031- 344 500 60

سئو سایت, بهینه سازی سایت, سئو سایت در گوگل
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » آنالیز سئو با seositecheckup – سه

آنالیز سئو با seositecheckup – سه

تاریخ:۲۳ام اسفند ۱۳۹۶
رعنا زارع
0
204

تیم سئو سایت وب یار. با ادامه مقاله آنالیز سایت با seositecheckup همراه شما عزیزان خواهد بود. در دو قسمت قبلی این مقاله ضمن بیان ضرورت سئو سایت به معرفی اجمالی seositecheckup و سپس آموزش چندین ابزار seositecheckup پرداخته شد. در این قسمت نیز در نظر داریم به آموزش دیگر ابزار seositecheckup که تکمیل کننده کارایی seositecheckup است بپردازیم .با ما همراه باشید.

ابزار seositecheckup برای بررسی بک لینک های سایت :

بک لینک ها ، لینک های ورودی به یک وب سایت هستند . بک لینک ها تاثیر زیادی بر روی حضور و اعتبار آنلاین شما دارند. موتورهای جستجو نیز با در نظر گرفتن آنها رتبه ، قدرت و محبوبیت یک وب سایت را تعیین می کنند.

Backlinks ابزاری از تیم سئو سایت وبیار قصد دارد دراین مقاله به بررسی و آموزش یکی از بهترین سایت های آنالیز سئو سایت با نام seositecheckup بپردازد. با وب یار همراه باشید.است که پس از وارد کردن آدرس سایت قادر خواهد بود لیستی از بک لینک های سایت مورد نظر باز گرداند.که شما می توانید ده تا از برترین های آنها را بعد از هر چکاپ توسط این ابزار مشاهده نمایید و در صورت تمایل با فشرن دکمه load more backlinks تعداد بیشتری از بک لینک ها را مشاهده کنید.همین طور میتوانید آنها را براساس دسته های : حداقل و حداکثراخیرا پیدا شده و دارای حداقل و حداکثرارزش دسته بندی نمایید.

۱-backlinks از منوی سمت چپ داشبورد seositecheckup را انتخاب نمایید.

۲- در کادر نشان داده شده بار دیگر آدرس سایت خود را وارد نمایید.

۳- دکمه cdeck my website را فشار دهید.

seositecheckup

ابزار seositecheckup برای بررسی سایت شما برای یک یا چند کلمه کلیدی :

۱-keywords position tracker از منوی سمت چپ داشبورد seositecheckup را انتخاب نمایید.

۲- در صورت تمایل میتوانید کلمه یا کلمات کلیدی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید را با انتخاب remove حذف نمایید و یا اینکه برای افزودن کلمه جدید دکمه add custom keywords را فشار دهید.

seositecheckup

۳-توجه کنید که اکنون در تب keywords قرار دارید. در کادر نشان داده شده کلمه موردنظرتان را وارد نمایید.

۴- دکمه + را برای افزودن کلمه کلیدی فشار دهید.

seositecheckup

۱- همچنین شما میتوانید از طریق انتخاب تب competitors رقبای خود را تغییر دهید.

۲- در کادر نشان داده شده آدرس سایت رقیب خود را وارد نمایید.

۳- دکمه + را برای افزودن رقیب جدید فشار دهید.

برای حذف رقبایی که قبلا ثبت کرده اید نیز می توانید از remove استفاده نمایید.

seositecheckup

۱- اگر احتمالا شما چندین سایت داشته باشید و بخواهید با همین اکانت سایت دیگر خود را مورد بررسی قرار دهید تب remove url را انتخاب نمایید.

۲- و سپس دکمه remove … را فشار دهید.

seositecheckup

 

ابزار seositecheckup برای بررسی سایت برای یافتن لینک های شکسته:

اگر URL به درستی کار نکند، دیگر در دسترس نباشد و به مقصد اولیه اشاره نکند و یا منتقل شده باشد Brokenlinks Checker به شما اطلاع خواهد داد. این ابزار از seositecheckup وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می کند و به شما می گوید که کدام یک از hyperlinks های شما کار نمی کند .

۱- از منوی سمت چپ داشبورد broken links ، seositecheckup را انتخاب نمایید.

۲- در کادر نشان داده شده آدرس سایت مورد نظرتان را وارد نمایید.

۳- دکمه check my website را برای نمایش نتیجه فشار دهید.

seositecheckup

ابزار seositecheckup برای بررسی سرعت سایت:

این ابزار از seositecheckup سرعت سایت مورد نظرتان را در نمودارهایی با ۳ فواصل زمانی ( ۲۴ ساعت گذشته، ۷ روز گذشته و ۳۰ روز گذشته( نشان می دهد.

۱- site speed را از منوی سمت چپ داشبورد seositecheckup انتخاب نمایید.

۲- پس از انتخاب بازه زمانی که به ترتیب برای ۲۴ ساعت گذشته /۷روز گذشته و ۳۰ روز گذشته است میتوانید سرعت سایت موردنظرتان را به صورت نمودار مشاهده نمایید.

seositecheckup

 

ابزار seositecheckup برای بررسی بروزرسانی سایت:

با استفاده ازابزار seo uptime، از seositecheckup می توانید زمان آپدیت و یا به عبارتی دیگر فعالیت وب سایت های مورد نظرخود را بررسی کنید (کسانی که در داشبورد اضافه کرده اید). نمودارها در ۳ فواصل زمانی ۲۴ ساعت گذشته، ۷ روز گذشته و ۳۰ روز گذشته در دسترس هستند.

۱-seo uptime از منوی سمت چپ داشبورد seositecheckup را انتخاب نمایید.

۲- پس از انتخاب بازه زمانی که به ترتیب برای ۲۴ ساعت گذشته /۷روز گذشته و ۳۰ روز گذشته است میتوانید وضعیت به روزرسانی سایت موردنظرتان را به صورت نمودار مشاهده نمایید.

seositecheckup

ابزار seositecheckup برای ایجاد نقشه سایت :

Sitemap یک فایل XML است که به یک وب مستر اجازه می دهد تا به موتورهای جستجو در مورد URL های وب سایت اطلاع دهد. این فایل می تواند به مرور به روز رسانی و اصلاح شود. ابزار Sitemap generators یک لیست ساده از URL ها در یک فایل متنی ایجاد میکند که می تواند به Google، Bing یا یاهو برای خزیدن ارسال شود.

۱- Sitemap generators از منوی سمت چپ داشبورد seositecheckup را انتخاب نمایید.

۲- در کادر نشان داده شده آدرس سایت مورد نظرتان را وارد نمایید.

۳- دکمه generatorsSitemap را برای نمایش نتیجه فشار دهید.

در نهایت شما میتوانید نقشه سایت مورد نظرتان را که توسط این ابزار از seositecheckup ساخته اید دانلود نمایید.

seositecheckup

ابزار seositecheckup برای ایجاد گزارش سئو سفید:

شما میتوانید از طریق گزینه White labale reports در seositecheckup گزارش کاملی از نحوه عملکردتان برای سئو سفید یک سایت تهیه نمایید و آن را با ذکر لوگو و نام خود برای مشتریان و حتی خودتان دانلود کنید.

۱- White labale reports از منوی سمت چپ داشبورد seositecheckup را انتخاب نمایید.

۲- پس از وارد کردن لوگو ، نام ، هدر و فوتری برای گزارش ، استفاده از فاکتورها و گزارشاتی که قبلا ذخیره کردید و در بالا درباره آن توضیح دادم دکمه Preview White labale reports را فشار دهید تا پس از دیدن پیش نمایشی از آن در صورت تمایل آن را دانلود نمایید.

seositecheckup

۳- عضویت غیر رایگان:

از دیگر روش های استفاده از امکانات این سایت عضویت غیر رایگان آن می باشد که از طریق داشبورد عضویت رایگان و از قسمت Upgrade account (مانند تصویر) در دسترس است .

seositecheckup

عضویت غیر رایگان seositecheckup به صورت ماهانه و سالیانه است که دارای امکاناتی بیشتری از جمله بررسی همزمان ۱۵ سایت و دریافت گزارش برای آنهاست.

seositecheckup

لازم به ذکر است سئو استاندارد دارای بیش از سیصد المان می باشد که در این سایت به عنوان یکی از بهترین سایت های آنالیز سئو فقط سی المان از سئو استاندارد را برطرف میکند.

اگر پس از این که با seositecheckup سایت خود را مورد بررسی قرار دادید و یا حتی هنگام استفاده از آن دچار مشکل شدید فراموش نکنید متخصصان تیم سئوسایت سئویار در ۲۴سایت شبانه روز پاسخگوی تمامی مشکلات شما خواهند یود . لازم به ذکر است تیم سئوسایت سئویار آنالیز و سئو سایت شما را توسط متخصصان سئو انجام میدهد و برای انجام آن از هیچ گونه رباتی استفاده نخواهد کرد . در نهایت تشکر میکنیم از تمامی شما همراهان همیشگی سئویار و وب یار.

دانلود فایل pdf: آموزش seositecheckup

مرجع : وب سایت تیم طراحی سایت

درباره نویسنده :
رعنا زارع

مطالب مرتبط

سئو سایت چک آپ

آنالیز سئو با seositecheckup – دو

آموزش استفاده از Seositecheckup: پس از وارد شدن به سایت seositecheckup چند روش مختلف برای بهره مندی ازامکانات آن وجود دارد . الف – بدون عضویت: ساده ترین راه ، چک آپ سایت شما بدون نیاز به هیچگونه عضویت می باشد که نتها دوبار میتوانید از آن بهره مند شوید. برای استفاده از این روش […]

سئو سایت چک آپ

آنالیز سئو با seositecheckup – یک

مقدمه : آیا تا به حال به سئو و بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جست و جو فکر کرده اید؟ از استاندارد بودن سایتتان برای موتورهای جست و جو مطمئن هستید ؟ امروزه رقابت در بازار کسب و کار اینترنتی ، باعث شده  سئو و بهینه سازی سایت بیشتر از همیشه خودنمایی کند. هزاران  […]

ارسال دیدگاه

*    

*