031- 344 500 60

سئو سایت, بهینه سازی سایت, سئو سایت در گوگل
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » ده سایت برتر تحلیل سئو رایگان

ده سایت برتر تحلیل سئو رایگان

تاریخ:۳۰ام آبان ۱۳۹۶
مرضیه خیرخواه
0
769

اهمیت تحلیل سئو

در این دنیای مدرن تقریبا هر کس یک وب سایت دارد.طراحی سایت قدم نخست برای وارد شدن در عرصه تجارت اینترنتی می باشد، اما به تنهایی برای رسیدن به اهداف تجارت الکترونیک کافی نیست. یکی از کارهای مهم که بایستی بعد از طراحی سایت انجام داد سئو سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد. معمولا برای سئو سایت فاکتورهای زیادی وجود دارد که با اعمال این فاکتورها می توان وب سایت را در جایگاه مناسبی در نتایج موتور جستجوگر قرار داد. هدف همه وب سایت ها قرار گرفتن در رتبه ی نخست است بنابراین رقابت در این زمینه بسیار سخت است. یکی از مزیت های بزرگ سئو افزایش تعداد مخاطبین وب سایت می باشد که از این طریق می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید . بنابراین تیم سئویار قصد دارد به معرفی ده سایت برتر تحلیل سئو بپردازد.

آنالیز سئو و تحلیل سئو سایت با آخرین متود سئو

SEO.SEOYAR.COM

کاملا فارسی و دقیق

 معرفی ده سایت برتر تحلیل سئو

Seoptimer

(seoptimer.com)

با Seoptimer شما می توانید به صورت رایگان گزارشات کلی برای سئو سایت خود دریافت کنید. این سایت ۵ مورد را برای بهبود در سایت شما نشان می دهد. با این حال شما نمی توانید امتیاز کلی سایت خود را ببینید. و همچنین این سایت قادر به دریافت آمار دقیق اجتماعی سایت نیست. متاسفانه، حتی گزارشی از وضعیت امنیتی سایت را نیز نمی دهد.

 

تحلیل سئو

Zadro web

(zadroweb.com/seo-auditor)

Zadro Web یکی از ده سایت برتر تحلیل سئو است که یک گزارش اولیه از سایت شما را ایجاد می کند. همچنین  امتیاز کلی سئو را همراه با نمرات برجسته دیگر مانند ارزش محتوا (Authority Page)، ارزش دامنه (Domain Authority )، زمان بارگذاری سایت (load time) و سرعت نمایش در گوگل (Google Page Speed) ارائه می دهد.

 

آنالیز سئو

 

My Site Auditor

(mysiteauditor.com)

شما میتوانید ۱۰روز به صورت رایگان از این سایت استفاده نمایید. این سایت یکی از بهترین ابزارهای تحلیل سئو است.  این سایت به مشتریان خود اجازه می دهد که سئو سایتشان را با توجه به کلمه کلیدی،بررسی و شناسایی کنند.

 

سایت آنالیز سئو

Marketing Grader

(website.grader.com)

با وارد کردن آدرس سایت خود در این وب سایت می توانید یک گزارش در مورد عملکرد (Performance)، ریسپانسیو بودن (Mobile)، سئو (Seo)و امنیت (Security) سایت تان به دست آورید.

 

یکی از ده سایت برتر تحلیل سئو

UpCity

(app.upcity.com/free-tools/seo-report-card)

با ثبت نام در این سایت می توانید اخبار مربوط به بازاریابی ورودی IncCity را در هفته دریافت کنید و یاد بگیرید که چگونه ترافیک بیشتری را برای سایت خود کسب نمایید. اجازه دهید UpCity سایت شما را به صورت رایگان تجزیه و تحلیل کند و ببینید که چگونه آن را در مقایسه با رقبای شما رتبه بندی می کند.

 

بررسی سئو سایت

iwebchk

(iwebchk.com)

یکی دیگر از ده سایت برتر تحلیل سئو  iwebchk است که این سایت یک گزارش مفصل و دقیق از سئوسایت شما تولید می کند. این سایت اطلاعاتی را در مورد عنوان های مختلف ارائه می دهد و نمره کلی را نیز محاسبه خواهد کرد و همچنین هر بخش را شما می توانید برحسب نیاز خود فعال یا غیر فعال کنید.

 

بررسی سئو سایت با iwebchk

Site Analyzer

(site-analyzer.com)

این یکی از بهترین ابزارهای جستجو در جستجوگر اینترنتی است. شما می توانید ۲۰ چک سئو در یک ماه با حساب رایگان دریافت کنید. نمره تجزیه و تحلیل صفحات، همراه با سایر عناصر مهم نمایش داده خواهد شد. این گزارش به ۵ بخش خلاصه، سئو، محتوا، طراحی، عملکرد، تقسیم می شودکه می توانید یک ایده واضح را در مورد اینکه سایت شما نیاز به بهبود دارد، دریافت کنید.

 

بررسی سئو در سایت site-analyzer

Lipperhey

(lipperhey.com/en)

Lipperhey یک گزارش جامع سئو را ارائه می دهد.که بسیار منظم و دقیق است. این گزارش به بخش هایی تقسیم شده که شما می توانید وارد هر بخش شوید و اطلاعات مفیدی راجع به سایتتان کسب نمایید.

 

بهینه سازی سایت با lipperhey

WooRank

(woorank.com)

Woorank یکی دیگر از ده سایت برتر تحلیل سئو می باشد که یک گزارش بسیار خوب را در یک طرح منظم و دقیق سازماندهی می کند. آن ها یک دسته از ویژگی های اضافی از جمله دانلود یک فایل پی دی اف از گزارش، اسلاید، گزینه های به اشتراک گذاری، و غیره دارند. برجسته ترین نکته قابل توجه این است که آنها بر اساس گزارش، یک چک لیست بازاریابی تولید می کنند. گزارش ها ذخیره می شوند و دفعه بعد به شما نشان داده می شود. برای ارزیابی یک سایت به سادگی بر روی آیکون بارگذاری مجدد کلیک کنید یا نشانی اینترنتی سایت را وارد کنید و بررسی را انجام دهید.

 

سئو سایت با woorank

SEO Site Checkup

(seositecheckup.com)

SEO Site Checkup بهترین خدمات بررسی سئو برای وب سایت ها را داراست و یک گزارش بسیار دقیق در رابطه با سئو به صورت رایگان تولید می کند.شما نیاز به یک حساب کاربری برای استفاده از سرویس خود ندارید، اما داشتن حساب کاربری قطعا تعداد نکته هایی را که می توانید به عنوان یک کاربر داشته باشید را افزایش می دهد. در حالی که سایر سایت ها گزارش پی دی اف را برای مشتریان ارسال می کنند. شما قطعا این ابزار را زمانی که از آن استفاده می کنید ستایش می کنید! به جای انجام بازرسی کامل سایت، شما می توانید گزارش هایی را برای بخش های خاص مانند امنیت، عملکرد و غیره ایجاد کنید.

 

آنالیز سئو در سایت seositecheckup

 

ما با طرح مفهوم سئو سایت خواستیم تا شما را اندکی با این نیاز و دانش روز آشنا کنیم ولی برای آنکه شما با کیفیت ترین سایت را از نظرطراحی سایت و بهینه سازی سایت برای کسب و کارخود در اختیار داشته باشید می توانید از تجربیات و تخصص تیم سئویار استفاده کنید چرا که تیم سئو یار با تحقیق و بررسی فراوان مهمترین باید ها و نباید های سئو را دریافته اند و در داشتن سایتی با کیفیت به شما کمک خواهند کرد.

درباره نویسنده :
مرضیه خیرخواه

مطالب مرتبط

سئو سایت اصفهان

سئو سایت و بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت آنالیز سئو سایت و بهینه سازی سایت یکی از کارهای مهمی است که باید در تمامی مراحل طراحی سایت صورت گیرد تا ارزش و سود حاصل از این سرمایه گذاری را بعد از اتمام طراحی سایت رونمایی کند. سرمایه گذاری روی خدمات سئو و بهینه سازی سایت مطمئن ترین و به صرفه […]

ارسال دیدگاه

*    

*