0913 388 688 1

سئویار | سئو سایت اصفهان و آنالیز سئو سایت
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

خدمات

خدمات سئو سایت

 

تیم سئویار با پشتیبانی تیم طراحی وب سایت وبیار با بهره گیری از دانش تخصصی بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو ارائه دهنده خدمات سئو سایت ، فروشگاه های اینترنتی و وبلاگ ها مطابق با آخرین تغییرات قوانین و استاندارد های جهانی سئو می باشد. از اهداف مهم تیم سئویار افزایش بازدیدکنندگان بالقوه سایت و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری همراه با برندسازی کسب و کار شما در جهت افزایش درآمد می باشد.

 

مشاوره سئو سایت

 

تیم تخصصی بهینه سازی وب سایت سئویار جهت یاری شما در تصمیم گیری انجام امور سئو سایت خدمات مشاوره خود را در مراحل زیر ارائه می دهد :

 

مشاوره و بررسی ساختار وب سایت جهت بهبود و یا بازسازی آن طبق استاندارهای سئو .
بررسی مشکلات سئو وب سایت و ارائه راهکارهای مناسب برای بهبود آن ها.
مشاوره جهت انتخاب کلمات کلیدی مناسب با رقابت کمتر اما بازدید بیشتر و بهبود وضعیت رنکینگ در گوگل.
مشاوره در زمینه تولید محتوای مناسب و با کیفیت.
مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و برندسازی کسب و کار .

 

انجام امور سئو سایت

 

خدمات سئو و بهینه سازی سایت شما توسط تیم سئویار با در نظر گرفتن کلمات و عبارات کلیدی هدف شما در قالب چهار پنل ارائه می شود :

 

۱- رفع خطای سئو سایت

در این مرحله از سئو که سایت را برای انجام مراحل بعدی بهینه سازی آماده می کند کلیه ی خطاهای قالب ، محتوای سایت ، کدها و ساختار کلی سایت توسط تیم بصورت کامل و جرئی آنالیز و خطایابی خواهد شد. (جزئیات بیشتر در پنل رفع خطای سئو سایت )

 

۲- سئو محتوای سایت

پنل سئوی محتوای سئویار نیز با توجه به مهمترین استاندارها و قوانین بهینه سازی محتوا و بازاریابی در جهت افزایش سرعت شما برای نیل به اهدافتان در نظر گرفته شده است. با توجه به اهمیتی که از سئو محتوا ذکر شد در این پنل تمامی محتوای سایت بهینه سازی می شود و چگالی کلمات اصلی سایت شما فقط بر موضوع اصلی و اهداف سایت متمرکز خواهد شد. (جزئیات بیشتر در سئو محتوای سایت)

 

۳- سئو ربات های گوگل

در پنل سئو ربات های گوگل سئویار با هدف دعوت و جلب توجه ربات های گوگل به سایت شما برای دستیابی به جایگاهی بالا ، تمامی فاکتورها ، فایل ها و متاهای مورد توجه و دعوت کننده ربات ها در روند اجرای این پنل بهینه سازی می شوند. (جزئیات بیشتر در سئو ربات های گوگل)

 

۴- سئو صفحه نخست گوگل

عدم حضور شما در صفحه نخست گوگل به معنی شکست شما در سئو و عدم رسیدن به اهدافتان است. پنل ارائه شده با عنوان سئو صفحه نخست گوگل تمامی فاکتورها و عملیات لازم برای صعود به صفحه اول گوگل را تحت نظارت افراد با تجربه و متخصص سئو در بر دارد. (جزئیات بیشتر در سئو صفحه نخست گوگل)

 

پشتیبانی سئو سایت

 

برای حفظ رتبه کسب شده و جایگاه کلمات کلیدی سئو شده و پیشگیری از وقوع خطاها و مشکلات احتمالی در بهینه سازی وب سایت ، پس از اتمام مراحل سئو وب سایت نیاز به پشتیبانی می باشد. تیم سئویار پشتیبانی حرفه ای و کامل سئو سایت شما را طبق قرارداد مشخص شده برعهده خواهد گرفت و با ارائه گزارشات مکرر و لازم شما را از روند سئو سایت تان آگاه می سازد. پشتیبانی ماهانه تیم سئویار شامل سئو کد ، محتوا ، کلمات کلیدی ، رتبه الکسا و راه اندازی پنل گوگل وبمستر تولز وب سایت و ارسال گزارش خطاهای اعلام شده توسط این ابزار به شما می باشد .

 

آموزش سئو سایت

 

با توجه با اهمیت و جایگاه سئو در جامعه مجازی و پیشرفت کسب وکار آنلاین متخصصین تیم سئویار سعی دارند تا دانش و تجربیات خود را در زمینه بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجو طی دوره های آموزشی تخصصی و حرفه ای با بیش از هفتاد سرفصل آموزشی به علاقه مندان سئو ارائه دهند. با دوره های آموزشی سئو تیم سئویار شما به یک متخصص حرفه ای تبدیل خواهید شد.