0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » بخش پایانی آموزش سئو ( گوگل آنالیتیکس )

بخش پایانی آموزش سئو ( گوگل آنالیتیکس )

تاریخ:30th آوریل 2016
پشتیبانی وب سایت
0
1053

بخش پانزدهم : گوگل آنالیتیکس ( Google Analytics )

 

Google Analytics یک ابزار کاملا رایگان است و بدون خرید هیچگونه اشتراکی قابل استفاده می باشد. می توانید از امکانات گسترده آمار و تجزیه و تحلیل برای بررسی وعملکرد وب سایت تان استفاده نمایید. گوگل آنالیتیکس اطلاعات بسیاری راجب بازدیدکنندگان و بازید و ترافیک صفحات وب سایت ارائه می دهد. برای ثبت نام در گوگل Google Analytics کافی است به یک حساب Gmail داشته باشید .

 

اموزش گوگل آنالیتیکس
 
۹۲ راه اندازی اکانت Google Analytics . آمار دقیق ترافیک وب سایت برای نظارت بر اثربخشی کمپین ها و روش های تبلیغات تان ضروری است.
 
۹۳ Google Analytics چگونگی هدایت شدن کاربران به وب سایت شما را نشان می دهد ، برای مثال چگونه کاربران به واسطه لینک های سایت های دیگر و یا از طریق تبلیغات یا از موتور جستجو و لینک مستقیم از سایت شما بازدید می کنند . در واقع به شما اجازه می دهد تا بررسی کنید که کدام منبع و روش ، تبلیغات یا لینک های ورودی برای افزایش ترافیک وب سایتتان سودمندتر بوده است .
 
۹۴ از تجزیه و تحلیل گوگل آنالیتیک می توانید برای کشف کلمات کلیدی که در پیدا کردن سایت شما در موتور جستجو نقش داشتند ، استفاده کنید. این قابلیت به شما کمک می کند تا کلیدواژه های هدفمند را شناسایی کنید و ترافیک وب سایت تان را برای کلمات کلیدی خاص افزایش دهید و برای حضور پررنگ تری در موتورهای جستجو سئو سایت را بهبود دهید.
 
۹۵ گوگل آنالیتیکس اطلاعات دقیق و جامعی از بازدیدکنندگان وب سایت ارائه می دهد . می توانید محبوبترین کشورها و شهرهایی که به سایت شما دسترسی پیدا کردند را ببینید. این آمارها به شما در بازاریابی و بهینه سازی محلی و پیدا کردن کلمات کلیدی هدفمند و دستیابی به نتایج مورد نظر کمک خواهد کرد. با بررسی آمارها می توانید تبلیغات خود را در مناطقی که ترافیک بیشتری در آنها بدست آوردید هدف گذاری کنید.
 
۹۶ Google Analytics ابزار مناسی برای پیدا کردن محبوبترین صفحات سایت است . اجازه می دهد تا ببینید کدام بخش از سایت محتوای با ارزش تر و مرتبط تر با اهداف کاربران دارد . می توانید با بهبود این صفحات برای فروش بیشتر تلاش کنید و محتوای سایت را به نوعی از محتوا که بازدیدکنندگان بیشتری جذب میکنند، تغییر دهید.

 

نکات عمومی و پایانی

 

نکات عمومی سئو
 
۹۷ یک کمپین تبلیغاتی اینترنتی خوب باید چند وجهی باشد و شامل ترکیبی از سئو ، رسانه های اجتماعی و منابع افزایش ترافیک باشد. هرگز به یک منبع از ترافیک برای کسب و کار خود تکیه نکنید.
 
۹۸ بیشتر و بیشتر یاد بگیرید. دانش یک قدرت است. تعداد زیادی از منابع و بلاگ های قدرتمند آموزش سئو وجود دارد که نکات و پیشنهادات خوبی در زمینه سئو ارائه می دهند پس تا می توانید یاد بگیرید.
 
۹۹ به بروزرسانی ها توجه کنید. بسیاری از فاکتورها در سئو تغییر می کنند پس به روز رسانی دانش خود و همگام بودن با تغییرات را فراموش نکنید.
 
۱۰۰ صبور باشید . یکی از مهم ترین نکات در انجام سئو ، صبر است. سئوی موثر تلاش و زمان بسیاری می طلبد . مطالعات نشان داده که ادامه روند سئو بهترین بازدهی سرمایه از کانالهای داخلی بازاریابی را در پی خواهد داشت .

 

امیدواریم از این دوره آموزشی نهایت لذت و استفاده را برده باشید .

 
 

Check_Sign بخش اول آموزش سئو (معماری و طرح بندی سایت)
Check_Sign بخش دوم آموزش سئو (جستجوی کلمات کلید)
Check_Sign بخش سوم آموزش سئو (تگ عنوان)
Check_Sign بخش چهارم آموزش سئو (متای توضیحات)
Check_Sign بخش پنچم آموزش سئو (تگ های Heading)
Check_Sign بخش ششم آموزش سئو (سئوی محتوا)
Check_Sign بخش هفتم آموزش سئو (ایندکس صفحات)
Check_Sign بخش هشتم آموزش سئو (تجربه کاربری)
Check_Sign بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت)

Check_Sign بخش دهم آموزش سئو (بهینه سازی تصاویر)

Check_Sign بخش یازدهم آموزش سئو (لینک سازی)

Check_Sign بخش دوازدهم آموزش سئو (رسانه های اجتماعی)

Check_Sign بخش سیزدهم آموزش سئو (ریکاوری پنالتی گوگل)

Check_Sign بخش چهاردهم آموزش سئو (گوگل وبمستر)

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

افزایش ترافیک بازدیدکنندگان وب سایت

۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت

با ما در رابطه با ۲۶ نکته برای افزایش ترافیک سایت همراه باشید. ۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت حتما اطلاع دارید نیمی از افزایش ترافیک سایت ها از طریق موتورهای جستجو مخصوصا گوگل تامین می شود . از اهداف مدیر هر نوع وب سایتی دیده شدن سایتش در صدر نتایج جستجو می باشد. استفاده […]

سئو ووکامرس

سئو ووکامرس

سئو ووکامرس   امروزه داغترین موضوع مورد بحث در اکثر وب سایت ها ، ساخت فروشگاه های آنلاین و نحوه سئو سایت آنهاست. با توجه به اینکه ما در حال استفاده از سیستم مدیریت محتوا ی وردپرس هستیم ، پس قطعا از فروشگاه سازهای وردپرس نظیر ووکامرس استفاده می نماییم. از این رو تیم سئو […]

۱۰ افزونه سئو وردپرس

۱۰ افزونه سئو وردپرس   آیا فقط به فکر به پایان رساندن وب سایت هستید یا درباره ی آن فکر می کنید؟ آیا فقط به این موضوع توجه می کنید که صفحات شما طراحی درست ، متن و گرافیک مناسب داشته باشند و همه ی لینک ها و منوهای ناوبری به درستی کارکنند و همه […]

اموزش سئو فروشگاه اینترنتی

آموزش سئو فروشگاه اینترنتی

سئو فروشگاه اینترنتی   بهینه سازی یا سئو یکی از مهمترین موضوعات قابل توجه برای فروشگاه های اینترنتی می باشد ، در حالی که در بسیاری از فروشگاه های مبتنی بر وب نادیده گرفته می شود. سئو فروشگاه اینترنتی می تواند ترافیک بیشتری را برای شما به ارمغان آورد ، بنابراین لازم نیست شما تنها […]

ارسال دیدگاه

*    

*