0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » پیاده سازی درست اصول پایه سئو

پیاده سازی درست اصول پایه سئو

تاریخ:19th ژوئن 2016
پشتیبانی وب سایت
1520

پیاده سازی درست اصول پایه سئو

 

شما قبل از این که زمانتان را برای بهینه سازی فاکتورهای سئو خارجی سایت مانند لینک سازی و رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کنید ، باید مطمئن شوید که فاکتورهای بهینه سازی دورنی صفحات سایتتان درست هستند. بهینه سازی درونی سایت بسیار مهم است اگر می خواهید برای عبارت جستجو شده درستی در نتایج جستجو نمایش داده شوید.
شاید نکاتی که در زیر با آنها اشاره شده است خیلی ساده به نظر برسند اما بر اساس تجربه باید بگوییم که از مهمترین و تاثیرگذارترین اصول سئو سایت می باشد که متاسفانه بسیاری از وبمستران آن را نادیده می گیرند.

 

نکته : اگر محتوای سایتتان به اندازه کافی خوب نباشد ، با انجام فعالیت های دیگر بهینه سازی سایت فقط زمان خود را هدر می دهید.

 

۱-  مطمئن شوید که صفحات سایت تان با موضوع سایت مرتبط باشند .

 
صفحات مرتبط برای پیدا شدن توسط گوگل بسیار مهم هستند. کارهای زیادی است که شما با انجام دادن آنها می توانید اطمینان حاصل کنید که صفحات تان برای کلمات درستی در نتایج پیدا خواهند شد.
 

• صفحات باید با عبارات و کلمات کلیدی مرتبط باشند. در هر صفحه بر روی یک یا دو کلمه کلیدی تمرکز کنید.
• الگوریتم های جدید موتور جستجو می توانند موضوع یک وب سایت را تعیین کنند. در حالی که این خیلی مهم است که یک صفحه با یک کلمه کلیدی مرتبط باشد و همچنین مهم تر این است که محتوای کل سایت با موضوع سایت هماهنگی داشته باشد.

 
استفاده از کلمات مناسب برای توصیف خدمات و محصولات از نکات مهمی است که غیر قابل انکار است. این کلمات هستند که محتوا را می سازند و توسط کابران جسجو می شوند تا در نهایت به سایت شما هدایت شوند. استفاده از کلمات کلیدی در مکان مناسب در پیدا کردن سایت شما توسط کاربران سرعت می بخشد.

 

• از کلمات کلیدی در عنوان صفحات استفاده نمایید. این کار به موتور جستجو نشان می دهد که صفحه شما با کلمه جستجو شده مرتبط است.
• عبارات کلیدی را در تگ های heading بنویسید. گاهی اوقات این عمل کمک می کند تا کمات کلیدی در آدرس صفحه ظاهر شوند. تصاویر موجود در صفحه باید برای کلمات مهم کلیدی بهینه سازی شوند.
• محتوای صفحات خود را برای کلماتی که شما را به هدفتان نزدیک تر می کند بهینه سازی کنید. برای موتور جستجو ننویسید بلکه صفحات را برای کمک به بازدیدکنندگان سایت خود طراحی کنید.

 

۲- صفحات شما نباید شامل خطاهای فنی باشند حتی اگر غیرقابل رویت باشد.

 

المان های هدایت کننده و یا ناوبری کاربر در صفحات وب باید کاملا منطقی ، در دسترس و به راحتی قابل استفاده باشند. یک ناوبری خوب به گوگل کمک می کند تا صفحات شما را به درستی ایندکس کند:

 

لینک های داخلی صفحات باید شامل کلمات کلیدی مورد نظر کسب و کار شما باشند.
• المان های ناوبری و هدایت کننده مانند منوها به راحتی قابل دسترس باشند.
• طراحی با کیفیت بسیار حائز اهمیت است.
• صفحات باید با بیشترین سرعت ممکن بارگذاری شوند.
• در صورت امکان، از URL های استاتیک استفاده نمایید.

 
 

اگر می خواهید بهترین رتبه و جایگاه را برای سایتتان کسب کنید ، صفحات خود را به بهترین نحو بهینه سازی کنید. سئویار ارائه دهنده کامل ترین خدمات بهینه سازی داخلی سایت و سئو خارجی سایت در اصفهان می باشد. برای آنالیز و سئو سایت خود با ما تماس بگیرید.

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

افزایش اعتبار سایت

راهکارهای افزایش اعتبار سایت

افزایش اعتبار سایت   افزایش اعتبار سایت یکی از مهم ترین نکات در طراحی سایت و سئو است. کسب اعتبار سایت سبب اعتماد کاربران به سایت شده و از محصولات و خدمات آن بهره می برند. از این رو هر تجارت الکترونیکی بدون جلب رضایت مشتری از سایت هیچ ارزش و سودی نخواهد داشت. به […]

سئو خارجی off-page SEO

راهکارهای سئو خارجی سایت

راهکارهای سئو خارجی سایت زمانی که درباره ی بهبود سئو سایت تان فکر می کنید اولین چیزی که به ذهنتان می رسد چیست؟ شاید فکر کنید برای این که کلمات کلیدی خاص رتبه ی بهتری بگیرند ، مطالب سایت را بازنویسی کنید، پست های جدید به وبلاگتان ارسال کنید و یا اطمینان حاصل کنید که وب […]

تاثیر شبکه های اجتماعی در سئو سایت

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت   امروزه تأثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت و بهینه سازی آن بر کسی پوشیده نیست. حضور در شبکه های اجتماعی و فعالیت در آن ها یکی از تکنیک های موفقیت در سئو محسوب می شود و منجر به ایجاد لینک سازی استاندارد، گرفتن بک لینک، افزایش […]

پارامترهای مورد توجه موتورهای جستجو

پارامترهای مورد توجه موتورهای جستجو

پارامترهای مورد توجه موتورهای جستجو   همیشه این سوال پرسیده می شود که پارامترهای مورد توجه موتورهای جستجو چیست؟ پاسخ این سؤال برای هر موتور جست وجو متفاوت خواهد بود. در ادامه فهرستی از پارامترهای عمومی و مهم برای همه موتورهای جست وجو آمده است. سئو بر تجربه استوار است بنابراین مطالعه نتایج بررسی های […]

ارسال دیدگاه

  1. نرم افزار CRM گفت:

    ممنون از مطلب خوبتون

*    

*