0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

سئو ربات های گوگل

سئو ربات های گوگل

 

برای سئو وب سایت خود هر چقدر هم که با برنامه ریزی و مطابق با استاندارها تلاش کنید ، تا زمانی که موتورهای جستجو متوجه تلاش های شما نشوند ، تمامی کارهای شما بی فایده است. بنابراین اگر وب سایت تان حقایق و سیگنال های مهم و اساسی موتور جستجو را دنبال نکند حتی دقیق ترین بهینه سازی ها هم جایگاه بالا را در نتایج جستجو تضمین نمی کنند و این وب سایت از موتورهای جستجو نمره خوبی کسب نخواهد کرد.
 
برای جلب توجه موتورهای جستجو باید ربات ها و یا خزنده های آنها را که مسئول بررسی سایت ها را برعهده دارند را به سایت خود دعوت کنید و نظر آنها را جلب کنید. پنل سئو ربات های گوگل سئویار نیز این هدف را دنبال می کند و تمامی فاکتورها ، فایل ها و متاهای مورد توجه و دعوت کننده ربات ها در روند اجرای این پنل بهینه سازی می شوند. بنابراین برای رسیدن موفقیت در سئو با ارزش است که بدانید اسپایدرها چه چیزهایی را می پسندند و چیزهایی را نمی پسندند.

 

سئو ربات های گوگل

 

برخی از خدمات پنل سئو ربات های گوگل به شرح زیر است :

 

بهینه سازی عنوان و استاندارد های حرفه ای آن
بهینه سازی هدینگ ها در محتوا بر پایه سئو حرفه ای
بهینه سازی کلمات کلیدی ، توضیحات معرفی به ربات ها
بهینه سازی تصاویر وب سایت بر اساس سوشیال سایز ها
بهینه سازی لینک ها بر اساس استاندارد پرمالینک و سایز
بهینه سازی کد های غیر استاندارد و کاهش دهنده سئو در سایت
بهینه سازی چگالی ۵گانه محتوا در اولین محتوای مخصوص ربات
بهینه سازی فایل های robots.txt و sitemap.xml و human.txt نگارش صحیح آن ها

 

پیشنهاد ویژه سئویار به مشتریان عزیز

 

اگر از سی ام اس اختصاصی استفاده میکنید و اطلاعات هاست در اختیارتان نیست یا سایتتان بجای طراحی با دایو از تیبل نویسی رنج میبرد ما دو پیشنهاد داریم :

 

طراحی سایتی شکیل زیبا و سریع با سئوی عالی و بهره مندی از کد نویسی جدید.
مهم نیست که شرکت طراح سایتتان کد را در اختیارتان قرار نمیدهد تا ما برایتان ویرایش کنیم ، ما رموز محرمانه سئویمان را برای افزایش فروش و اعتبار برند شما مشتری عزیزمان به آنها می آموزیم.

 

باید متذکر شویم اعمال سیگنال های مهم و مورد توجه ربات های گوگل نیاز به افراد متخصص در این زمینه دارد تا روند فعالیت سایت شما همیشه رو به رشد حرکت کند. قبل از آن که حیات وب سایت خود را به خطر بیاندازید با تیم سئویار برای مشاوره و انجام سئو سایت خود تماس بگیرید.