0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » راهکارهای سئو خارجی سایت

راهکارهای سئو خارجی سایت

تاریخ:8th جولای 2017
پشتیبانی وب سایت
0
2956

راهکارهای سئو خارجی سایت

زمانی که درباره ی بهبود سئو سایت تان فکر می کنید اولین چیزی که به ذهنتان می رسد چیست؟

شاید فکر کنید برای این که کلمات کلیدی خاص رتبه ی بهتری بگیرند ، مطالب سایت را بازنویسی کنید، پست های جدید به وبلاگتان ارسال کنید و یا اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به صورت ساختار درستی دارد.

همه ی این موارد جنبه های مهمی برای کسب رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو است. اما روش های دیگری هم برای بهینه سازی سایت شما وجود دارد. اگر شما رتبه ی بهتر و ترافیک بیشتری را می خواهید، شما نیاز دارید علاوه بر این موارد، سئو خارجی سایت تان را نیز بهبود ببخشید. این مقاله به شما کمک می کند که با راهکارهایی برای سئو خارجی سایت تان آشنا شوید .

سئو خارجی off-page SEO چیست؟

راهکارهای سئو خارجی سایت

به عبارت ساده ، سئو خارجی شامل همه ی جنبه هایی از سئو می شود که خارج از سایت شما رخ می دهد. شما می توانید فکر کنید که سئو خارجی مثل اعتبار شماست و شامل کارهایی می شود که شما انجام می دهید و همچنین چیزهایی که مردم درباره ی شما می گویند. فعالیت در شبکه های اجتماعی، پرداختن به خدمات مشتریان و پیام های آنلاینی که مشتریان برای شما روی سایت های دیگر می گذارند، نمونه هایی از سئو خارجی است.

خیلی از افراد فکر می کنند که سئو خارجی فقط لینک سازی است. درست است که در اصل ، هدف از سئو خارجی این است که به کمک لینک هایی با کیفیت ترافیک را به سایتتان هدایت کنید اما اگر شما فقط به یک استراتژی آن هم لینک سازی فکر می کنید، بسیاری از نکات بالقوه این موضوع را از دست خواهید داد.

شروع سئو خارجی

به جای این که تنها روی لینک ها تمرکز کنید، بهتر است که سئو خارجی سایتتان را با کار کردن روی اعتبار، مالکیت و محبوبیتان بهبود بخشید. به طور خلاصه، هدف شما باید ارائه ی ارزش های عالی و برقراری ارتباط با افراد بیشتر تا جایی که امکان دارد، باشد.

این یک استراتژی بلند مدت است ، اگر شما صبر داشته باشید، کسب و کار شما شناخته می شود و شما در زمینه ی کاریتان متخصص شناخته خواهید شد و در نهایت شما از سایت های معتبر لینک دریافت خواهید کرد.

با توجه به آن چه که گفته شد، دو راه اصلی برای بهبود بخشیدن به سئو خارجی وجود دارد: ارتباط با مشتریانی که هدف شما هستند و ایجاد روابط گسترده تر .

۱- ارتباط با مخاطبانی که هدف شما هستند.

تعامل با افرادی که ممکن است به محصولات و خدمات شما نیاز داشته باشند، کار هوشمندانه ای است. این موضوع باعث می شود که فروش بیشتر شود و در نتیجه باعث بهبود سئو سایت شما می شود زیرا فروش بیشتر به سایت شما ترافیک وارد می کند. به هر حال این مهم است که با مردم در ارتباط باشید. مشتریان بسیار باهوش هستند و دوست ندارند که احساس کنند مجبور به خرید محصولات شما هستند. به جای تمرکز روی محصولاتی که می فروشید ( که محصولاتی بی کیفیت محسوب می شوند ) ، روش هایی را پیدا کنید و به افراد بدون اینکه در مقابل انتظاری از آن ها داشته باشید، کمک کنید و از این طریق بازدیدکنندگان خود را افزایش دهید. برای مثال به ایده های زیر توجه کنید.

در شبکه های اجتماعی فعال باشید.

بدون شک شبکه های اجتماعی یکی از بهترین راه ها برای برقراری ارتباط با افرادی است که ممکن است خواهان خدمات شما باشند یا به خدمات شما نیاز داشته باشند. پس کشف کنید که مخاطبان هدف شما زمان های آنلاین خود را در کجا می گذرانند و اطمینان حاصل کنید که شما در آن شبکه های اجتماعی اکانت داشته باشید.

به طور کلی هر چقدر که شما اکانت های بیشتری در شبکه های اجتماعی داشته باشید بهتر است، زمان تان را در پلت فرم های ناشناخته که افراد از آن استفاده نمی کنند، صرف نکنید.

علاوه بر این اگر منابعی برای مدیریت صفحات زیاد در شبکه های اجتماعی ندارید، در نهایت باعث می شود که به اعتبار شما صدمه وارد شود. بنابراین با به روز رسانی مقالات در مورد کسب و کارتان، محصولات یا خدمات، که اهمیت بیشتری دارند شروع کنید و از هر فرصتی که به دست می آورید برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان تان استفاده کنید.

همیشه به خاطر داشته باشید که مردم دوست دارند بدانند که انسانیت پشت کسب و کار مورد علاقه ی آن ها وجود دارد.

دانش خود را در فروم ها و انجمن ها به اشتراک بگذارید.

اگر مخاطبانی که هدف شما هستند زمان خود را در فروم ها و یا انجمن ها سپری می کنند، یک اکانت در آن جا برای خود بسازید و شروع به پست گذاشتن کنید. وارد مکالمات جالب شوید و به سوالات دیگران پاسخ دهید. دقت کنید که نمی خواهیم فقط تعداد پست های شما زیاد باشد بلکه هدف به دست آوردن ارزش و اعتبار است.
ذکر کردن نام یا برند کسب و کارتان در صورتی که مربوط به سوال می شود، خوب است. برای نمونه ممکن است داستانی درباره ی چگونگی حل یک مشکل با مشتری بگویید. اما خدمات و محصولاتتان را عرضه نکنید. استراتژی شما در فروم ها فقط باید این باشد که اعتبار خود را به عنوان یک کارشناس در رشته ی خودتان بالا ببرید.در نتیجه در طول زمان مردم شما را می شناسند و برای مشاوره به سمت شما می آیند. میلیون ها آدم هستند که این کار را عالی انجام می دهند.

در جستجوی فرصت برای ایجاد محتوای مفید در خارج از سایت باشید.

شما ممکن است بازاریابی محتوا را داخل وبلاگ خودتان انجام دهید، اما چرا آن جا متوقف می شوید؟ در نظر بگیرید که انواع مختلف محتوا مانند ویدئوها، عکس ها و اینفوگرافیک ها را به بازاریابی شبکه های اجتماعی تان و پست هایتان در انجمن ها اضافه کنید.

این روزها خیلی نادر است که اینفوگرافیک را در انجمن ها ببینیم. اما زمانی که از آن استفاده می کنید، خیلی برجسته است. همچنین پست گذاشتن به عنوان مهمان یک راه عالی برای بازاریابی محتوا در خارج از سایت است.

۲- ایجاد روابط گسترده تر

ایجاد روابط با مخاطبانی که هدف شما هستند برای سئو خارجی لازم است، اما کافی نیست. برای مدیریت و افزایش محبوبیت خود و شروع دریافت لینک های با ارزش از متخصصان و کارشناسان در زمینه ی حرفه خودتان شما نیازمند برقراری ارتباط و پیوند های گسترده تری هستید . در این جا چند نکته برای برقراری روابط قوی ذکر خواهیم کرد.

پست مهمان در وبلاگ های دیگران

گذاشتن پست به عنوان مهمان در وبلاگ های دیگر یک استراتژی درست و آزموده شده برای دریافت بک لینک برای سایت تان است. اما درسته که این روش برای ساختن لینک کارآمد و مفید هست اما نباید هدف اصلی شما برای پست گذاشتن در وبلاگ های دیگران باشد .در عوض، به پست مهمان به عنوان راهی برای ایجاد ارتباطات جدید و کمک به افرادی که در دایره ی خوانندگان منظم وبلاگ شما نیستند ، فکر کنید.

زمانی که شما به عنوان مهمان پست می نویسید مشکلی که وجود دارد این است که ممکن است شما وسوسه شوید و کمیت را به کیفیت ترجیح دهید. اما نوشتن تعداد زیاد پست با کیفیت پایین در وبلاگ ها ترافیک زیادی دریافت نمی کند و واقعاً به شما کمک زیادی نمی کند و بسته به جایی که پست را منتشر می کنید حتی ممکن است که به اعتبارتان لطمه بزند.

در عوض زمانی پست مهمان بگذارید که فکر می کنید چیز مفید و با ارزشی برای گفتن دارید. یک وبلاگ که به حضور در آن می توانید مفید باشد ، انتخاب کنید و مطمئن شوید که ایده ی شما با مطالعه ی سبک و محتوای وبلاگی که قصد استفاده از آن را دارید، متناسب است.

با این وجود اگر شما روی ارتباط درست و صادقانه با سایر وبلاگ ها تمرکز کنید و هر زمان که به عنوان مهمان پست می نویسید چیزهای با ارزشی را بیان کنید شما می توانید نتیجه ی بهتری را به دست آورید و توانایی خواهید داشت که به زودی خودتان وبلاگ هایی با نام بزرگتر تاسیس کنید.

نظرات خود را در وبلاگ هایی که به طور منظم مطالعه می کنید ، بگذارید.

اگر شما وبلاگ نویسان موثقی که مفید هستند را پیدا کردید، اجازه دهید آن ها بدانند! وبلاگ نویسان عاشق این هستند که خوانندگان کامنت های متفکرانه در وبلاگ بگذارند و ارسال نظر در یک پست وبلاگ یکی از آسان ترین راه ها برای ارتباط با کسی است که شما تحسینش می کنید.

به یاد داشته باشید که برای نظر دادن در وبلاگ ها هم روش درست و هم روش غلط وجود دارد. این جا هم باید مانند روشی که به عنوان مهمان پست می گذاشتید، عمل کنید. یعنی روی ارتباطات تمرکز کنید نه فقط نظراتتان. نظرات عمومی نگذارید، به وب سایت یا وبلاگ خودتان لینک ندهید و در پست هایی که آن ها را نخوانده اید، نظر ندهید.

در عوض چیزی مربوط به پست آن ها بگویید. با وبلاگ نویس با استفاده از نامش سلام و احوال پرسی کنید و به آن ها بگویید که چرا این پست را دوست داشتید. چه چیزی در این پست مفید بود؟ یا چه چیزی ناراحت کننده بود؟ به آن ها بگویید که چطور ایده های آن ها را انجام دادید یا یک سوال مربوط به پست شان بپرسید. این وبلاگ ها می تواند با هر موضوعی که مورد علاقه شماست ، باشد . هنگامی که با وبلاگ نویسان به صورت منظم ارتباط برقرار می کنید، شما در ذهن آنها ماندگار خواهید شد.

به دنبال راهی برای پیوستن به متخصصان و کارشناسان در زمینه ی کاری خود باشید.

ارسال نظرات در وبلاگ ها یک راه عالی برای ایجاد روابط است، اما تنها راه نیست. یادآوری می کنیم، حساب های کاربری شما در شبکه های اجتماعی ساخته شده اند؟ از آن ها برای دنبال کردن پروفایل ها و اکانت های متخصصان و کارشناسان در زمینه ی کاری خودتان استفاده کنید.

توییتر یک راه عالی برای دسترسی به دیگران است. این یک راه ساده، حرفه ای و به اندازه ی کافی کوتاه است که شما مجبور نیستید نگران باشید که برای دیگران مزاحمت ایجاد کنید.

فراموش نکنید که از مزایای فرصت های شبکه های آفلاین نیز استفاده کنید. بله درست است، تلاش های سئو خارجی شما حتی نیاز به استفاده از اینترنت ندارد. فضای مجازی دسترسی به دیگران را برای شما آسان می کند. اما رویدادهایی که در میان مردم انفاق می افتد می توانند بسیار مفید باشند زیرا شما بیشتر تمایل دارید که به شما یادآوری شود که در زندگی واقعی با دیگران در ارتباط هستید.

به دنبال شرکت کردن در همایش ها و ملاقات های جذاب باشید. وقت خود را در جاهایی بگذرانید که مخاطبین هدف شما در آن جا حضور دارند و ببینید این کار برای شما چه نتیجه ای را به همراه دارد.

نتیجه مقاله

سئو داخلی سایت مهم است اما این فقط نیمی از راه موفقیت است که شما برای دستیابی به موفقیت بزرگتر پیمودید . سئو خارجی نقش خیلی زیادی در ساختن اعتبار، جذب ترافیک برای سایت شما و تشویق مخاطبان هدف برای انتخاب شما در میان رقبایتان دارد.

بهبود سئو خارجی یک کار مداوم است. اگر سال هاست که روی اعتبار خود کار می کنید و یا تازه این کار را شروع کرده اید، همچنان کارهای زیادی برای برقراری ارتباط با افراد بیشتر و گسترش نام تجاری تان می توانید انجام دهید.

تمرکز روی کمک کردن به دیگران ، فراهم کردن اطلاعات مفید و پرورش شبکه ی قوی از افراد هم سطح و متخصصان به همراه یک اعتبار فوق العاده به شما کمک می کند که یک پروفایل با لینک هایی با کیفیت بالا ایجاد کنید که باعث می شود تا ترافیک بیشتری نسبت به قبل به سایت شما وارد شود.

شما کدام استراتژی سئو خارجی را می پسندید؟ در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

سئو سایت اصفهان

سئو سایت و بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت آنالیز سئو سایت و بهینه سازی سایت یکی از کارهای مهمی است که باید در تمامی مراحل طراحی سایت صورت گیرد تا ارزش و سود حاصل از این سرمایه گذاری را بعد از اتمام طراحی سایت رونمایی کند. سرمایه گذاری روی خدمات سئو و بهینه سازی سایت مطمئن ترین و به صرفه […]

افزایش اعتبار سایت

راهکارهای افزایش اعتبار سایت

افزایش اعتبار سایت   افزایش اعتبار سایت یکی از مهم ترین نکات در طراحی سایت و سئو است. کسب اعتبار سایت سبب اعتماد کاربران به سایت شده و از محصولات و خدمات آن بهره می برند. از این رو هر تجارت الکترونیکی بدون جلب رضایت مشتری از سایت هیچ ارزش و سودی نخواهد داشت. به […]

سئو یا تبلیغات در گوگل

سئو سایت یا تبلیغات گوگل؟

سئو سایت یا تبلیغات گوگل سئو سایت یا تبلیغات گوگل ؟ به نظر شما کدام یک را انتخاب کنیم ؟ یکی از دغدغه های بزرگ دارندگان سایت ، قرار گرفتن در رتبه ی اول گوگل و جذب مشتری است و مدام در پی این هستند که با روشی هایی سایت خود را در بالاترین صدر […]

فایل چیست Htaccess

فایل HTAccess چیست؟

فایل HTAccess چیست؟   HTAccess مخفف عبارت Hyper Text Access می باشد. فایل HTAccess، فایل متنی ساده بوده که مربوط به پیکربندی دایرکتوری ها و پوشه ها در سرور آپاچی است. فایل HTAccess اغلب با نصب برنامه های سیستم مدیریت محتوا (CMS) همچون وردپرس، دروپال و جوملا به طور خودکار تولید شده و در شاخه […]

ارسال دیدگاه

*    

*