031- 344 500 60

سئو سایت, بهینه سازی سایت, سئو سایت در گوگل
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » بهبود رتبه گوگل با تحلیل بک لینک ها

بهبود رتبه گوگل با تحلیل بک لینک ها

تاریخ:۲۶ام تیر ۱۳۹۵
modiriat
0
359

بهبود رتبه گوگل با تحلیل بک لینک ها

 

چطور با استفاده از تجزیه و تحلیل بک لینک رتبه گوگل سایت را بهبود دهیم?

 

ساختار بک لینک سایت شما می توانید تاثیر بسیار زیادی در رتبه بندی صفحات سایت شما داشته باشد. بدست آوردن بک لینک سخت است ، بنابراین این حس را ایجاد می کند که تا حد ممکن موثر عمل خواهد کرد. زمان خود را با بک لینک های مخرب هدر ندهید ، زمانی رسیده که باید برای ایجاد بک لینک هایی که حداکثر نتیجه را بازمیگردانند ، سرمایه گذاری کنید.

 

تجزیه و تحلیل لینک

 

۱- صفحات وب شما قبل از ایجاد بک لینک ها باید کاملا سالم و بدون عیب باشند .

 

قبل از اینکه روی لینک هایی که به سایت شما اشاره می کنند ، کار کنید ؛ باید مطمئن شوید که صفحات سایتتان برای دریافت رتبه بالا آماده هستند.
بدون یک سایت خوب بدست آوردن بک لینک های خوب سخت خواهد بود. صفحات وب از سایت باید مرتبط با کلمات کلیدی باشد که شما می خواهید برای آنها رتبه بالا کسب کنید. درغیراین صورت نمی توانید برای کلمات کلیدی مناسب رنک بالایی بدست آورید.
علاوه بر این روبات های موتورجستجو باید قادر به تجزیه محتوای صفحات شما باشند. خطاهای فنی در صفحات وب می تواند دلیل عدم نمایش صفحات شما توسط موتورجستجو باشد. بنابراین قبل از اقدام جهت لینک سازی باید تمامی صفحات خطایابی شوند.

 

۲- پیدا کردن مهمترین وب سایت های مرتبط با کسب و کار خود.

 

۵ کلمه کلیدی مرتبط با حرفه و اهداف خود را جستجو کنید و وب سایت های لیست شده برای این کلمات را بررسی کنید. به احتمال زیاد حداقل ۵ تا ۸ وب سایت برای این کلمات در صفحه اول نمایش داده خواهند شد . اینها وب سایت هایی هستند که در مرحله سوم باید از آنها استفاده کنید.

 

۳- کشف لینک های با کیفیت و مهم این سایت های مهم

 

لینک هایی که وب سایت های مرحله دوم دریافت کردند را بررسی کنید . از این فرصت استفاده کنید و از لینک های قدرتمند لیست بک لینک رقبای خود برای سایتتان لینک دریافت کنید . دریافت لینک از این سایت ها به طور چشمگیری رتبه صفحات شما را بهبود خواهد داد . از نحوه عملکرد رقبای خود و تلاش برای دریافت لینک از آنها برای ارتقای جایگاه سایت خود استفاده نمایید.

 

۴- دریافت لینک از سایت هایی که به مهمترین سایت ها لینک داده اند.

 

آخرین قدم ، مهمترین بخش است. راهی پیدا کنید تا از این نوع سایت ها لینک دریافت کنید . گاهی اوقات فقط کافیست از آنها بخواهید، گاهی اوقات هم به سختی انجام می شود.
خلاق باشید. بسیاری از وب سایت ها در عوض چیزی که شما به آنها پیشنهاد می دهید به سایت شما لینک می دهند. برخی دیگردرمقابل کمک شما برای حل مشکلی به شما لینک خواهند داد . راه های بسیاری برای بدست آوردن لینک از سایت ها وجود دارد ، حتی اگر تعداد کمی از این سایت ها درخواست شما را قبول کنند بازهم شانس خوبی است تا با استفاده از اعتبار آنها رنک سایت خود را افزایش دهید.

 

با انجام مراحل بالا همه چیز آماده است تا خودتان را در جایگزین رقبای خود در صدر نتایج جستجو کنید. خدمات سئویار شما را در انجام این امر به طور موثر یاری خواهد کرد.

درباره نویسنده :
modiriat

مطالب مرتبط

outbound link

لینک خروجی outbound link

جریمه ی لینک های خروجی چیست و چگونه می توان از آن جلوگیری کرد؟   آیا می دانید اگر به صفحات اشتباه و مخرب لینک دهید گوگل می تواند وب سایت شما را جریمه کند؟ وب سایت شما به خاطر برخی از لینک ها به سایت های دیگر ممکن است جریمه شود، حتی اگر اضافه […]

الگوریتم RankBrain گوگل

الگوریتم RankBrain گوگل

الگوریتم RankBrain گوگل   گوگل با استفاده از سیستم هوش مصنوعی یادگیری ماشین که “RankBrain” نامیده می شود ، به مرتب سازی و ارتقای نتایج جستجوی خود کمک می کند . جالب است که بدانیم این الگوریتم چگونه کار می کند و با سیستم رتبه بندی کلی گوگل متناسب است؟   RankBrain چیست؟   RankBrain […]

ارزش تولید محتوا توسط کاربران

ارزش تولید محتوا توسط کاربران

ارزش تولید محتوا توسط کاربران   یک استراتژی مهم در بهبود حضور سایت ما در صفحه اول نتایج جست و جو ایجاد متناوب و دائمی محتوای جدید ، با کیفیت و مناسب است. اما انجام این کار فقط با اتکا به منابع شخصی کار بسیار سختی خواهد بود . خوشبختانه شما می توانید از انرزی […]

بهینه سازی سایت برای موتورجستجوی Bing

بهینه سازی سایت برای موتورجستجوی Bing

بهینه سازی سایت برای موتورجستجوی Bing   موتور جستجوی بینگ متعلق به شرکت مایکروسافت می باشد و از زمان راه اندازی آن علاقه مندان زیادی را از جامعه سئو به سمت خود کشیده است. بینگ پا به عرصه اینترنت نهاد تا رقیب قدرتمندی برای کاهش سهم مشهورترین موتور جستجو یعنی گوگل باشد. در حال حاضر […]

ارسال دیدگاه

*    

*