آنالیز رایگان سئو سایت

بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت)

آخرین بروز رسانی: فروردین ۲۵, ۱۳۹۵

بخش نهم : سرعت وب سایت (Site Speed)

 

در بخش نهم آموزش بهینه سازی وب سایت با ارائه نکاتی راجب سرعت سایت ها بعنوان عامل رتبه بندی نتایج گوگل و مهم تر از آن افزایش رضایت کاربر با ما همراه باشید.

 

سرعت بارگذاری سایت و سئو
 
۵۸ افزایش سرعت وب سایت. یکی از عوامل مهم رتبه بندی سایت ، سرعت بارگذاری وب سایت می باشد. به این دلیل این فاکتور مهم است که رضایت کاربر را در پی خواهد داشت. هدف موتورهای جستجو فراهم کردن تجربه کاربری خوب برای کاربران می باشد در واقع وب سایتی که با داشتن سرعت بارگذاری بالا سعی در بالابردن رضایت بازدیدکننده را دارد مورد تایید موتور جستجو خواهد بود. بنابراین افزایش سرعت سایت در کنار تولید محتوای مفید بهترین راه برای جلب رضایت کاربران و در پی آن افزایش رتبه بندی خواهد بود.
 
۵۹ سرعت سایت و افزایش رتبه بندی . همانطور که در نکات قبلی هم اشاره کردیم سرعت پایین بارگذاری سایت موجب نارضایتی کاربران و خروج سریع آنها از سایت خواهد شد که این عمل افزایش ضریب بازگشت سایت یا همان Bounce rate را به دنبال خواهد داشت. Bounce Rateاز فاکتورهای اندازه گیری رضایت کاربران از سایت می باشد در نتیجه افت آن در رتبه سایت تاثیرگذار خواهد بود.
 
۶۰ سرعت سایت و افزایش سرعت ایندکس صفحات. تفاوتی ندارد سایتتان کوچک باشد یا بزرگ ، اگر می خواهید به بررسی و ایندکس کامل صفحات سایتتان توسط خزنده های موتور جستجو سرعت ببخشید ، زمان بارگذاری وب سایت خود را کاهش دهید. با کاهش زمان بارگذاری سایت خزنده های موتورجستجو در زمان تعیین شده با سرعت بیشتری به ایندکس صفحات می پردازند و بدون شک در صورت عدم دسترسی به سایت به دلیل پایین بودن سرعت آن رتبه سایت آسیب جدی خواهد دید.
 
۶۱ اندازه گیری سرعت سایت. سرعت سایت را با وب سایت هایی مانند GTmetrix و Pingdom تست و اندازه گیری کنید. این وب سایت ها علاوه بر نمایش میزان سرعت سایت ، پیشنهادهای کاربردی برای بهبود سرعت سایت در اختیار شما قرار می دهند.

 
 

Check_Sign بخش اول آموزش سئو (معماری و طرح بندی سایت)

Check_Sign بخش دوم آموزش سئو (جستجوی کلمات کلید)

Check_Sign بخش سوم آموزش سئو (تگ عنوان)

Check_Sign بخش چهارم آموزش سئو (متای توضیحات)

Check_Sign بخش پنچم آموزش سئو (تگ های Heading)

Check_Sign بخش ششم آموزش سئو (سئوی محتوا)

Check_Sign بخش هفتم آموزش سئو (ایندکس صفحات)

Check_Sign بخش هشتم آموزش سئو (تجربه کاربری)

آموزش حرفه ای سئو
سئو س ام اس اختصاصی