0913 388 688 1

سئویار | سئو سایت اصفهان و آنالیز سئو سایت
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » مدت زمان انجام سئو سایت

مدت زمان انجام سئو سایت

تاریخ:9th اکتبر 2017
پشتیبانی وب سایت
0
963

مدت زمان انجام سئو سایت چقدر است ؟

اگر شما دارنده یک وب سایت باشید و یا حتی در فکر طراحی سایت برای کسب و کار خود هستید. حتما تا به حال این سوال برای شما پیش آمده که برای انجام سئو سایت تان چه مقدار زمان باید صرف کنید؟ همان طور که بارها مشتریان و همراهان تیم سئو سایت سئویار این سوال  “مدت زمان انجام سئو سایت ” را از متخصصان تیم سئوسایت سئو یار پرسیده اند . و  ” بستگی دارد. ” پاسخ ما برای این عزیزان بوده است .شاید این سوال نیز برای شما پیش آید که منظور از این وابستگی چیست ؟ برای یافتن پاسخ این سوال با تیم سئوسایت سئو یار در این مقاله همراه باشید.

مدت زمان انجام سئو سایت :

مدت زمان لازم برای سئو هر سایت وابسته به پارامترهای زیادی از جمله : میزان رقابت در کلمه کلیدی , عمر دامنه ، زبان برنامه نویسی , محتوا و…. می باشد . که این زمان برای سایت های مختلف متفاوت است . در واقع این زمان برای سایت های مختلف و کلید واژه های مختلف بر حسب میزان رقابت و فعالیت رقبا میتواند از چند ساعت تا چندین ماه متفاوت باشد . و به عوامل زیادی بستگی دارد که برای هرسایت بعد از بررسی وضعیت سایت و وضعیت رقبا در کلید واژه مربوطه تخمین زده می شود.

مدت زمان انجام سئو سایت

عوامل موثر در مدت زمان انجام سئو سایت:

۱- عمر دامنه سایت شما :

هر چه عمر دامنه سایت   (پیشنهاد میکنیم برای درک بهتر تاثیر عمر دامنه بر سئو سایت مقاله لینک شده را مطالعه فرمایید.)   شما بیشتر  باشد به همان اندازه مدت زمان انجام سئو سایت شما کمتر خواهد بود. طبق نتایج بدست آمده از آمارها حدود ۲۲% درصد از سایت هایی که ۱۰ لینک اول صفحات گوگل را به خود اختصاص داده اند دارای قدمت حداقل دوسال بوده اند.

۲- میزان رقابت در کلمات کلیدی سایت شما:

از مهمترین پارامترهایی که تعیین میکند که سایت شما چه میزان مدت زمان برای انجام سئو سایت نیاز دارد ، کلمات کلیدی است که قصد دارید در آنها رقابت کنید . برخی کلید واژه ها دارای ترافیک بیشتری هستند که این مدت زمان انجام سئو سایت شما را افزایش میدهد زیرا که به همین میزان رقبا نیز در حال کار بر روی آن کلمه کلیدی هستند.

۳- آنالیز سئو سایت شما :

آنالیز سایت برای سئو سایت ، حتما باید قبل از شروع پروژه انجام شود. وبسایتی که چارچوب های سئو سایت را رعایت کرده باشد، مدت زمان انجام سئو سایت آن کمتر خواهد بود. از این رو سایتی که غیر اصولی است ، مسلما زمان بیشتری را برای سئو شدن نیاز دارد. متخصص سئو سایت باید قبل ازهرکاری باگ ها و مشکلات سایت شما(ساختار و برنامه نویسی )را استخراج کند و به اصلاح آن ها بپردازد. زیرا موتورهای جستجو با کدها و سورس سایت شما ارتباط برقرار می کنند و اگر زبان آن را غیر اصولی ببینند ارزشی به آن نمی دهند. بنابراین زمان لازم برای سئو سایت غیر اصولی بیشتر از سایت های استاندارد است. سایت شما با سایت رقیب هایی که دارید مقایسه می شود و هرچقدر رقیب هایتان حرفه ای تر باشند، شما نیز مجبورید برای جلو زدن از آن ها وبسایتتان را به روز کنید.

۴- میزان بازدید سایت شما :

هرچقدر مطالبی که در سایت خود قرار میدهید بیشتر و دارای کیفیت بهتری باشند بازدید کننده بیشتری را به سایت شما جذب خواهند کرد.در نتیجه مدت زمان انجام سئو سایت شما به محتوای سایت شما نیز وابسته است .

۵- نوع و کیفیت بک لینک های سایت شما :

یکی از مهمترین عوامل موثر در مدت زمان انجام سئو سایت شما بک لینک هایی(برای درک بهتر اهمیت بک لینک ها این مقاله را مطالعه نمایید .) است که از سایت های دیگر گرفته اید. در واقع هرچه سایتی که از آن بک لینک گرفته اید دارای رتبه بالاتری باشد ارزش بک لینک آن بیشتر است و در سئو سایت شما و مدت زمان انجام سئو سایت شما موثر خواهد بود.

در نهایت باید گفت اگرچه سعی کردیم مهمترین عوامل موثر در مدت زمان انجام سئو سایت را برای شما  بازگو کنیم اما عوامل بسیاری وجود دارد که در مدت زمان انجام سئو سایت شما موثر است که توضیح تمامی آنها در این مطلب مقدور نمی باشد .

و در پایان پس از تشکر از همراهی شما عزیزان با تیم سئو سایت سئو یار بر خود لازم می دانم برای شما یادآور شوم که تیم طراحی سایت و سئو سایت سئو یار همواره جوابگوی نیازها و سوالات شما در زمینه سئو سایت خواهد بود.

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

*    

*