0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » سئوسایت و بازاریابی اینترنتی

سئوسایت و بازاریابی اینترنتی

تاریخ:10th سپتامبر 2017
پشتیبانی وب سایت
0
1286

سئوسایت و بازاریابی اینترنتی

مقدمه ای بر سئوسایت و بازاریابی اینترنتی:

باتوجه به شرایط کنونی ،که اینترنت و فضای مجازی نقش مهمی در زندگی عموم مردم ایفا می کنند و  اکثر مردم برای یافتن محصولات و خدمات مورد نیاز خود اغلب به اینترنت مراجعه می کنند .و از طرفی طبق آمارگیری های انجام شده حدود ۹۰ درصد این مراجعات به موتور جست و جوی گوگل می باشد . سوالی که پیش می آید این است که آیا بهینه سازی و سئو سایت می تواند در بازاریابی اینترنتی کسب و کار شما موثر باشد ؟

برای رسیدن به پاسخ سوال مذکور توضیحات مختصری درباره سئوسایت (بهینه سازی سایت ) و بازاریابی اینترنتی  ارائه خواهیم داد. پس با سئویار همراه باشید .

سئو سایت (بهینه سازی سایت ):

سئوسایت مجموعه‌ای از قوانین است که وب سایت را بهینه می‌سازد و آن‌ها را بر اساس الگوریتم موتورهای جستجو آنالیز و بهینه می کند. با توجه به آن هنگامی که کاربر به دنبال موردی می‌گردد موتورهای جستجو وب سایتی را که بهینه‌تر است سریع‌تر ایندکس می‌نمایند و این امر باعث می‌شود که سایت در صفحات اول نتایج جستجو  قرار گیرد.

به تعبیری دیگر پس از طراحی سایت اغلب صاحبان سایت به دنبال آن هستند که از طریق سایت خود میزان فروش خود را افزایش داده و به پیشرفت مالی برسند .که این امر مستلزم مشاهده و دیده شدن سایت توسط کاربران اینترنتی می باشد که اصطلاحا به آن سئوسایت یا بهینه سازی سایت میگویند.

از جمله مهمترین اهداف سئو سایت :

۱- برندینگ

۲ افزایش ترافیک سایت

۳- دستیابی به رتبه های برتر موتورهای جست و جو

۴ – و…

بازاریابی اینترنتی:

منظور از واژه بازاریابی استفاده از روشهایی برای جذب و حفظ مشتریان کسب و کار شماست .و اما بازاریابی اینترنتی همان مفهوم بازاریابی را دارد منتها این فرآیند از طریق اینترنت و توسط وبسایت شما صورت میگیرد .

 

همانطور که ذکر شد ،روش های متفاوتی برای انجام بازاریابی اینترنتی وجود دارد از جمله:

۱- سئو سایت

۲- تبلیغات گوگل

۳- تبلیغات در شبکه های اجتماعی

۴- ایمیل مارکتینگ

۵- تبلیغات ویدیویی

۶- تبلیغات بنری

۷- و…

 

همه ما می دانیم که هدف نهایی بازاریابی اینترنتی، جلب توجه و ایجاد علاقه میان کاربران است. پس برای رسیدن به این هدف مهم ترکیب دو قدرت سئو و تولید محتوا که پایه و اساس تولید محتوا همان سئو سایت می باشد، بسیار کارساز و حیاتی است.

و از آنجایی که طبق آمارهای انجام شده حدود ۸۰ درصد کاربرانی که به وب سایت شما  هدایت می شوند. توسط موتورهای جستجو است .و باز هم طبق همین آمار روزانه بیش از ۳ میلیارد عبارت یا کلمه کلیدی در گوگل جستجو می شود، بنابراین بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو امری ضروری محسوب می شود . پس می توان گفت بهینه سازی و سئوسایت نقش موثری در بازاریابی اینترنتی کسب وکار شما دارد .

زیرا که بیشتر مردم قبل از اینکه محصول یا خدمات مورد نیاز خود را فراهم سازند، ابتدا درباره آن و حتی روش های تهیه آن به سرچ در موتور های جست و جو می پردازند .

عموما بیش از ۵۰ درصد آنها در نهایت به خاطر سهولت و سرعتی که اینترنت برای رفع نیازشان در اختیار آنها قرار میدهد محصول یا خدمات خود را از همین راه تهیه و خریداری می کنند. کاربرانی که از طریق موتورهای جستجو وارد وب سایت شما میشوند همان خریدارن هدف و بالقوه اند.

که به شرط کسب اعتمادشان توسط شما و رعایت کیفیت محتوا می توانند به خریداران ومشتریان دائمی وبسایت شما تبدیل شوند.و حتی از جمله طرفدارن سایت شما باشند که سایت شما را به دیگران معرفی می کنند.

در صورتیکه سئوسایت به درستی انجام گیرد می تواند یکی از موفق ترین روش ها برای بازاریابی اینترنتی باشد. زیرا تحقیقات نشان داده است که بیشترین جست و جوها توسط موتورهای جست و جو انجام میگیرد .و البته که یکی از اهداف سئو سایت رسیدن به رتبه های برتر موتورهای جست و جو از جمله گوگل و قرار گرفتن در صفحات نخست آنهاست .سئو سایت و بازاریابی اینترنتی

­

نقش سئو در بازاریابی اینترنتی:

  • افزایش بازگشت سرمایه.
  • هدایت هدفمند کاربران به سایت شما
  • با بهینه سازی کدهای سایت خود یک بازاریاب تمام وقت استخدام کرده اید که به طور دائم و در هر زمانی به معرفی خدمات سایت شما می پردازد.
  • با سئو سایت خود می توانیددر معرض دید قرار بگیرید و به یک برند تبدیل شوید.
  • و در نهایت تمامی موارد فوق که از سئوسایت نتیجه میشود باعث افزایش فروش محصولات شما میگردد.

سپاس از همراهی شما دوستان عزیز .

برای دریافت دیگر آموزش های سئو  و بروز کردن دانش سئوی خود به سایت سئویار مراجعه کنید .

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

*    

*