0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » الگوریتم مدیک (medic) چیست؟

الگوریتم مدیک (medic) چیست؟

تاریخ:6th ژانویه 2019
modiriat
0
725

الگوریتم مدیک (medic) چیست؟

درباره ی الگوریتم های گوگل چه می دانید؟ الگوریتم مدیک چیست؟

تیم سئو سایت مقاله ای برای پاسخ به این سوالات و چرایی تغییرات گوگل و توضیحاتی در مورد الگوریتم مدیک برای شما تهیه کرده امیدواریم استفاده ی لازم را از این مطلب ببرید.
گوگل دارای الگوریتم هایی می باشد که تقریبا همه ی سایت ها را تحت تاثیر قرار می دهد.
شاید این سوال برایتان پیش آید که الگویتم گوگل چیست؟ برای پاسخ به این سوال می توان گفت به طور کلی فیلترهایی برای سایت ها می باشد تا پس از عبور سایت ها از این فیلترها برای کاربران نمایان شود و در معرض دیده شدن قرار بگیرند. بعضی روی موضوع خاصی مانند الگوریتم محتوا متمرکز هستند. و نیز بعضی مانند الگوریتم مدیک همه ی سایت‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهند. مثال هایی از این الگوریتم ها می توان به الگوریتم سرچ محلی, الگوریتم محتوا و … نام برد و همان طور که بیان کردیم بعضی از آن ها همه ی سایت ها را تحت تاثیر قرار می دهند مانند الگوریتم مدیک.
گوگل بیان می کند الگوریتم مدیک الگوریتمی جهانی است. و همه ی سایت ها را بدون اینکه زبان و موقعیت مکانی شان را در نظر بگیرد تحت تاثیر قرار می دهد. بروزرسانی که در فضای دیجیتال و آنلاین پر سر و صدا شد مدیک نامگذاری شد. و علت این اسم برای این بود که بیشتر تغییرات بر روی سایت های مدیکال یا پزشکی بوده است. اگرچه این تغییرات در سایر سایت ها هم دیده می شود ولی در سایت هایی که در حوزه بهداشت و پزشکی هستند بسیارند.

مدیک

آیا می دانید در الگوریتم مدیک چه مواردی اهمیت دارند؟
از جمله موارد مهم در الگوریتم مدیک:
ایجاد کردن اعتماد در کاربران
گواهینامه sslباعث فعال شدن httpsمی شود. و باید این قسمت را در سایت فعال کنیم.
از موارد دیگر که می توانیم به آن اشاره کنیم نمایش سایت در موبایل است.
بیان مورد نمایش سایت در موبایل به معنای این هست که در ورژن موبایل بررسی می شود. ودر صورت مناسب نبودن و نارضایتی کاربران زمانی که سایت مورد نظر را در موبایل می بینند رتبه ی سایت به طورکل تحت تاثیر قرار میگیرد.
در هر الگوریتم، گوگل هیچ زمان تعیین نمی کند تا چه میزانی از صفحات سایت را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ونیز مانند الگوریتم‌های پاندا، پنگوئن و سایر الگوریتم‌ های دیگر.
همه ی موارد مربوط به بهینه سازی و سئوی سایت را باید به طور کامل و صحیح انجام داد تا در هر بروزرسانی الگوریتم گوگل کمتر دچار مشکل شده و یا مشکلی پیش نیاید.
چرا گوگل آپدیت و دچار تغییراتی می شود؟
موتور جستجوی گوگل نهایت تلاش خود را انجام می دهد. زیرا هدفی که در سر دارد این است که زمانی که کاربران کلمه, جمله یا هر چیزی را جستجو کردند بهترین و نزدیک ترین نتیجه ها را برای کاربران نشان دهد. به گونه می توان گفت همه ی تلاش و فعالیت های گوگل در همین جملات جمع می شود. و گوگل سعی بر این دارد که تمام بروزرسانی های خود را برای بالا بردن سطح کیفی خود به کار گیرد.
از مسائل پراهمیت و قابل توجه بحث تجربه ی کاربری است. که برای همه ی تجارت و کسب و کار ها و همچنین برای گوگل فوق العاده حائز اهمیت هست. تجربه ی کاربری هم همان کیفیت احساسات فردی است.
اگر بخواهم به طور ساده تری این موضوع را برای شما بیان کنم. این که زمانی که شما سایتی دارید باید به تجربه ی کاربرانتان توجه کرده و از آن استفاده کنید. قطعا شما باید درون سایتتان محتوایی را با توجه به نیاز مخاطبانتان ارائه کنید. باید طبق قاعده ی صحیح محتوا نویسی محتوای خود را نوشته و محتوای شما دارای کیفیت عالی باشد. تا مخاطبان با مطالعه ی محتوای شما نیازشان برطرف شده و باز برای برطرف کردن نیاز خود به صفحات دیگر سایت شما سربزنند. به گونه ای می توان گفت برای مطالعه ی محتوا و برطرف کردن نیاز خود یا خرید به سایت شما اعتماد کند.
اگر براساس این موضوع پیش بروید هدف شما و گوگل یکسان می شود. و هر دو براساس تجربه ی کاری هدفتان را تعیین کردید. و به این ترتیب شما با بروز رسانی ها و تغییرات گوگل نه تنها ضرر نمیکنید بلکه به نفع شماست. و همه ی تغییرات گوگل برای همین هدف طراحی شده پس الگوریتم مدیک نیز در راستای همین هدف می باشد. توضیحاتی در مورد الگوریتم مدیک و بروز رسانی گوگل بیان کردیم شما کاربران عزیز سوالات خود را در خصوص این موضوع و سئو سایت گوگل نیز مطرح کنید و پاسخ خود را دریافت کنید. با تشکر از شما

درباره نویسنده :
modiriat

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

*    

*