0913 388 688 1

سئویار | سئو سایت اصفهان و آنالیز سئو سایت
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » تاثیر تعداد صفحات سایت در سئو

تاثیر تعداد صفحات سایت در سئو

تاریخ:14th جولای 2020
پشتیبانی وب سایت
5144

ما در این مقاله قصد داریم تاثیر تعداد صفحات سایت در سئو به شما بگوییم.

هرچه تعداد صفحات بیشتر ، سئو بالاتر ؟

پاسخ این سوال را مت کاتس در ویدئو منتشر شده در این رابطه اعلام کرد. او اعلام کرد که داشتن وب سایت بزرگ یا تعداد زیاد صفحات وب در سایت تاثیر مستقیمی بر رتبه بندی آن در نتایج جستجو ندارد. او همچنین اعلام کرد که داشتن تعداد زیاد صفحات در یک سایت به طراحان سایت ها و بازاریابان محتوا اجازه می دهد تا با استفاده از تکنیک های گسترده سئو مطالب سایت را برای کلمات بیشتری نسبت به سایت های کوچک بهینه سازی کنند.

این به این معنا است که داشتن تعداد زیاد صفحات در سایت هیچ سودی برای افزایش رتبه و سئو سایت ندارد اگر صفحات برای موتورهای جستجو بهینه سازی نشده باشند. بنابراین اگر شما فقط بر افزایش تعداد صفحات سایت تمرکز کنید بدون محتوا سازی با کیفیت و استاندارد سازی صفحات برای موتورهای جستجو بدون شک هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت. همان طور که بارها گوگل تاکید کرده است ، محتوا مهم است. یک سایت کوچک با محتوای با کیفیت و اصلی می تواند راحت از یک سایت بزرگ با محتوای بی ربط ، رنک بالاتری دریافت کند.

 

 

تاثیر تعداد صفحات سایت در سئو

تاثیر تعداد صفحات سایت در سئو

 

چگونه یک وب سایت بزرگ به طور غیر مستفیم بر سئو تاثیر می گذارد ؟

اگر شما یک وب سایت بزرگ دارید پس از آن به نفع خود استفاده کنید. در واقع تعداد صفحات زیاد در سایت تاثیر غیر مستقیم بر سئو سایت دارد . صفحات بیشتر سایت به این معناست که می توانید مطالب بیشتر با سطح وسیع تری از کلمات کلیدی در سایت داشته باشید . وب سایت هایی با تعداد زیاد صفحات و حجم بسیاری از محتوای با کیفیت شانس بیشتری در بدست آوردن لینک های ورودی از سایت های معتبر و همچنین ایجاد لینک های داخلی، دارند. افزایش تعداد لینک های وردی به سایت ارزش و اعتبار سایت را افزایش داده و باعث می شود ربات موتور جستجو بیشتر به سایت شما سر بزند.

بنابراین آیا شما باید تعداد صفحات سایت را افزایش دهید؟ نه ، به جای اتلاف وقت و تلاش برای گسترده کردن سایت و سخت تر کردن مدیریت و نگهداری آن ، بهتر است کیفیت محتوای صفحات موجود را بالا ببرید.

شما می توانید جهت بهبود سئو و رنکینگ سایت خود از تراکم کلمات کلیدی مناسب ، محتوای با کیفیت بالاتر و طراحی وب جذاب تر برای خزیدن راحت تر ربات موتور جستجوگر در سایتتان ، استفاده کنید.

 

در صورتی که شما هم سایتی بزرگ با تعداد صفحات زیاد دارید و نگران جایگاه آن در نتایج جستجو هستید ، سئو و بهینه سازی آن را با اطمینان خاطر به تیم سئو در اصفهان سئـــــویار بسپارید. سئـــــویار ، همراه همیشگی سئو سایت شماست.

برای اطلاعات بیشتر جهت انجام سئو سایتتان با ما تماس بگیرید.

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

برچسب ها

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

  1. احسان اسکندری گفت:

    بسیار عالی بود ، ممنون بابت به اشتراک گذاری

  2. طراحی سایت گفت:

    مرسی از سایت خوب و مطالب ارزنده این وب سایت

*    

*