0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » بخش سوم آموزش سئو (تگ عنوان)

بخش سوم آموزش سئو (تگ عنوان)

تاریخ:5th آوریل 2016
پشتیبانی وب سایت
0
930

بخش سوم : تگ عنوان (Title Tag)

 

در بخش سوم آموزش نکات بهینه سازی تگ عنوان صفحات وب سایت ، یکی از مهمترین فاکتورهای سئو و بهینه سازی سایت با ما همراه باشید.

 

<title> This is a title tag </title>

 

تگ عنوان
 

۱۹ درج فقط یک تگ عنوان <Titel> در صفحه . در بررسی ها بسیار سایت های زیادی رو مشاهده کردم که بیش از یک تگ عنوان در تگ head استفاده کردند و یا صفحات آن ها تگ عنوان نداشت. برخی هم به اشتباه بجای درج تگ عنوان در تگ head آن رو در تگ Body درج کردند. تمامی موارد مذکور اشتباه است و ارزش بالقوه تگ عنوان را نفی می کند. بنابراین فقط از یک تگ عنوان آن هم در تگ head صفحه استفاده کنید.
 

۲۰ کلمات کلیدی مهم را در ابتدای تگ عنوان قرار دهید. سعی کنید اگر ممکن است کلمات کلیدی هدفتان را در ابتدای تگ Title قراردهید. سه دلیل برای این کار وجود دارد :

تگ عنوان قدرتمندتر از هر تگ دیگری در سئو برای ایجاد ارتباط کلمه کلیدی می باشد .

محتوای تگ عنوان منبع متن لینک آبی رنگی است که در نتایج جستجو نمایش داده می شود.

تگ عنوان بهترین مکان برای شرح مختصری از محتوای صفحه می باشد.

 
 

۲۱ جلوگیری از برش خوردن عنوان . تنها ۵۱۲ پیکسل از تگ Title در نتایج جستجو نمایش داده می شود و مابقی آن برش داده خواهد شد و به جای آن “…” نمایش داده خواهد شد. بهتر است تگ عنوان را تا ۵۵ کاراکتر و یا کمتر در نظربگیرید اگرچه در صورتی که طولانی باشد بصورت برش داده شده نمایش داده می شود.
 

تعداد کاراکترهای مجاز برای تگ عنوان
 

۲۲ نوشتن عنوان جذاب . عنوان اولین و شاید تاثیرگزارترین فاکتور بر خواننده می باشد. نوشتن عنوانی جذاب مانند تیتر روزنامه ها و اخبار که کاربر را به کلیلک کردن تشویق کند گام موثری در سئو خواهد بود. از نگاه copywriting و بازاریابی محتوا ، نوشتن سرفصل یا عنوانی قدرتمند یک مهارت حیاتی است.
 

۲۳ استفاده از فرمت های متفاوت در عنوان ها. اگر تا به حال تمامی عنوان های صفحات را با فرمتی خاص می نوشتید بهتر است از این به بعد فرمت متفاوتی برای عنوان ها استفاده کنید تا باعث برجسته شدن و بیشتر دیده شدن عنوان صفحات سایتتان در نتایج جستجو شود.
 

۲۴ عدم درج نام برند در انتهای تگ عنوان. اضافه کردن نام برند در انتهای تگ Title کاری غیرضروری است . گوگل اغلب این کار را به طور خودکار انجام خواهد داد.
 

۲۵ بهینه سازی صفحه اصلی برای نام تجاری . صفحه اصلی در سایت تنها صفحه ای است که استثنا می باشد و باید عنوان آن را برای نام تجاری تان بهینه سازی کنید.
 

۲۶ عدم استفاده از کلمات توقف (stop words) . به کلماتی مانند ” از ، به ، با ، در و …” کلمات توقف گفته می شود که پیشنهاد می شود با توجه فضای محدود تگ عنوان استفاده از این کلمات به حداقل برسد.
 

۲۷ عدم تکرار کلمات کلیدی در عنوان. عدم تکرار کلمات کلیدی در عنوان. عدم تکرار کلمات کلیدی در عنوان.آزاردهنده است ، درسته؟ همانطور که می بینید تکرار یک کلمه یا عبارت خوشایند نیست. از کلمات کلیدی فقط یکبار در تگ عنوان استفاده کنید و از تکرار آن بپرهیزید.
 

Check_Sign بخش اول آموزش سئو (معماری و طرح بندی سایت)
Check_Sign بخش دوم آموزش سئو (جستجوی کلمات کلیدی)

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

بهینه سازی صفحه ی فرود Landing Page

صفحه ی فرود یا Landing Page

صفحه ی فرود یا Landing Page این جلسه با یکی دیگر از مباحث تبلیغات سایت ، آموزش صفحه ی فرود یا Landing Page همراه شما هستیم. احتمالا با صفحات فرود در وب بارها و بارها مواجه شده اید.  صفحه ی فرود یا Landing Page یکی از موارد مهم در امر بازاریابی و تبلیغات اینترنتی می باشد. لذا ما برای کسب آگاهی بیشتر با Landing Page  ها، بر […]

سئو تصاویر وردپرس

نکات سئو تصاویر وردپرس

در مقاله زیر با هم به نکات سئو تصاویر وردپرس می پردازیم . ۸ نکته سئو برای درج هر تصویر در سایت وردپرسی خود انجام دهید اضافه کردن تصویر به وب سایت فقط آپلود کردن فایل تصویر و کلیک کردن روی دکمه انتشار نیست. اگر می خواهید وب سایت خود را برای نتایج جستجو بهینه […]

افزایش ترافیک بازدیدکنندگان وب سایت

۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت

با ما در رابطه با ۲۶ نکته برای افزایش ترافیک سایت همراه باشید. ۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت حتما اطلاع دارید نیمی از افزایش ترافیک سایت ها از طریق موتورهای جستجو مخصوصا گوگل تامین می شود . از اهداف مدیر هر نوع وب سایتی دیده شدن سایتش در صدر نتایج جستجو می باشد. استفاده […]

Quality content

تاثیر محتوای با کیفیت و سئو شده بر سئو سایت

محتوا به عنوان تاثیرگذارترین عامل در سئو سایت محتوای با کیفیت یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عامل در بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) می‎باشد. به طوریکه هر چقدر محتوای سایت جذاب تر و با کیفیت تر تولید گردد، رتبه سئوی بهتری به وب سایت تعلق می گیرد. محتوای با کیفیت می‌تواند به عنوان […]

ارسال دیدگاه

*    

*