0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » سئو سایت

سئو سایت

تاریخ:۳۰ام شهریور ۱۳۹۵
modiriat
0
1091

سئو سایت

 

سئو سایت مجموعه‌اي از روش‌ها و استراتژی هایی است که یک وب سایت را مطابق با استانداردهای الگوریتم های گوگل و موتورهای جستجوی دیگر بهینه سازی می کند . فرآیند سئو سایت مهمترین عوامل و فاکتورهای رتبه بندی موتورهای جستجو به ویژه گوگل را در سایت پیاده سازی می کند و با جلب اعتماد موتور جستجو آن را به صفحه اول نتایج جستجو هدایت خواهد کرد.

 

پیاده سازی فرآیند سئو ساده‌ نيست بلکه نيازمند دانش کافی و تخصصی بهینه سازی و صبر است. الگوریتم های موتور‌هاي جستجو به طور مداوم در حال تغییر و تحول هستند ، بنابراین نتایج رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجو غير قابل پيش‌بيني است ؛ در نتیجه فرآیند سئو سایت همواره باید مطابق با تغییرات الگوریتم ها ادامه داشته باشد. ناگفته نماند که کارشناسان سئو نیز موظف به بروزرسانی دانش و اطلاعات خود در اين زمينه هستند.

 

سئو را می توان در آخر کار طراحی سایت لحاظ کرد؟

 

یکی از اشتباهات در طراحی وب سایت این است که تصور می شود سئو سایت برای موتورهای جستجو بعد از آغاز به کار وب سایت انجام پذیر می باشد که امری نادرست است. در هر جای پروژه که امکان دارد ، طراحی وب سایت می تواند و بایست به عنوان اصل بنیادی برای موتورهای جستجو بهینه سازی شود.
متاسفانه وقتی یک وب سایت به گونه ای طراحی شده که برای موتورهای جستجو ایجاد اشکال می نماید ، بهینه سازی آن فرآیندی طولانی را طلب می کند . اگر کل وب سایت یا قسمتی از آن نیاز به طراحی مجدد داشته باشد ، فرآیند تغییر معمولا ملاحظات فنی ویژه ای را در بر می گیرد.

 
معماری یک وب سایت زیر بنایی برای فعالیت های آینده بازاریابی موتور جستجو می باشد. یک معماری سایت بهینه کار موتور جستجو را برای پیمایش و فهمیدن سایت آسان می کند. بنابراین ، ایجاد یک وب سایت با معماری بهینه شده برای موتورهای جستجو سهم عمده ای در دست یافتن به رتبه های بالا و نگهداری آن دارد. معماری سایت بایست در سراسر عمر وب سایت همراه با سایر فاکتورها از قبیل زیبایی ، یوزرفرندلی مورد توجه قرار گیرد. اگر امکانات جدید سایت امکان دسترسی موتور جستجو را به محتوا و سایر بخش های سایت فراهم نکرده و یا آن را سردرگم کند ، تاثیر محتواهای با ارزش موجود در سایت به شدت کاهش می یابد. برای مثال سایتی که از محتوای flash و AJAX بهره می گیرد بخش عمده ای از محتویاتش از دید موتور جستجو پنهان می ماند.

 

بهینه سازی معماری سایت که از ابتدای طراحی سایت باید لحاظ شود ، معمولا در ارتباط مستقیم با متغیرهایی است که بر قابل استفاده بودن و دریافت کاربر از سایت شما تاثیر می گذارد. برخی اوقات درمی یابیم که سئو در تضاد با قابل استفاده بودن و کاربرپسند بودن ظاهر می شود. این به این معنا می باشد که تمامی طراحی هایی که مناسب کاربر می باشند و برای جلب توجه کاربر استفاده می شوند ، مناسب برای موتورهای جستجو نمی باشند. در چنین مواقعی تصمیمات بایست طوری اتخاذ شود که هر دو جنبه تا حد امکان رعایت شوند.

 

موتورهای جستجو محبوبترین ابزاری هستند که کاربران برای پیدا کردن محصولات و اطلاعات در وب استفاده می کنند . در نتیجه رتبه مناسب در یک موتور جستجو می تواند بسیار مفید و موثر باشد. کاربران به ندرت به صفحه دوم نتایج جستجو مراجعه می کنند پس رتبه ضعیف نمی تواند برای کسب و کار آنلاین مفید باشد.

 
 

اگر تا به حال برای سئو سایت یا بهینه سازی فروشگاه اینترنتی خود تصمیمی نگرفته اید، همین حالا با کارشناسان سئویار تماس بگیرید و سئو تخصصی و افزایش درآمد کسب و کار خود را به ما بسپارید.

درباره نویسنده :
modiriat

مطالب مرتبط

دو اشتباه رایج که به رتبه سایت آسیب می رساند!

دو اشتباه رایج که به رتبه سایت آسیب می رساند!

دو اشتباه رایج که به رتبه سایت آسیب می رساند! دو اشتباه رایج که به رتبه سایت آسیب می رساند! می تواند دلیلی باشد که چرا سایت شما رتبه بالایی در گوگل بدست نمی آورد. ممکن است شما از این اشتباهات آگاه نباشید. در ادامه دو اشتباه معمول و مورد توجه که باعث جلوگیری از […]

تفاوت لینک و بک لینک

تفاوت لینک و بک لینک و تاثیر آن در سئو سایت

تفاوت لینک و بک لینک در این مطلب میخواهیم به طور ساده درباره تفاوت لینک و بک لینک صحبت کنیم. لینک آیتمی است که ما میتوانیم در یک صفحه وب سایت روی آن کلیک کنیم تا ما را به یک صفحه دیگر از همان سایتی که هم اکنون در آن هستیم بفرستد. لینک ها معمولا […]

سئو سایت اصفهان

سئو سایت و بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت آنالیز سئو سایت و بهینه سازی سایت یکی از کارهای مهمی است که باید در تمامی مراحل طراحی سایت صورت گیرد تا ارزش و سود حاصل از این سرمایه گذاری را بعد از اتمام طراحی سایت رونمایی کند. سرمایه گذاری روی خدمات سئو و بهینه سازی سایت مطمئن ترین و به صرفه […]

16 اشتباه رایج سئو

۱۶ اشتباه رایج سئو داخلی

۱۶ اشتباه رایج سئو داخلی – اشتباهات رایج در on-site seo در این مقاله تیم سئویار قصد دارد که ۱۶ اشتباه رایج سئو را که اغلب در سایت ها مشاهده می شود را به اشتراک بگذارد. حتی حرفه ای ترین متخصصان سئو هم گاهی اوقات این مشکلات متداول را نادیده می گیرند. سئو فراتر از […]

ارسال دیدگاه

*    

*