0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » کسب رتبه بالا برای صفحات سایت

کسب رتبه بالا برای صفحات سایت

تاریخ:5th اکتبر 2016
پشتیبانی وب سایت
0
924

کسب رتبه بالا برای صفحات سایت

 

صفحاتی از سایت که رتبه بالایی در گوگل دارند ، صفحاتی هستند که بیشترین بازدیدکنندگان سایتتان ابتدا این صفحه را بازدید کردند. کدام صفحات از سایتتان رتبه بالاتری دارند؟ آیا این صفحات نقطه ورود خوبی به سایت شما هستند؟ آیا این صفحات به طور کافی برای مشتریان متقاعد کننده هستند؟ و آیا این ها همان صفحاتی هستند که بازدیدکننده با ورود به سایت شما برای اولین بار مشاهده کند؟

 

از شکست تا موفقیت

 

تا زمانی که بازدیدکنندگان سایت به مشتری تبدلی نشوند ، رتبه بالا برای صفحات سایت بدست نخواهد آمد. بهینه سازی نرخ تبدیل صفحات تان می تواند تفاوت چشمگیری را بین موفقیت بزرگ وب سایت شما و یک شکست ایجاد کند. نرخ تبدیل سایت شما نرخ بازدیدکنندگانی هستند که بازید سایت را به عملی ارزشمند ( یک خرید ، عضویت در خبرنامه و …) تبدیل می کند. افزایش نرخ تبدیل اغلب آسان ترین راه برای بدست آوردن فروش بیشتر است.

 

چطور تعداد بازدیدکنندگان را دو برابر کنیم ؟

 

برای مثال ، برای مثال سایت شما ۱۰۰۰ بازدیدکننده دارد . ۱۰ نفر از این بازدیدکننده ها از سایت خرید انجام می دهند. بنابراین نرخ تبدیل سایت ۱% است. برای دریافت ۲۰ مشتری یا خریدار ، شما باید تعداد بازدیدکننده های سایت را به ۲۰۰۰ نفر افزایش دهید یا نرخ تبدیل سایت را به ۲% برسانید.

 

۲۰۰۰ بازدیدکننده سایت و نرخ تبدیل ۱% برابر است با ۲۰ مشتری.
۱۰۰۰ بازدیدکننده و نرخ تبدیل ۲% برابر است با ۲۰ مشتری.

 

روند کسب نرخ تبدیل بالا ، بهینه سازی نرخ تبدیل نامیده می شود. برای بسیاری وب سایت ، افزایش نرخ تبدیل از افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت آسان تر است . برای به حداکثر رساندن سود خود ، سایت شما باید تعداد بازدیدکنندگان و نرخ تبدیل بالایی داشته باشد. در ادامه قصد داریم به چند عنصر اساسی سایت که نرخ تبدیل را تحت تاثیر قرار می دهند اشاره کنیم.

 

عناصر اساسی که نرخ تبدیل را تحت تاثیر قرار می دهند :

 

چند عنصر پایه هستند که در نرخ تبدیل سایت نقش موثری دارند. قبل از این که بهینه سازی عناصر دیگر را شروع کنید باید مطمئن شوید که سایت عناصر پایه را داشته باشد.

 

وب سایت شما باید با سرعت بالا بارگذاری شود.
جستجوکنندگان وب افراد صبوری نیستند. اگر چیزی را که می خواهند در عرض چند ثانیه به نرسند ، خیلی زود سایت را ترک خواهند کرد. اطمینان حاصل کنید که وب سایت خود را روی یک وب سرور قابل اعتماد و سریع قراردهید که بازدید کنندگان سایت تان برای بارگذاری صفحات سایت زمان زیادی را منتظر نمی مانند.

 

وب سایت شما باید بصورت حرفه ای طراحی شده باشد .
اگر وب سایت شما نمایانگر کار یک فرد مبتدی باشد مسلما مشتری را برای انجام عملیات خرید تشویق نخواهد کرد. بنابراین مهم است که سایت شما از طراحی حرفه ای برخوردار باشد.

 

سایت شما یاید با مرورگرهای مختلف سازگاری داشته باشد.
سایت خود را با مرورگرهای مختلف نست کنید و مطمئن شوید که در تمامی آنها عملکرد درستی داشته باشد. برای رسیدن به این هدف، طراح وب سایت باید سایت مورد نظر خود را به گونه ای طراحی کند که به طور کامل از استاندارد های W3C پشتیبانی کند، به این ترتیب وب سایت طراحی شده در مرورگرهای مختلف نمایش داده خواهد شد. هدف کلی از این استانداردها این است که اگر هر مرورگری یک سری قواعد کلی را رعایت کند، وب سایت شما در تمامی وب سایت ها تا ۹۵% به همان شکل اصلی نمایش داده می شود.

 

شما باید از صفحات فرود اختصاصی استفاده کنید.
اگر بازدیدکنندگان سایت شما از طریق تبلیغات به سایت شما وارد می شوند بنابراین باید برای هر تبلیغ صفحه فرود اختصاصی داشته باشید. صفحه فرود برای یک هدفی خاص و رساندن پیام تبلیغ به مشتری طراحی می‌شود ، بر همین اساس می‌تواند طراحی و گرافیک منحصر به فردی هم نسبت به خود سایت داشته باشد. هرچه بیشتر بر صفحات فرود برای افرادی که تبلیغات را می بینند ، هدف گذاری کنید ، افراد بیشتری را برای خرید جذب خواهید کرد.

 
 

افزایش نرخ تبدیل بازدیدکننده معمولی به مشتری واقعی زمانی اتفاق خواهد افتاد که به طراحی سایت خود و بهینه سازی آن توجه کنید. پیشنهاد می کنیم موفقیت انجام این روند را با تیم با تجربه سئویار تجربه کنید.

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

مطالب مرتبط

بهینه سازی صفحه ی فرود Landing Page

صفحه ی فرود یا Landing Page

صفحه ی فرود یا Landing Page این جلسه با یکی دیگر از مباحث تبلیغات سایت ، آموزش صفحه ی فرود یا Landing Page همراه شما هستیم. احتمالا با صفحات فرود در وب بارها و بارها مواجه شده اید.  صفحه ی فرود یا Landing Page یکی از موارد مهم در امر بازاریابی و تبلیغات اینترنتی می باشد. لذا ما برای کسب آگاهی بیشتر با Landing Page  ها، بر […]

عدم دسترسی گوگل به سایت

عدم دسترسی گوگل به سایت به چه دلیلی اتفاق می افتد؟

در این مقاله قصد داریم عدم دسترسی گوگل به سایت را بررسی کنیم. عدم دسترسی گوگل به سایت گاهی اوقات شاهد افت شدید سئو سایت هستیم . این موضوع دلایل زیادی می تواند داشته باشد یکی از آن ها می تواند عدم دسترسی  گوگل به سایت یا صفحاتی از آن قطع شده باشد. خطاهای سایت […]

دو اشتباه رایج که به رتبه سایت آسیب می رساند!

چهار اشتباه رایج سئو در میان مبتدیان

چهار اشتباه رایج سئو در میان مبتدیان که به رتبه سایت آسیب می رساند!  چهار اشتباه رایج سئوکه به رتبه سایت آسیب می رساند! می تواند دلیلی باشد که چرا سایت شما رتبه بالایی در گوگل بدست نمی آورد. ممکن است شما از این اشتباهات آگاه نباشید. در ادامه دو اشتباه معمول و مورد توجه […]

تاثیر تجربه کاربری در سئو

اهمیت UX در سئو

اهمیت UX در سئو   دو عامل مهم در موفقیت طراحی سایت بحث سئو و تجربه ی کاربری است. سئو یا بهینه سازی سایت به مجموعه عملکردهایی گفته می شود که شما بتوانید سایت خود را در رتبه های بالاتر موتورهای جستجو قرار دهید اما  تجربه ی کاربری User Experience روشی است که باعث می […]

ارسال دیدگاه

*    

*