0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » بهینه سازی سایت برای RankBrain گوگل

بهینه سازی سایت برای RankBrain گوگل

تاریخ:25th می 2017
پشتیبانی وب سایت
0
1077

بهینه سازی سایت برای RankBrain گوگل

 

آیا می توانید سایتتان را برای  RankBrain گوگل بهینه سازی کنید؟

 

سیستم RankBrain گوگل ، یکی از سیگنال های گوگل در الگوریتم رتبه بندی جستجو است. در حالی که هنوز لینک های با ارزش از وب سایت های معتبر و مهتر از آن محتوای وب سایت ها مهم ترین سیگنال ها در الگوریتم رتبه بندی گوگل هستند، RankBrain هم اهمیت زیادی پیدا کرده است. آیا می توانید سایت خود را برای RankBrain بهینه سازی کنید؟ اگر این چنین است، چگونه بهینه سازی سایت برای RankBrain گوگل را انجام می دهید؟

 

RankBrain گوگل چیست؟

 

RankBrain سومین فاکتور مهم در الگوریتم رتبه بندی است. فاکتورهای مهم دیگر لینک ها و محتوا هستند. اگر RankBrain یک کلمه یا عبارت نا آشنا را ببیند، این سیستم می تواند حدس بزند که این کلمه یا عبارت با چه کلماتی ممکن است معنای مشابه داشته باشد و نتایج را بر اساس آن فیلتر می کند.
RankBrain در تلاش است که منظور کاربران را زمانی که جستجو می کنند، حدس بزند و بهترین نتایج را برای را برای آنها نمایش دهد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر سیستم رنک برین مقاله الگوریتم RankBrain گوگل را مطالعه کنید.

 

آیا امتیازی برای RankBrain وجود دارد؟

 

گوگل از پیج رنک داخلی برای بررسی کیفیت لینک هایی که به یک سایت اشاره دارند، استفاده می کند. همچنین یک امتیاز کیفیت داخلی برای بررسی کیفیت محتوای صفحات وب وجود دارد . آیا گوگل از RankBrain مثل یک امتیاز استفاده می کند؟

Gary Illyes در SMX بیان کرد امتیازی از RankBrain وجود ندارد. همچنین گفت شما نمی توانید سایتتان را برای RankBrain بهینه سازی کنید. John Mueller نیز این موضوع را هفته ی گذشته تایید کرد. جان مولر معتقد است که باید سایت را برای کاربران بهینه سازی کرد .

الگوریتم رنک برین

 
 

بنابراین آیا نمی توان سایت را برای RankBrain بهینه سازی کنید؟

 

اگر چه گوگل می گوید که RankBrain یک سیگنال رتبه بندی است، اما یک سیگنال واقعی مثل لینک ها و محتوا نیست، به هر حال مواردی وجود دارد که شما می توانید اطمینان حاصل کنید که RankBrain به نفع شما کار خواهد کرد:

 

محتوای صفحات شما اهمیت بیشتری از قبل دارد.

گوگل می خواهد بهترین نتیجه را در صفحات نتایج نشان دهد. این کافی نیست که صفحه ی وب سایت شما به طریقی با یک کلمه ی کلیدی خاص مرتبط باشد، وب سایت شما باید با یک موضوع خاص مرتبط باشد.

بدون محتوای خوب کسب رتبه ی بالا دشوار خواهد شد. وقتتان را به توسعه ی محتوای خوب برای سایتتان اختصاص دهید.

 

وب سایت شما باید واضح و روشن بر یک موضوع تمرکز داشته باشد.

وب سایت هایی که با موضوعات مختلف سرکار دارند، احتمال زیادی وجود دارد که به عنوان اسپم پرچم گذاری شوند. هر چقدر که موضوع سایت شما راحت تر قابل شناسایی باشد ، احتمال کسب رتبه بالاتر بیشتر خواهد شد.

روی یک کلمه ی کلیدی خاص تمرکز نکنید، روی موضوع تمرکز کنید. صفحات وب سایت شما باید کلمات کلیدی مختلفی را که با موضوع وب سایت شما مرتبط است، دربرداشته باشند.

 

ساختار واضح و روشن وب سایت کمک زیادی به شما می کند.

گوگل می خواهد بررسی کند که وب سایت شما درباره ی چه موضوعی است. اگر ساختار وب سایت شما به گوگل در درک صفحاتتان کمک کند، مسلما سایت شما مستعد دریافت رتبه ی بهتری خواهد بود.

از دسته بندی و زیر دسته بندی استفاده کنید. از پوشه ها استفاده کنید تا درک منوی ناوبری سایت آسان تر شود. هدایت های کوچک باعث می شود تا درک ساختار وب سایت شما آسان تر شود.

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

CTR مخفف کلمه Click-Through Rates

نرخ کلیک یا CTR در بهبود سایت چه نقشی دارد؟

هدف بازاریابی آنلاین یافتن مصرف کنندگان بالقوه با کمک کانال های دیجیتالی است. کاربران در اینترنت گشت و گذار می کنند ، به صورت آنلاین معاشرت می کنند و توجه خود را به جالب ترین وبلاگ ها ، وب سایت های اطلاعاتی و تجاری و همچنین تبلیغات جذاب معطوف می کنند. ctr نتیجه ی همین […]

اپدیت جدید الگوریتم پنگوئن

اطلاعات بیشتر آپدیت الگوریتم پنگوئن

اطلاعات بیشتر آپدیت الگوریتم پنگوئن   در یک پادکست Gary Illyes از تحلیلگران گوگل اطلاعات بیشتری از آخرین بروزرسانی الگوریتم پنگوئن مطرح کرد. در این مقاله به مهمترین اظهارات گری اشاره خواهیم کرد.   پنگوئن عمدتا ( اما نه منحصرا ) به بررسی لینک های اسپم می پردازد.   گوگل اعلام کرد که پنگوئن الگوریتم […]

آپدیت جدید الگوریتم پنگوئن

آپدیت جدید الگوریتم پنگوئن

آپدیت جدید الگوریتم پنگوئن   ماه گذشته ، گوگل نسخه چهارم الگوریتم پنگوئن را بعد از مدتها انتظار منتشر کرد. الگوریتم پنگوئن با بک لینک های مصنوعی و اثرات آنها بر رتبه بندی وب سایت مقابله می کند. تغییرات جدید در پنگوئن ۴ چیست و چگونه بر رتبه سایت تاثیر می گذارد؟     مهمترین […]

بهینه سازی و سئو جوملا

بهینه سازی و سئو جوملا

بهینه سازی و سئو جوملا   یکی از مهم ترین اصول در امر فروش و بازاریابی ، طراحی سایت و سئو سایت است. برای طراحی سایت ، سیستم های مدیریت محتوای مختلفی خلق شده اند که از این میان جوملا یکی از معروف ترین آن ها می باشد. اگر سیستم مدیریت محتوای جوملا را برای […]

ارسال دیدگاه

*    

*