0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » چطور سایت را به صفحه ی اول گوگل بیاوریم

چطور سایت را به صفحه ی اول گوگل بیاوریم

تاریخ:17th سپتامبر 2017
پشتیبانی وب سایت
0
2797

نمایش سایت در صفحه ی اول گوگل

 

نمایش سایت در صفحه ی اول گوگل یکی از بزرگترین دغدغه های وب مستران می باشد. زمانی که سایت شما در صفحه ی اول نتایج گوگل ظاهر شود، مخاطبان بیشتری از سایت شما بازدید می کنند که این امر می تواند منجر به فروش بیشتر شما شود. پس بسیار مهم است که بدانیم چطور سایت را به صفحه ی اول گوگل بیاوریم؟ در این مقاله درباره ی نمایش سایت در صفحه ی اول گوگل صحبت می کنیم.

 

گوگل چگونه صفحات سایت را رتبه بندی می کند؟

 

قبل از پرداختن به چگونگی نمایش سایت در صفحه ی اول گوگل بهتر است با نحوه ی کار گوگل آشنا شوید. گوگل از نرم افزاری به نام spider برای ایجاد یک بانک اطلاعاتی عظیم استفاده می کند. نرم افزار spider روی وب سایت های مختلف به طور دائم و خودکار در حرکت است و به جمع آوری اطلاعات می پردازد. این نرم افزار با بررسی صفحات وب بر مبنای فرمول خاصی که گوگل در نظر گرفته است، به صفحات وب امتیاز می دهد و زمانی که شما مطلبی را جستجو می کنید، گوگل به اطلاعات آماده و رتبه بندی شده در بانک اطلاعاتی خود مراجعه می کند و نتیجه را به شما نمایش می دهد. اما سوال اصلی این است که چطور سایت را به صفحه ی اول گوگل بیاوریم؟ در ادامه همراه ما باشید تا در این زمینه اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

چطور سایت را به صفحه ی اول گوگل بیاوریم؟

 

بهبود جایگاه سایت در موتورهای جستجو نیازمند زمان است و نمی توان در مدت زمان خیلی کوتاه، سایت را در صفحه ی اول گوگل نمایش داد. شاید با استفاده از سئوی سیاه و تکنیک های اسپمینگ بتوان در مدت زمان کوتاهی رتبه ی سایت را بهبود بخشید. اما باید هر لحظه منتظر جریمه شدن توسط گوگل باشید. پس به شما توصیه می کنیم که با صرف زمان بیشتر از راه اصولی رتبه ی سایت خود را افزایش دهید. برای نمایش سایت در صفحه ی اول گوگل باید در مورد الگوریتم رتبه بندی گوگل و نحوه ی تاثیر این الگوریتم در رتبه بندی سایت آگاهی داشته باشید.

 

نمایش سایت در صفحه ی اول گوگل

نکاتی برای نمایش سایت در صفحه ی اول گوگل

 

برای نمایش سایت در صفحه ی اول گوگل تکنیک های زیادی وجود دارد که در این مقاله به برخی از این تکنیک ها اشاره می شود.
۱- اولین قدم برای نمایش سایت در صفحه ی اول گوگل، کلمات کلیدی هستند. از آن جا که کلمات کلیدی نقش مهمی در بهینه سازی سایت دارند، باید با دقت کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید و سپس این کلمات در سایت بهینه سازی شوند.

۲- استانداردهای w3c را برای وب سایت خود چک کنید. برای انجام این کار می توانید به سایت http://validator.w3.org مراجعه کنید و با وارد کردن آدرس سایت تان خطاها و ایرادات آن را شناسایی کنید و آن ها را برطرف نمایید.

۳- ریسپانسیو کردن سایت (سازگاری سایت با دستگاه های مختلف) در بهبود جایگاه سایت در موتورهای جستجو تاثیرگذار است.

۴- بهینه سازی محتوای سایت که تاثیر بسزایی در رتبه بندی سایت دارد. مطالب سایت باید مرتبط با زمینه ی فعالیت شما باشد. در تولید محتوا باید به کیفیت مطالب، وجود کلمات کلیدی در تگ عنوان و بدنه ی اصلی محتوا، تکراری نبودن و با ارزش بودن محتوا توجه داشت. همچنین پیوستگی در تولید محتوا از نظر الگوریتم گوگل بسیار ارزشمند است.

۵- بالا بودن سرعت بارگذاری سایت

۶- فعالیت در شبکه های اجتماعی و به دست آوردن لینک از شبکه های اجتماعی

۷- تبادل لینک نیز یکی از عوامل مهم در افزایش رتبه ی سایت است. گرفتن لینک از سایت های معتبر منجر به افزایش اعتبار سایت شما می شود. همچنین استفاده از لینک های داخلی مرتبط بودن مطالب سایت را به گوگل نشان می دهد و در سئوی سایت موثر است.

۸- قواعد نگارشی از دید گوگل را رعایت کنید. برای مثال طول عنوان باید حداکثر ۷۰ کاراکتر باشد. در پاراگراف اول حتماً از کلمات کلیدی استفاده کنید. از تگ های heading به درستی استفاده کنید و موارد دیگر.

۹- متای توضیحات به دلیل این که در صفحه ی نتایج گوگل نمایش داده می شود، در جذب مخاطبان اهمیت زیادی دارد. نوشتن یک متای توضیحات جذاب می تواند کاربران را ترغیب کند تا از سایت شما بازدید کنند. ۱۶۰ تا ۱۷۰ کاراکتر برای متای توضیحات مناسب است.

۱۰- داشتن نقشه ی سایت

۱۱- ثبت سایت در Directory Submission می تواند به افزایش ترافیک سایت شما کمک کند.

 

با رعایت نکات بالا شما می توانید رتبه ی سایت خود را در موتورهای جستجو بهبود ببخشید. اما باید توجه داشته باشید نمایش سایت در صفحه ی اول گوگل کاری تخصصی است و باید در این زمینه دانش کافی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی سئوی سایت با کارشناسان و متخصصان سئویار مشورت نمایید تا به نتیجه ی دلخواه خود دست پیدا کنید.

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

*    

*