when).

گزینه ” Remove the ?replytocom variables. ” : حذف ?replytocom به شما در زمینه ی خزیدن ربات های موتور های جستجو در وبسایتتان کمک خواهد کرد.

 

اموزش سئو وردپرس
 
بخش “میز فرمان جستجو ” : در اینجا کد هویت گوگل را می توانید دریافت کرده و در همین بخش وارد کنید در واقع با اینکار به گوگل می فهمانیم که صاحب سایت چه کسی است و از سمت گوگل تایید خواهد شد.
 
سئو وردپرس
 
و در پایان یاداور می شویم که با استفاده از افزونه yoast seo می توانید نوشته های منتشر شده سایتتان را با تنظیمات ساده ای و توصیه های مفیدی که در قسمت نوشته های پنل مدیریت سایت ارائه می دهد به راحتی بهینه کنید .

 

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

سئو تصاویر وردپرس

نکات سئو تصاویر وردپرس

در مقاله زیر با هم به نکات سئو تصاویر وردپرس می پردازیم . ۸ نکته سئو برای درج هر تصویر در سایت وردپرسی خود انجام دهید اضافه کردن تصویر به وب سایت فقط آپلود کردن فایل تصویر و کلیک کردن روی دکمه انتشار نیست. اگر می خواهید وب سایت خود را برای نتایج جستجو بهینه […]

Quality content

تاثیر محتوای با کیفیت و سئو شده بر سئو سایت

محتوا به عنوان تاثیرگذارترین عامل در سئو سایت محتوای با کیفیت یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عامل در بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) می‎باشد. به طوریکه هر چقدر محتوای سایت جذاب تر و با کیفیت تر تولید گردد، رتبه سئوی بهتری به وب سایت تعلق می گیرد. محتوای با کیفیت می‌تواند به عنوان […]

۱۰ افزونه سئو وردپرس

۱۰ افزونه سئو وردپرس   آیا فقط به فکر به پایان رساندن وب سایت هستید یا درباره ی آن فکر می کنید؟ آیا فقط به این موضوع توجه می کنید که صفحات شما طراحی درست ، متن و گرافیک مناسب داشته باشند و همه ی لینک ها و منوهای ناوبری به درستی کارکنند و همه […]

بازاریابی محتوا و سئو

ترکیب قدرتمندی از سئو و محتوا

بازاریابی هدفمند : ترکیب سئو و بازاریابی محتوا اگر شما هم موافقید که هدف نهایی بازاریابی جلب توجه و ایجاد علاقه است، پس ترکیب سئو و بازاریابی محتوا برای بازاریابان و برندهای کوچک کارآمد نیست. سئو همه چیز درباره ی ایجاد و دیده شدن یک برند است یا به عبارتی سئو باعث می شود که مشتریان […]

ارسال دیدگاه

*    

*