0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » زمان با ارزش است ، کارآمد بهینه سازی کنید

زمان با ارزش است ، کارآمد بهینه سازی کنید

تاریخ:11th ژوئن 2017
پشتیبانی وب سایت
0
889

زمان با ارزش است ، کارآمد بهینه سازی کنید

 

زمان تان محدود است و نمی توانید هنگامی که سایت خود را بهینه سازی می کنید همه موارد را انجام دهید. فروش شما کاهش یافته و به دنبال راه حلی سریع و موثر هستید. اگر بر موارد نادرست تمرکز کنید ، مقدار زیادی از هزینه و زمان خود را از دست داده اید. پس راه حل چیست؟ در این مقاله قصد داریم نکاتی را به شما آموزش دهیم تا مطمئن شوید بهینه سازی که انجام داده اید کاملا کارآمد است .

 

لازم نیست تعداد زیادی بازدیدکننده دریافت کنید .

 

بسیاری از افرادی به منظور دریافت بازدیدکننده بیشتر سایت خود را بهینه سازی می کنند . با این حال ممکن است بازدید بیشتر تنها فریبنده باشد و با بیشتر شدن بازدید سایت تان فروش شما افزایش پیدا نکند. بازدیدکنندگان بیشتر باید از طریق کلمات کلیدی به فروش بیشتر تبدیل شوند . در واقع این بستگی به چیزی دارد که جستجوکنندگان به دنبال آن هستند. در صورتی که شما سایت خود را برای کلمه "فروش کفش چرم" بهینه کرده باشید مسلما کاربرانی که کلمه "فروش کفش چرم" را جستجو کنند با لینک سایت شما در نتایج جستجو مواجه خواهند شد.

اما این بهترین حالت است . بسته به هدف جستجوگران ، عبارات جستجو شده می تواند متفاوت باشد. یعنی هدف کاربران کلمه ای که جستجو خواهند کرد را تحت تاثیر قرار می دهد . ممکن است کاربری کفش چرم را جستجو کند و هدف آن کسب اطلاعات عمومی راجب آن باشد و هدفش خرید کفش نباشد . بنابراین ممکن است بهینه سازی سایت براساس کلمه "کفش چرم" بتواند بازدید بیشتری برای شما فراهم کند اما فروش کمتری داشته باشد.

بنابراین همیشه بازدید بیشتر باعث فروش بیشتر نخواهد شد . بلکه باید به دنبال هدف کاربران و کلمات کلیدی هدفمندی باشید که کاربران بالقوه و مشتریان شما جستجو می کنند و سایت را بر اساس آن ها بهینه سازی کنید .

 

نتجه صرفه جویی در زمان :

زمانی که می خواهید سایت خود را بهینه سازی کنید ، آن را برای کلمات کلیدی با نرخ تبدیل بالا بهینه سازی کنید. از کلمات کلیدی بیهوده بپرهیزید . سرمایه گذاری بر کلمات کلیدی هدفمند رمز موفقیت شماست . کسب ترافیک کمتر برای کلمات کلیدی موثر که مشتری به سایت دعوت می کند بهتر از ترافیک بیشتر از کلمات کلیدی نامناسب است .

 

لازم نیست همیشه از رقبای خود رتبه بالاتری داشته باشید .

 

مهم نیست که سایت شما برای برخی از کلمه کلیدی در رتبه ۲ باشد یا در رتبه ۷ . جستجوکنندگان قبل از تصمیم گیری نتایج جستجو متعددی از صفحه اول جستجو را بررسی می کنند. اگر سایت شما در سه رتبه اول قرار دارد ممکن است زمان لازم باشد تا جایگاه نخست را کسب کنید اما بهتر است به جای سرمایه گذاری بر روی رتبه اول برای کلمات کلیدی جدید که بازدیدکنندگان جدید به دنبال دارد زمان صرف کنید.

تعداد بازدیدکنندگان هدفمندی که از طریق کلمات کلیدی جدید دریافت خواهید کرد بیشتر از بازدیدکنندگانی است که با افزایش رتبه در یک کلمه کلیدی خواهید داشت . بنابراین کسب بالاترین رتبه در یک کلمه برای افزایش فروش کافی نیست بلکه لازم است سایت شما کلمات کلیدی بیشتری را پوشش دهد .

 

نتیجه صرفه جویی در زمان :

گاهی اوقات بهتر است برای بهینه سازی کلمات جدید اقدام کنید به جای این که تلاش کنید تا در کلمه ای که در حال حاضر در آن رتبه خوبی دارید رتبه بالاتری کسب کنید.

 

لازم نیست به دنبال کلماتی باشید که بیشترین جستجو را دارند .

 

با توجه به توضیحاتی که تا اینجا ذکر شد به این نتیجه رسیدیم که کلمات کلیدی که بیشترین جستجو را دارند لزوما بهترین کلمه کلیدی برای سایت شما نیستند. لازمه تحقیقات بسیاری برای پیدا کردن کلمات کلیدی موثر در رابطه با کسب و کار خود انجام دهید . ابزارهای بسیاری برای سنجش کلمات کلیدی وجود دارد که پیشنهاد می کنم تنها به یک ابزار اکتفا نکنید و از چندین ابزار مفید استفاده کنید و کلمات کلید مرتبط با کسب و کار خود را انتخاب کنید .

اگر کلمه کلیدی رقابت بالایی داشته باشد و سایت شما نتواند در این کلمه رتبه کسب کند در نتیجه کار کردن روی این کلمه اثر بخش نخواهد بود . کلمات کلیدی با رقابت پایین را انتخاب کنید که از آن فروش بیشتری دریافت کنید . در صورتی که به دنبال نتایج بزرگ هستید زمان خود را برای بهینه سازی کلمات کلیدی با رقابت بالا که ترافیک بی ارزشی به سایت هدایت می کنند ،هدر ندهید . بر روی عبارات کلیدی طولانی با بازدهی بالا تمرکز کنید .

 

نتجه صرفه جویی در زمان :

هدف اصلی از ابزار کلمات کلیدی ، دریافت بهترین ایده های کلمات کلیدی است. نباید تنها بر آماری که این ابزار ارائه می دهند تمرکز کنید . کلمات کلیدی که مرتبط با کسب و کارتان هستند را در صفحات سایتتان بهینه سازی کنید. کلمه کلیدی مرتبط با میزان جستجو پایین ممکن است نرخ تبدیل بالایی داشته باشد . بنابری این میزان جستجو را ملاک اصلی قرار ندهید بلکه میزان نرخ تبدیل را مورد توجه قرار دهید .

 

با انجام درست اهداف در مسیری درست نتایج سریع تری دریافت خواهید کرد . اگر هنوز اقدامی برای بهینه سازی سایت خود انجام نداده اید ، سئو و بهینه سازی سایت قدم به قدم و تخصصی سئویار یکی از راه های سریع و کارآمد در دستیابی به اهداف شماست . زمان را از دست ندهید و همین حالا سئو سایت خود را سفارش دهید .

 

 

 

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

سئو سایت اصفهان

سئو سایت و بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت آنالیز سئو سایت و بهینه سازی سایت یکی از کارهای مهمی است که باید در تمامی مراحل طراحی سایت صورت گیرد تا ارزش و سود حاصل از این سرمایه گذاری را بعد از اتمام طراحی سایت رونمایی کند. سرمایه گذاری روی خدمات سئو و بهینه سازی سایت مطمئن ترین و به صرفه […]

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات در گوگل ادوردز با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه ی اینترنت ، حضور هر شخص یا تجارتی در فضای اینترنتی تبدیل به امری اجتناب ناپذیر و ضروری است. در عرصه ی رقابتی و گستردگی اینترنت روش های مختلفی برای دیده شدن نزد کاربران وجود دارد، یکی از آسوده ترین و ارزان […]

سئو سایت های چند زبانه

مدیریت سایت های چند منطقه ای و چند زبانه

مدیریت سایت های چند منطقه ای و چند زبانه   اگر وب سایت شما به کشورهای مختلف و به چندین زبان خدمات ارائه می دهد، دشوار است که اطمینان حاصل کنید که گوگل و سایر موتورهای جستجو صفحات وب شما را به درستی ایندکس می کنند. سایت های بسیاری وجود دارد که چند زبانه هستند […]

بدست اوردن رتبه بالا در گوگل

پنج قدم تا رتبه بالای گوگل

پنج قدم تا رتبه بالای گوگل   قرار گرفتن در اولین لیست نتایج جستجو گوگل میتواند بسیار دشوار باشد . دقیقا چه چیزی به شما برای رسیدن به نتایج دلخواه تان کمک خواهد کرد؟ فقط پنج قدم با رتبه دلخواهتان فاصله دارید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا بگوییم چطور می توانید رتبه […]

ارسال دیدگاه

*    

*