0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » تعریف گوگل از یک وب سایت با کیفیت بالا

تعریف گوگل از یک وب سایت با کیفیت بالا

تاریخ:22nd فوریه 2016
پشتیبانی وب سایت
1293

تعریف گوگل از یک وب سایت با کیفیت بالا

 

موضوعی داغ برای مالک هر نوع وب سایتی ، سئو آن سایت می باشد که دربرگیرنده توانایی سایت در بدست آوردن رتبه بالا در نتایج جستجو گوگل یا هر موتور جستجوی دیگری است. در این مقاله قصد داریم به نکاتی اشاره کنیم که به شما در ایجاد وب ساتی گوگل پسند کمک خواهد کرد.

راهنمای ارزیابی کیفیت جستجو ، وب سایتی را که گوگل در جستجوی آن می باشد را توصیف می کند. نرخ ارزیابی وب سایت ها برای انسان ها نیز بر اساس این راهنما است.

گوگل ارزیابی الگوریتم رتبه بندی خود را با ارزیابی رتبه بندی انسان مقایسه می کند. اگر این ارزیابی ها با هم مطابقت نداشتند ، ممکن است الگوریتم رتبه بندی بهبود یافته باشد. بنابراین ارزیابی و تخمین انسان ها بطور منحصر بفرد برای رتبه بندی سایت تصمیم گیری نمی کند اما بطور غیرمستقیم تاثیرگذار خواهد بود.

 

 

ارزیاب کیفیت گوگل

 

راهنمای گوگل قادر به بررسی وب سایتی است که حاوی محتوایی باشد که گوگل در جستجوی آن است. برای مثال ، راهنما درخواست ها و نیازهای گوگل برای یک صفحه با کیفیت را نشان می دهد.

 

تعریف یک و ب سایت با کیفیت چیست؟

 

بر اساس راهنمای کیفیت گوگل ، تعریف یک وب سایت با کیفیت به شرح زیر است :

 

محتوای خوب

صفحات با کیفیت بالا ، صفحاتی هستند که شامل مقدار رضایت بخشی از محتوای با کیفیت بالا باشد. تولید محتوای با کیفیت حداقل شامل مقدار قابل توجهی از یکی از این موارد است: زمان ، تلاش ، تخصص یا استعداد و مهارت .

به گفته گوگل ، مقالات با کیفیت باید واقعی ، با دقت ، جامع و به وضوح نوشته شوند. مقدار محتوایی که لازم است تا یک صفحه رضایت بخش باشد بستگی به موضوع و هدف صفحه دارد. صفحه ای با کیفیت بالا شامل یک موضوع وسیع و اطلاعات موجود بسیار ، محتوای بیشتری خواهد داشت نسبت به صفحه ای با کیفیت بالا که موضوعی محدود دارد.

 

وب سایتی بدون خطای فنی

بروزسانی یک وب سایت بستگی به هدف آن دارد. با این حال ، تمام وب سایت ها با کیفیت بالا بخوبی مراقب این امر هستند و به طور مناسب بروزرسانی و نگه داری می شوند.

گوگل ، ارزیابان را به رعایت موارد زیر برای جلوگیری از بروز خطای فنی تشویق می کند :

لینک ها باید به درستی کار کنند.

تصاویر لود شوند.

مطالب باید تدریجی درج و بروزرسانی شوند.

 

شهرت و اعتبار مثبت

اگر یک وب سایت اعتبار خوبی نداشته باید تاثیر منفی بر کیفیت سایت دارد. گوگل می گوید ارزیابان وب سایت ها باید نرخ کاربران ، مقالات ، اخبار ، مقالات ویکیپدیا، پست های وبلاگ، مجلات ، بحث های انجمن و رسانه های اجتماعی را برای قضاوت در مورد اعتبار یک شرکت بررسی کنند.

صفحات و وب سایتهای با کیفیت نیاز به تخصص کافی برای قابل اعتماد و قدرتمند بودن در موضوع خود دارند. کلمه "تخصص" برای تمامی وب سایت ها در انواع مختلف استفاده می شود.

گوگل به صراحت بیان می کند که تخصص روزمره بر پایه تجربیات زندگی است و یک وب سایت نباید بخاطر نداشتن آموزش های رسمی مجازات شود. بنابراین تجربیات متخصص هم می تواند در ارتقای اعتبار و کیفیت سایتش موثر باشد.

 

طراحی کاربردی و سازماندهی شده

طرح و استایل وب سایت شما باید به خوبی سازمان دهی شده باشد. محتوای اصلی باید برجسته و واضح نمایش داده شود و روشن باشد که کدام محتوای اصلی سایت است. بخش های وب سایت یا با برچسب زدن و یا با سازماندهی و طراحی صفحه ،کاملا واضح باشند کدام قسمت متن اصلی است ، کدام قسمت تبلیغات. گوگل به کاربرپسند بود طراحی سایت توجه ویژه ای دارد.

دقت کنید که طراحی کاربردی که برای صفحه خرید استفاده می شود باید با طراحی کاربردی صفحاتی که دربرگیرنده اطلاعات سایت هستند ، متفاوت باشد. صفحات اطلاعاتی لزوما نباید زیبا باشند .

 

وب سایتی شامل مقدار رضایت بخشی از اطلاعات سایت

اطلاعات تماس خود را پنهان نکنید. گوگل می خواهد اطلاعات "تماس با ما"، سرویس اطلاعات مخاطبان یا مشتریان و اگر لازم باشد از اطلاعاتی در مورد کسی که مسئول محتوا و نگهداری وب سایت است را ببیند. فراموش نکنید که درج اطلاعات کامل تماس با ما شما در سایت در سئو محلی سایتتان تاثیرگذار است.

 

وب سایتی حاوی محتوای تکمیلی و مفید

این بسیار خوب است که وب سایت شامل اطلاعات محتوای تکمیلی مفید باشد. اگرچه یک صفحه می تواند بدون داشتن محتوای تکمیلی مفید رتبه خوبی از گوگل کسب کند اما این دسته از محتوا به بهبود کیفیت کلی وب سایت کمک می کند.

برای مثال طراحی جزئی و محتوای تکمیلی ثانویه برای صفحات فروش می تواند مانند محتوای اصلی برای کمک به مشتری در شناخت خدمات و محصولات دیگر مفید باشد.

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

دو اشتباه رایج که به رتبه سایت آسیب می رساند!

چهار اشتباه رایج سئو در میان مبتدیان

چهار اشتباه رایج سئو در میان مبتدیان که به رتبه سایت آسیب می رساند!  چهار اشتباه رایج سئوکه به رتبه سایت آسیب می رساند! می تواند دلیلی باشد که چرا سایت شما رتبه بالایی در گوگل بدست نمی آورد. ممکن است شما از این اشتباهات آگاه نباشید. در ادامه دو اشتباه معمول و مورد توجه […]

افزایش ترافیک بازدیدکنندگان وب سایت

۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت

با ما در رابطه با ۲۶ نکته برای افزایش ترافیک سایت همراه باشید. ۲۶ نکته موثر برای افزایش ترافیک سایت حتما اطلاع دارید نیمی از افزایش ترافیک سایت ها از طریق موتورهای جستجو مخصوصا گوگل تامین می شود . از اهداف مدیر هر نوع وب سایتی دیده شدن سایتش در صدر نتایج جستجو می باشد. استفاده […]

محتوای کرنر استون

مقاله بنیاد محتوا یا کرنر استون (cornerstone)

مقالات بنیاد محتوا یا کرنر استون چیست؟ در این مقاله می خواهیم درباره معنی محتوای کرنر استون و دلیل استفاده از آن صحبت کنیم. با تیم سئو سایت اصفهان همراه باشید. کرنر استون در لغت به معنای سنگ ۳ گوش است. مانند سنگ های هرمی شکل که در اهرام مصر استفاده شده اند. اما در سئو […]

Quality content

تاثیر محتوای با کیفیت و سئو شده بر سئو سایت

محتوا به عنوان تاثیرگذارترین عامل در سئو سایت محتوای با کیفیت یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عامل در بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) می‎باشد. به طوریکه هر چقدر محتوای سایت جذاب تر و با کیفیت تر تولید گردد، رتبه سئوی بهتری به وب سایت تعلق می گیرد. محتوای با کیفیت می‌تواند به عنوان […]

ارسال دیدگاه

  1. اطلاعات و محتوای با کیفیت در سایت | سایت تفریحی و سرگرمی خبری گفت:

    […] تعریف گوگل از یک وب سایت با کیفیت بالا – سئو سایت سئو … […]

*    

*