0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

سئو صفحه نخست گوگل

سئو صفحه نخست گوگل

 

چرا باید صفحه نخست گوگل باشیم ؟

 

شاید به این موضوع فکر کرده باشید که دلیل این همه تلاش برای رسیدن به صفحه نخست گوگل چیست؟ چرا باید توجه گوگل را برای حضور در نتایج صفحه اول جلب کرد ؟

تمامی درخواست ها و نیازهای کاربران در قالب کلمات و عبارات کلیدی در موتورهای جست و جو ، سرچ می شوند. موتورهای جستجو با توجه به فاکتورهای کیفی ، سایت هایی که استاندارهای مورد نیاز را رعایت کرده باشند به عنوان بهترین نتایج به کاربر نمایش می دهند. براساس آمارها ۹۰ درصد کاربران تنها نتایج صفحه اول گوگل را بررسی می کنند و به صفحات بعدی وارد نمی شوند. در نتیجه حضور در نتایج صفحه اول گوگل جذب بازدیدکنندگان و مشتریان را برای بهبود درآمد و فروش ضروری است.

 اهمیت سئو صفحه نخست گوگل با توجه به نحوه عملکرد کاربران مشخص شد ، بپس رای کسب موفقیت و حضور در صفحه اول گوگل باید تمامی فاکتورهای مهم را مورد توجه قرار دهید و سایت خود را برای حضوری پررنگ آماده کنید . عدم حضور شما در صفحه نخست گوگل به معنی شکست شما در سئو و عدم رسیدن به اهدافتان است.

 

و اما صعود به صفحه نخست گوگل

پنل ارائه شده با عنوان سئو صفحه نخست گوگل تمامی فاکتورها و عملیات لازم برای صعود به صفحه اول گوگل را تحت نظارت افراد با تجربه و متخصص سئو در بر دارد. نگران اهداف خود و یا وضعیت رقبایتان در صفحه اول نتایج جستجو نباشید . اگر تمایل دارید  پا به پای رقبای خود در عرصه کسب و کارتان حرکت کنید درخواست انجام این پنل ثبت کنید . پس تا دیر نشده با ما تماس بگیرید و جایگاه خود را در صفحه اول گوگل رزور کنید.

 

سئو صفحه نخست گوگل
 

 برخی از خدمات سئو صفحه نخست گوگل توسط سئویار به شرح زیر می باشد :

 

آنالیز تخصصی سئو وب سایت
بهینه سازی عنوان و استاندارد های حرفه ای ان
بهینه سازی هدینگ ها در محتوا بر پایه سئو حرفه ای
بهینه سازی کلمات کلیدی ، توضیحات معرفی به ربات ها
بهینه سازی تصاویر وب سایت بر اساس سوشیال سایز ها
بهینه سازی لینک ها بر اساس استاندارد پرمالینک و سایز
بهینه سازی کد های غیر استاندارد و کاهش دهنده سئو در سایت
بهینه سازی مدیا های غیر استاندارد در ساختار وب سایت
بهینه سازی محتوا بر اساس استانداردهای ویژه تولید محتوای سئو شده
بهینه سازی چگالی ۵گانه محتوا در اولین محتوای مخصوص ربات
بک لینک ها ، ایمیل مارکتینگ ، اس ام اس مارکتینگ
بهینه سازی فایل های robots.txt و sitemap.xml و human.txtنگارش صحیح آن ها
اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی (+Facebook, Twitter, Google)

 

 تجربیات ما در سئو سایت به ما ثابت کرده است که وب سایت هایی که هدف  خود را برای بهینه سازی مشخص کرده و  با صبر و اعتماد سئو سایت را به افراد متخصص می سپارند ، در دستیابی به اهداف خود [ افزایش فروش و درآمد ] بسیار موفق تر از کسانی هستند که بدون آگاهی و دانش کافی در این زمینه خود دست به بهینه سازی سایتشان می زنند و یا سئو سایت را به افراد غیر حرفه ای واگذار می کنند. برای جلوگیری از هرگونه آسیب به سایت و اهداف خود با اطمینان کامل با خدمات ارزنده سئو سایت سئویار در صفحه نخست گوگل قرار بگیرید.