031- 344 500 60

سئو سایت, بهینه سازی سایت, سئو سایت در گوگل
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » بخش چهاردهم آموزش سئو (گوگل وبمستر)

بخش چهاردهم آموزش سئو (گوگل وبمستر)

تاریخ:۹ام اردیبهشت ۱۳۹۵
modiriat
0
254

بخش چهاردهم : گوگل وبمستر تولز (Google Webmaster Tools)

 

گوگل وبمستر در طی چند سال اخیر خدماتی رایگان جهت مدیریت و بهبود عملکرد وب سایت ها برای وبمستران و توسعه دهندگان ارائه داده است . اگر شما هم وب سایت دارید و در حال حاضر از ابزارهای گوگل وبمستر استفاده نمی کنید این بخش از آموزش دلایل مهم و اهمیت استفاده از این ابزار قدرتمند را برای شما بیان می کند.

 

گوگل وبمستر تولز
 
۸۷ ارائه اطلاعات مهم از ایندکس صفحات . هنگامی که سایت خود را در گوگل وبمستر ثبت و تایید اعتبار کردید ، شما به اطلاعات زیادی دست پیدا خواهید کرد . با استفاده از این ابزار ، گوگل امکان دسترسی به آخرین بازدید و ایندکس های موفقیت آمیز ربات ها به صفحات وب سایت و یا عدم موفقیت بررسی صفحات و صفحات خطای ۴۰۴ را برای وبمستران فراهم می کند. در پنل مدیریت سایت می توانید تعداد صفحاتی که ایندکس و بررسی شده اند را مشاهده و مدیریت کنید.

 

۸۸ ارائه وضعیت کلیدواژه ها . در بخش Search queries گوگل گزارشی از تجزیه و تحلیل بازدید کاربران از سایت با کلیدواژه های مختلف را ارئه می دهد. در این بخش کلمات کلیدی که بیشترین بازدیدکننده را از موتور جستجو به سایت شما هدایت کرده است نمایش داده می شود. موقعیت کلمات کلیدی استفاده شده در سایت در لیست نتایج جستجو نیز در این قسمت قابل مشاهده است .با دستیابی به این اطلاعات تشخیص کلماتی که مورد علاقه و توجه کاربران هستند و یا شانس بیشتری در کلیک شدن توسط جستجوگران را دارند راحت تر خواهد بود .

 

۸۹ مدیریت لینک ها . در قسمت Links to your site می توانید لیست لینک ها و وب سایت هایی که به صفحات وب سایت شما لینک کرده اند را مشاهده کنید و مهم تر این است که متن لینکی که برای لینک دادن استفاده شده است نمایش داده شده است. گوگل ممکن است تمام لینک های وارد شده به سایت هایی که بیش از ۱۰۰۰۰۰ لینک دریافت کرده اند را نمایش ندهد. مدیریت لینک ها از مباحث مهم در سئو برای پیشگیری از پنالتی شدن و دریافت لینک از سایت های مخرب می باشد.

 

۹۰ گزارش خطاها. اگر مشکلی در کاوش و بررسی صفحه ای از سایت پیش بیاید بدان معنی است که ممکن آن صفحه در نتایج جستجو نشان داده نشود. در بخش Crawl errors جزئیات خطاهایی که در ایندکس و بررسی درون سایت پیش آمده نمایش داده می شود. گزارش Crawl stats عملکرد موتور کاوشگر بر روی سایت است که شامل میانگین زمان صرف شده برای دریافت صفحات و تعداد روزانه صفحات بازدید شده و حجم باند مصرفی است.

 

۹۱ ثبت نقشه سایت sitemap . گوگل به شما اجازه می دهد تا به طور مستقیم نقشه سایت را برای کمک به آن در ایندکس تمامی صفحات ، ثبت کنید. با ثبت نقشه سایت گوگل می تواند راحت تر و سریع تر به مرور سایت شما بپردازد و تغییرات صفحات را خیلی سریعتر شناسایی کند. پس از ثبت نقشه سایت می توانید آخرین وضعیت آن را بررسی و تعداد لینکهای اضافه شده به موتور جستجوی گوگل را مشاهده کنید.استفاده از این سرویس خیلی موثر است ، حتما نقشه سایت را در گوگل وبمستر ثبت کنید. به یاد داشته باشید که گوگل نقشه وب سایت هایی که حداکثر ۵۰۰۰۰ آدرس دارند را ثبت می کند.

 
 

Check_Sign بخش اول آموزش سئو (معماری و طرح بندی سایت)
Check_Sign بخش دوم آموزش سئو (جستجوی کلمات کلید)
Check_Sign بخش سوم آموزش سئو (تگ عنوان)
Check_Sign بخش چهارم آموزش سئو (متای توضیحات)
Check_Sign بخش پنچم آموزش سئو (تگ های Heading)
Check_Sign بخش ششم آموزش سئو (سئوی محتوا)
Check_Sign بخش هفتم آموزش سئو (ایندکس صفحات)
Check_Sign بخش هشتم آموزش سئو (تجربه کاربری)
Check_Sign بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت)

Check_Sign بخش دهم آموزش سئو (بهینه سازی تصاویر)

Check_Sign بخش یازدهم آموزش سئو (لینک سازی)

Check_Sign بخش دوازدهم آموزش سئو (رسانه های اجتماعی)

Check_Sign بخش سیزدهم آموزش سئو (ریکاوری پنالتی گوگل)

درباره نویسنده :
modiriat

مطالب مرتبط

آموزش گوگل وب مستر تولز

آموزش گوگل وبمستر تولز

آموزش گوگل وبمستر تولز (google webmaster tools) گوگل وبمستر تولز سرویس رایگان گوگل برای مدیریت سئو سایت است. با استفاده از این ابزار حرفه ای می توان سایت را به گوگل معرفی کرد و با مدیریت هدفمند بهترین نتیجه را در صفحه نتایج گوگل بدست آورد. در واقع می توان گفت گوگل وبمستر تولز یک […]

بهینه سازی سایت

زمان با ارزش است ، کارآمد بهینه سازی کنید

زمان با ارزش است ، کارآمد بهینه سازی کنید   زمان تان محدود است و نمی توانید هنگامی که سایت خود را بهینه سازی می کنید همه موارد را انجام دهید. فروش شما کاهش یافته و به دنبال راه حلی سریع و موثر هستید. اگر بر موارد نادرست تمرکز کنید ، مقدار زیادی از هزینه […]

تسخیر صفحه اول گوگل

تسخیر صفحه اول گوگل با پیروی از چهار اصل مهم

تسخیر صفحه اول گوگل با پیروی از چهار اصل مهم   حضور یک صفحه در اولین لیست نتایج جستجوی گوگل برای یک کلمه کلیدی می تواند بازدیدکنندگان و فروش بسیاری را برای سایت فراهم کند . به همین دلیل است که بسیاری از افراد خواستار حضور در صفحه اول نتایج جستجو گوگل هستند. متاسفانه بسیاری […]

بهینه سازی و سئو جوملا

بهینه سازی و سئو جوملا

بهینه سازی و سئو جوملا   یکی از مهم ترین اصول در امر فروش و بازاریابی ، طراحی سایت و سئو سایت است. برای طراحی سایت ، سیستم های مدیریت محتوای مختلفی خلق شده اند که از این میان جوملا یکی از معروف ترین آن ها می باشد. اگر سیستم مدیریت محتوای جوملا را برای […]

ارسال دیدگاه

*    

*