0913 388 688 1

سئویار | سئو سایت اصفهان و آنالیز سئو سایت
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » آپدیت جدید الگوریتم پنگوئن

آپدیت جدید الگوریتم پنگوئن

تاریخ:6th اکتبر 2016
پشتیبانی وب سایت
0
1122

آپدیت جدید الگوریتم پنگوئن

 

ماه گذشته ، گوگل نسخه چهارم الگوریتم پنگوئن را بعد از مدتها انتظار منتشر کرد. الگوریتم پنگوئن با بک لینک های مصنوعی و اثرات آنها بر رتبه بندی وب سایت مقابله می کند. تغییرات جدید در پنگوئن ۴ چیست و چگونه بر رتبه سایت تاثیر می گذارد؟

 

تغییرات جدید الگوریتم پنگوئن

 

مهمترین تغییرات الگوریتم پنگوئن ۴

 

پنگوئن به صورت لحظه ای عمل می کند. الگوریتم پنگوئن زمانی که صفحه توسط خزنده های وب گوگل ایندکس شد ، اجرا می شود. این روتین جداگانه خیلی طولانی نیست.
مجازات شدیدی وجود ندارد. الگوریتم جدید پنگوئن رتبه و جایگاه صفحات را تنزل نخواهد داد، فقط لینک هایی که اسپم شناسایی می شوند را حذف می کند. توجه داشته باشید هنوز هم وب سایت هایی که حاوی تعداد بسیار زیادی لینک اسپم هستند مجازات خواهند شد. پنگوئن جدید روی صفحات عمل می کند. این به این معناست که فقط با صفحاتی که اسپم هستند برخورد می کند و تاثیرگذاری روی صفحات خاص به معنای تاثیر بر کل سایت نمی باشد.
الگوریتم پنگوئن بخشی از هسته الگوریتم رتبه بندی گوگل است . زمانی که خزنده های گوگل صفحه ای را ایندکس کردند ، لینک های موجود در صفحه را بررسی می کنند . لینک های اسپم و مخرب نادیده گرفته می شوند.

 

عناصر مورد هدف الگوریتم پنگوئن گوگل

 

اگرچه اطلاعیه قبلی گوگل اعلام کرد که پنگوئن به طور کلی تکنیک های اسپم را مورد هدف قرار می دهد (چاشنی کلمات کلیدی و …) . به نظر می رسد که پنگوئن هنوز هم بر روی لینک های اسپم تمرکز دارد.
برای مثال ، ایجاد لینک دهنده خودکار ، بک لینک های زیاد با کلمات کلیدی ، افراط در ایجاد لینک از نظرات و پروفایل های شبکه های اجتماعی لینک های اسپم به شمار می روند. در گذشته این لینک ها می توانست آغازی برای یک ضربه پنالتی باشد اما در حال حاضر آنها هیچ تاثیری بر رتبه وب سایت شما نخواهد داشت.

 

چه سایت هایی توسط الگوریتم پنگوئن جریمه میشوند؟

 

در صورتی که سایت شما یکی از موارد زیر را شامل شود با برخورد الگوریتم پنگوئن مواجه خواهد شد :

 

تبادل لینک با سایت های مختلف که دارای لینک خروجی زیاد هستند.
لینک هایی که با هدف افزایش رتبه سایت ایجاد می شوند.
لینک به بدافزارهای تحت وب و سایت های همسایه مخرب.
سایت های که بک لینک های بی ارزش و اسپم استفاده میکنند.
دریافت بک لینک های زیاد در فاصله زمانی کم.
سایت هایی که بیش از نیمی از لینک های ورودی آن با یک کلمه کلیدی در انکر تکست باشد.
استفاده از بک لینک های زیاد و سئو کلاه سیاه.

 

آیا هنوز هم مجبور به استفاده از ابزار Google’s disavow links هستید؟

 

Google’s disavow links یکی از روش های اصلی برای رفع مشکلات لینک ها است. با آپدیت جدید پنگوئن وب سایت هایی با لینک های اسپم مجازات نمی شوند بنابراین نیازی به استفاده به این ابزار برای لینک های مخرب نیست. با این حال اگر وب سایت شما بارها و بارها دستورالعمل های گوگل را نقض کند ممکن است گرفتار پنالتی شود و ابزار disavow می تواند برای خارج شدن از پنالتی به شما کمک کند.
گوگل توصیه می کند زمانی که متوجه لینک هایی شدید که دستورالعمل های گوگل را نقض می کنند ، فایل disavow را ارسال کنید. گوگل تایید می کند که آنها هنوز هم وب سایت ها را مجازات خواهند کرد. آپدیت جدید الگوریتم پنگوئن شناسایی وب سایت هایی که باید مجازات شوند را آسان تر می کند.

 
 

توجه داشته باشید هرگونه اقدام ناآگاهانه جهت ارتقای رتبه سایت شما را در معرض برخورد الگوریتم های گوگل قرار می دهد. برای جلوگیری از این اتفاقات قبل از انجام هرگونه عملی در رابطه با افزایش رتبه سایت خود و یا بهینه سازی آن با کارشناسان متخصص سئو سایت مشورت کنید.

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

اهمیت تعداد صفحات سایت در سئو

تاثیر تعداد صفحات سایت در سئو

ما در این مقاله قصد داریم تاثیر تعداد صفحات سایت در سئو به شما بگوییم. هرچه تعداد صفحات بیشتر ، سئو بالاتر ؟ پاسخ این سوال را مت کاتس در ویدئو منتشر شده در این رابطه اعلام کرد. او اعلام کرد که داشتن وب سایت بزرگ یا تعداد زیاد صفحات وب در سایت تاثیر مستقیمی […]

سئو سایت سئو وبلاگ در اصفهان

سئو سایت سئو وبلاگ در اصفهان

با سئو سایت سئو وبلاگ در اصفهان با ما همراه باشید. سئو سایت سئو وبلاگ در اصفهان هنگامی که کار طراحی وب سایت را به اتمام رساندید اما سایت شما بازدیدکننده کافی را بدست نیاورده است ، این بدان معناست که شما انجام پروسه مهم افزایش بازدید و ترافیک سایتتان را فراموش کرده اید ، […]

چگونه بک لینک معتبر برای سایت پیدا کنیم؟

چگونه بک لینک معتبر برای سایت پیدا کنیم؟

ساختار بک لینک سایت شما می توانید تاثیر بسیار زیادی در رتبه بندی صفحات سایت شما داشته باشد. بدست آوردن بک لینک سخت است ، بنابراین این حس را ایجاد می کند که تا حد ممکن موثر عمل خواهد کرد. زمان خود را با بک لینک های مخرب هدر ندهید ، زمانی رسیده که باید […]

تفاوت لینک و بک لینک

تفاوت لینک و بک لینک و تاثیر آن در سئو سایت

تفاوت لینک و بک لینک در این مطلب میخواهیم به طور ساده درباره تفاوت لینک و بک لینک صحبت کنیم. لینک آیتمی است که ما میتوانیم در یک صفحه وب سایت روی آن کلیک کنیم تا ما را به یک صفحه دیگر از همان سایتی که هم اکنون در آن هستیم بفرستد. لینک ها معمولا […]

ارسال دیدگاه

*    

*