031- 344 500 60

سئو سایت, بهینه سازی سایت, سئو سایت در گوگل
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » بخش یازدهم آموزش سئو (لینک سازی)

بخش یازدهم آموزش سئو (لینک سازی)

تاریخ:۵ام اردیبهشت ۱۳۹۵
modiriat
0
249

بخش یازدهم : لینک سازی ( link building )

 
لینک سازی در مبحث بهینه سازی وب سایت شیوه ای برای کسب و یافتن لینک های منحصربفرد و ارزشمند به صفحات مشخص برای بهره مندی از آنها جهت افزایش رتبه بندی این صفحات در نتایج موتورهای جستجو و در نهایت گامی موفق در ارتقا سئو وب سایت می باشد. در این بخش از آموزش سئو به نکات لینک سازی هدفمند برای وب سایت می پردازیم.

 

لینک سازی در سئو
 
۶۶ لینک سازی داخلی . لینک های داخلی همچنان یکی از عوامل اصلی گوگل برای رتبه بندی صفحات وب و سایت ها هستند. لینک ها داخلی از یک صفحه در یک دامنه به صفحه ی دیگری از همان دامنه اشاره می کنند. با پیاده سازی لینک های داخلی برای سایت از قدرت و ارزش سئو بهره مند خواهید شد.
 
۶۷ دریافت لینک از دامنه های معتبر و قدرتمند. هرچه اعتبار و قدرت یک دامنه بیشتر باشد ، ارزش و تاثیر لینک دریافت شده از آن نیز در رتبه بندی سایت و سئو بیشتر خواهد بود.
 
۶۸ لینک از سایت ها و صفحات مرتبط با موضوع وب سایت. دریافت لینک از سایت های با کیفیت در زمینه اهداف و موضوع کسب و کار شما و یا از صفحاتی مرتبط با موضوع مطالب سایت در افزایش رنک صفحه سودمند است.
 
۶۹ لینک های ارزشمند درون محتوا. قدرتمندترین لینک ها ، لینک هایی هستند که از درون محتوا به صفحه دیگر اشاره می کنند. برای درک بیشتر این موضوع به تصویر زیر دقت کنید.
 
لینک سازی
 
۷۰ لینک های قدرتمند رقبا. با آنالیز بک لینک های رقبای سایتتان به منبع عظیمی از بک لینک های قدرتمند و معتبر دست خواهید یافت . لینک های با ارزش رقبای خود را کشف کنید و برای سایت خود استفاده نمایید.
 
۷۱ کیفیت پایین لینک مساوی با پنالتی . کیفیت پایین و خودکار بودن لینک ممکن است مجازات گوگل را به همراه داشته باشد.
 
۷۲ تنوع در دریافت لینک . در لینک سازی تمرکز کردن روی یک روش کار اشتباهی است شما باید سعی کنید که از روش های مختلف بک لینک دریافت کنید؛ مانند : ارسال پست در تالار ها، نظر در وبلاگ ها، نوشتن مقاله و پست مهمان، لینک از کلمه کلیدی، لینک های فالو و نوفالو و بسیاری روش دیگر . و البته این نکته نیز حائز اهمیت است که تنوع دامنه های لینک دهنده و حتی تنوع در IP وب سایتهای لینک دهنده به سایت شما در الگوریتم رتبه بندی موتورهای جستجو لحاظ شده است. بنابراین بهتر است به جای گرفتن ده لینک از یک سایت یک لینک از ده سایت مختلف و با IP های مختلف دریافت کنید.
 
۷۳ تنوع در Anchor text ها . استفاده از کلمات کلیدی در قالب انکر تکست ها (Anchor text) یکی دیگر از عوامل مهم رنکینگ وب سایت می باشد. اگر می خواهید شانس پیدا شدن سایت خود را در نتایج جستجو بالا ببرید از کلمات کلیدی به عنوان متن توصیفی لینک ها در فرمت های مختلف و مرتبط با اهداف تان استفاده کنید. ترکیبی از برند ، نام وب سایت و کلمات عمومی مطلوب است. بنابراین فراموش نکنید که فقط با یک عبارت خاص به یک لینک اشاره نکنید و تنوع در انکر تکست ها را لحاظ کنید.

 
 

Check_Sign بخش اول آموزش سئو (معماری و طرح بندی سایت)
Check_Sign بخش دوم آموزش سئو (جستجوی کلمات کلید)
Check_Sign بخش سوم آموزش سئو (تگ عنوان)
Check_Sign بخش چهارم آموزش سئو (متای توضیحات)
Check_Sign بخش پنچم آموزش سئو (تگ های Heading)
Check_Sign بخش ششم آموزش سئو (سئوی محتوا)
Check_Sign بخش هفتم آموزش سئو (ایندکس صفحات)
Check_Sign بخش هشتم آموزش سئو (تجربه کاربری)
Check_Sign بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت)

Check_Sign بخش دهم آموزش سئو (بهینه سازی تصاویر)

درباره نویسنده :
modiriat

مطالب مرتبط

ttfb

TTFB و تاثیر آن در سرعت سایت

آشنایی با TTFB و تاثیر آن در سرعت لود سایت TTFBچیست؟آیا درباره سرعت  TTFBدر سایت می دانید؟ در مقاله زیر می توانید به پاسخ سوال های فوق برسید.با تیم سئویارهمراه باشید.تیم طراحی سایت اصفهان قادر است .اطلاعات زیادی در موردTTFBدر اختیار شما قرار دهد. به طور کلی هنگامی که درباره سرعت سایت وردپرسی بحث می […]

تاثیر تجربه کاربری در سئو

اهمیت UX در سئو

اهمیت UX در سئو   دو عامل مهم در موفقیت طراحی سایت بحث سئو و تجربه ی کاربری است. سئو یا بهینه سازی سایت به مجموعه عملکردهایی گفته می شود که شما بتوانید سایت خود را در رتبه های بالاتر موتورهای جستجو قرار دهید اما  تجربه ی کاربری User Experience روشی است که باعث می […]

بهینه سازی سایت

زمان با ارزش است ، کارآمد بهینه سازی کنید

زمان با ارزش است ، کارآمد بهینه سازی کنید   زمان تان محدود است و نمی توانید هنگامی که سایت خود را بهینه سازی می کنید همه موارد را انجام دهید. فروش شما کاهش یافته و به دنبال راه حلی سریع و موثر هستید. اگر بر موارد نادرست تمرکز کنید ، مقدار زیادی از هزینه […]

outbound link

لینک خروجی outbound link

جریمه ی لینک های خروجی چیست و چگونه می توان از آن جلوگیری کرد؟   آیا می دانید اگر به صفحات اشتباه و مخرب لینک دهید گوگل می تواند وب سایت شما را جریمه کند؟ وب سایت شما به خاطر برخی از لینک ها به سایت های دیگر ممکن است جریمه شود، حتی اگر اضافه […]

ارسال دیدگاه

*    

*