0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » آپدیت الگوریتم های گوگل در سال ۲۰۱۶

آپدیت الگوریتم های گوگل در سال ۲۰۱۶

تاریخ:26th نوامبر 2020
آقای حاجتی
0
1731

در سال ۲۰۱۶ یک سری آپدیت موتور جست و جو توسط گوگل منتشر شد. این آپدیت ها یک تحول در نتایج جست و جوی گوگل ایجاد نمود. در ادامه به بررسی آپدیت الگوریتم های گوگل می پردازیم و از اول سال ۲۰۱۶ به آخر می رویم..

آپدیت بدون نام:

در ۸ ژانویه ۲۰۱۶ بعد از این آپدیت یک جا به جایی بی سابقه در رنکینگ جست و جوی گوگل رخ داد. بعد ها گوگل از این آپدیت به عنوان بروز رسانی هسته اصلی یاد کرد. همچنان گوگل می گوید که این یک آپدیت برای الگوریتم پنگوئن نبود. اما جزئیات همچنان مبهم اند.

AdWords Shake-up

در ۲۳ فوریه همان سال گوگل، سرویس گوگل ادواردز را به روزرسانی کرد.تبلیغاتی که در سمت راست نمایش داده می شدند حذف کرد. همچنین در بالای صفحات بلوک های چهار آگهی برتر را روی بسیاری از جست و جو های تجاری ایجاد کرد.

آپدیت بدون نام دوم:

در ۱۰ می ۲۰۱۶ ، ردیاب های گوگل یک الگوی نادر را از الگوریتم یک هفته ای نشان می دهند. در حال حاضر توضیحی از جانب گوگل در دسترس نیست.

آپدیت الگوریتم موبایل فرندلی ۲ :

یک سال پس از به روز رسانی اصلی موبایل فرندلی در ۱۲ می ۲۰۱۶، گوگل نسخه دوم را با افزایش سیگنال رتبه بندی ارائه داد تا از سایت های موبایل فرندلی در جستجوی تلفن همراه بهره مند گردد.

آپدیت الگوریتم موش کور:

در اول سپتامبر سال ۲۰۱۶ یک به روز رسانی خاص که مخصوص جست و جوی محلی می باشد. از رتبه بندی هرزنامه جلوگیری می کند و نتایج محلی را متنوع تر می سازد.

Image/Universal Drop

در روز ۱۳ همان ماه ۵۰ درصد از نتایج جست و جوی شرکت moz در صفحه اول همراه با تصویر هستند. این تصاویر باعث می شود تا رنکینگ صفحه افزایش پیدا کند و وبسایت درصفحات نخست قرار بگیرد.

 

 

آپدیت الگوریتم های گوگل در سال 2016

آپدیت الگوریتم های گوگل در سال ۲۰۱۶

معرفی الگوریتم جدید پنگوئن:

ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ یک ماه پر کار برای گوگل و متخصصین سئو بود. در روز بیست و سوم این ماه گوگل پس از ۲ سال از به روز رسانی جدید الگوریتم پنگوئن به صورت real-time ساخته شده و هسته الگوریتم قبلی از آن پشتیبانی می کند.

مرحله اول آپدیت الگوریتم پنگوئن
در ۲۷ سپتامبر آخرین آپدیت این ماه منتشر شد. طی این به روز رسانی ، گوگل به جای پنالتی کردن سایت لینک های کم کیفیت را بی ارزش می کرد.

مرحله دوم از ورژن چهارم الگوریتم پنگوئن
در ۶ اکتبر سال ۲۰۱۶ گوگل مجازات همه ی ورژن های قبلی را که شامل پنالتی شدن سایت ها هم بود برگرداند.

به روز رسانی عمده بدون نام:

شرکت moz در ۱۰ نوامبر همان سال یک جهش عمده را مشاهده کرد.آیا این یک بروز رسانی دررتبه بندی موبایل بود؟یا صفحه های index در حال تست بود؟ یا هردو؟ هنوز مشخص نیست.

آخرین آپدیت بدون نام:

در ۱۵ دسامبر سال ۲۰۱۶ تغییراتی در جست و جو ها به وجود آمد که تا این لحظه همچنان توسط گوگل تایید نشده است.

جهت اطلاع از آخرین اخبار سئو یار ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

درباره نویسنده :
آقای حاجتی

مطالب مرتبط

الگوریتم page layout

الگوریتم page layout

الگوریتم page layout موتور جستجوگر گوگل دارای الگوریتم هایی است که امروز تیم سئو سایت اصفهان قصد دارند در مورد یکی از این الگوریتم ها به نام الگوریتم page Layout صحبت کنیم. گوگل دارای الگوریتم های دیگری نیز مانند پنگوئن و پاندا نیز هست. اگردر مورد الگوریتم پنگوئن والگوریتم پاندا اطلاعات چندانی ندارید می توانید […]

اپدیت جدید الگوریتم پنگوئن

اطلاعات بیشتر آپدیت الگوریتم پنگوئن

اطلاعات بیشتر آپدیت الگوریتم پنگوئن   در یک پادکست Gary Illyes از تحلیلگران گوگل اطلاعات بیشتری از آخرین بروزرسانی الگوریتم پنگوئن مطرح کرد. در این مقاله به مهمترین اظهارات گری اشاره خواهیم کرد.   پنگوئن عمدتا ( اما نه منحصرا ) به بررسی لینک های اسپم می پردازد.   گوگل اعلام کرد که پنگوئن الگوریتم […]

الگوریتم RankBrain گوگل

الگوریتم RankBrain گوگل

الگوریتم RankBrain گوگل   گوگل با استفاده از سیستم هوش مصنوعی یادگیری ماشین که “RankBrain” نامیده می شود ، به مرتب سازی و ارتقای نتایج جستجوی خود کمک می کند . جالب است که بدانیم این الگوریتم چگونه کار می کند و با سیستم رتبه بندی کلی گوگل متناسب است؟   RankBrain چیست؟   RankBrain […]

ارسال دیدگاه

*    

*