0913 388 688 1

سئویار | سئو سایت اصفهان و آنالیز سئو سایت
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » چگونه رتبه سایت خود را بالا ببریم

چگونه رتبه سایت خود را بالا ببریم

تاریخ:5th اکتبر 2016
پشتیبانی وب سایت
0
1362

صفحاتی از سایت که رتبه بالایی در گوگل دارند ، صفحاتی هستند که بیشترین بازدیدکنندگان سایتتان ابتدا این صفحه را بازدید کردند. کدام صفحات از سایتتان رتبه بالاتری دارند؟ چگونه افزایش رتبه سایت داشته باشیم؟ آیا این صفحات نقطه ورود خوبی به سایت شما هستند؟ آیا این صفحات به طور کافی برای مشتریان متقاعد کننده هستند؟ و آیا این ها همان صفحاتی هستند که بازدیدکننده با ورود به سایت شما برای اولین بار مشاهده کند؟

از شکست تا موفقیت

تا زمانی که بازدیدکنندگان سایت به مشتری تبدلی نشوند ، رتبه بالا برای صفحات سایت بدست نخواهد آمد. بهینه سازی نرخ تبدیل صفحات تان می تواند تفاوت چشمگیری را بین موفقیت بزرگ وب سایت شما و یک شکست ایجاد کند. نرخ تبدیل سایت شما نرخ بازدیدکنندگانی هستند که بازید سایت را به عملی ارزشمند ( یک خرید ، عضویت در خبرنامه و …) تبدیل می کند. افزایش نرخ تبدیل اغلب آسان ترین راه برای بدست آوردن فروش بیشتر است.

تعریف گوگل از یک وب سایت با کیفیت بالا

موضوعی داغ برای مالک هر نوع وب سایتی ، سئو آن سایت می باشد که دربرگیرنده توانایی سایت در بدست آوردن رتبه بالا در نتایج جستجو گوگل یا هر موتور جستجوی دیگری است. در این مقاله قصد داریم به نکاتی اشاره کنیم که به شما در ایجاد وب ساتی گوگل پسند کمک خواهد کرد.

راهنمای ارزیابی کیفیت جستجو ، وب سایتی را که گوگل در جستجوی آن می باشد را توصیف می کند. نرخ ارزیابی وب سایت ها برای انسان ها نیز بر اساس این راهنما است.

گوگل ارزیابی الگوریتم رتبه بندی خود را با ارزیابی رتبه بندی انسان مقایسه می کند. اگر این ارزیابی ها با هم مطابقت نداشتند ، ممکن است الگوریتم رتبه بندی بهبود یافته باشد. بنابراین ارزیابی و تخمین انسان ها بطور منحصر بفرد برای رتبه بندی سایت تصمیم گیری نمی کند اما بطور غیرمستقیم تاثیرگذار خواهد بود.

ارزیاب کیفیت گوگل

راهنمای گوگل قادر به بررسی وب سایتی است که حاوی محتوایی باشد که گوگل در جستجوی آن است. برای مثال ، راهنما درخواست ها و نیازهای گوگل برای یک صفحه با کیفیت را نشان می دهد.

تعریف یک و ب سایت با کیفیت چیست؟

بر اساس راهنمای کیفیت گوگل ، تعریف یک وب سایت با کیفیت به شرح زیر است :

نقش سئو سایت در افزایش رتبه سایت

سئو سایت چگونه می تواند موجب افزایش محبوبیت سایت شود ؟ کاربران به واسطه کلمات و عبارات بسیاری خواسته ها و سوالات خود را در قالب کلمات کلیدی در موتورهای جستجو به ویژه گوگل جستجو می کنند . در صورتی که سایت شما بواسطه سئو در زمینه کسب وکارتان در بسیاری از عنوان ها ، کلمات کلیدی در نتایج جستجو ظاهر شود ، محبوبیت نام تجاری شما را به ارمغان خواهد آورد.

 

پیاده سازی درست اصول پایه سئو

شما قبل از این که زمانتان را برای بهینه سازی فاکتورهای سئو خارجی سایت مانند لینک سازی و رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کنید ، باید مطمئن شوید که فاکتورهای بهینه سازی دورنی صفحات سایتتان درست هستند. بهینه سازی درونی سایت بسیار مهم است اگر می خواهید برای عبارت جستجو شده درستی در نتایج جستجو نمایش داده شوید.
شاید نکاتی که در زیر با آنها اشاره شده است خیلی ساده به نظر برسند اما بر اساس تجربه باید بگوییم که از مهمترین و تاثیرگذارترین اصول سئو سایت می باشد که متاسفانه بسیاری از وبمستران آن را نادیده می گیرند.

 

روش های افزایش رتبه سایت و محبوبیت سایت

محبوبیت سایت به این معناست که چه تعداد از سایت های دیگر، به سایتی خاصی لینک داده اند. تعداد لینکهای ورودی بیشتر موجب افزایش محبوبیت سایت  می گردد. ایده ی اصلی نهفته در محبوبیت سایت این است که اگر سایت های بسیاری به سایتی خاصی لینک داده اند، لابد آن سایت چیزی قابل توجه برای عرضه دارد که ارزشی لینک گرفتن را داشته است.

محبوبیت در پیوندها که از این به بعد به صورت خلاصه آن را محبوبیت می خوانیم، یکی از پارامترهای بسیار مهم و مورد توجه موتورهای جست وجو است. شما به عنوان دارنده ی یک سایت توانایی ایجاد هرگونه تغییری در محتوای سایت تان به منظور کسب رتبه های بالاتر را دارید. اما زمانی که سعی در بهبودی وضعیت سایت تان در میزان محبوبیت دارید، اوضاع بسیار فرق می کند. اکنون شما با سایتهای دیگران روبه رو هستید و نمی توانید به راحتی اوضاع را به نفع خود تغییر دهید. آنها اگر بخواهند به شما لینک می دهند و اگر نخواهند، کاری از دست شما ساخته نیست.

شاید بتوانید مدیران بسیاری را متقاعد کنید تا با یکدیگر لینک معاوضه کنید اما به این نتیجه خواهید رسید که بعضی از آنها متقاعد شدنی نیستند! اما امروزه خوشبختانه برای متقاعد کردن آنها لزوما مجبور به نامه فرستادن (ایمیل) نیستید. اگر در شبکه های اجتماعی حضور مناسبی داشته باشید سایت شما مورد توجه قرار میگیرد. شاید شما نتوانید مدیر سایت الف را متقاعد کنید اما دوست وی می تواند. دوستی که در فیس بوک یا گوگل پلاس سایت شما را دیده است.

بالا بردن محبوبیت سایت با سئو

افزایش رتبه سایت با بررسی لینک ها

علاوه بر تعداد لینکها، اهمیت و کیفیت آنها هم مورد توجه قرار میگیرد. بنابراین لازم است با دو مفهوم باک یفیت و مهم به خوبی آشنا شویم :

یک لینک با کیفیت ، لینکی است که بین دو صفحه با زمینه فعالیت مشابه قرار دارد.
یک لینک مهم، لینکی است که از یک سایت مهم می آید و یک سایت مهم نیز سایتی است که خود لینکهای ورودی
زیادی دارد.

برای مثال دریافت لینک از سایت ویکی پدیا یک لینک مهم محسوب می شود زیرا سایتی محبوب ، با لینک های ورودی بسیاری است ، بنابراین دریافت لینک از این سایت مهم و با ارزش خواهد بود. هنگامی که از سایتی که با زمینه فعالیت سایت شما مرتبط است و محبوبیت آن با میزان محبوبیت سایت شما یکسان است ، لینک دریافت کنید ، این لینک با کیفیت خواهد بود و اعتبار سازی بسیاری را برای سایت به ارمغان خواهد آورد. اما بهترین حالت زمانی است که شما از سایتی محبوب تر از سایت خود و مرتبط با موضوع سایت تان لینک دریافت کنید . در این صورت این لینک هم مهم است هم با کیفیت.

متنی که با آن به سایت شما لینک می شود نیز مهم است. این متن که انکر تکست نامیده می شود توسط موتورهای جستجو مورد بررسی و توجه قرار می گیرد. موتورهای جستجو برای تعیین کیفیت یک پیوند سه فاکتور زیر را بررسی می کنند:

آیا عبارت جست وجو شده در متن لینک وجود دارد؟
آیا عبارت جست وجو شده در صفحه ای که پیوند در آن قرار دارد (مبدا لینک) وجود دارد؟
موضوع اصلی فعالیت سایت لینک دهنده چقدر به کلمه کلیدی و سایت گیرنده لینک مرتبط است؟

موتور جستوجو باید “وزن ها” را محاسبه نماید. روش های بسیاری برای محاسبه آن ها وجود دارد. اصولا یکی از تفاوت های دیگر موتور جستجو ، نحوه محاسبه “وزن ها” است. ممکن است یک موتور جستجو جمله “ایران را دوست دارم ” را ۳ کلمه بداند و از “را” صرف نظر کند اما دیگری آن را ۴ کلمه بداند. به هر حال باید در انتخاب متن پیوند یا انکر تکست دقت کرد.
همان گونه که قبلا نیزعنوان شد، فقط می توان حدس زد که پارامترهای مورد توجه موتورهای جست وجو چیست. اما این مسئله را که یک پارامتر خاص آیا اقصا مورد توجه است و اگر مورد توجه است تا چقدر، باید بررسی شود.

 مطمئن شوید که صفحات سایت تان با موضوع سایت مرتبط باشند .

صفحات مرتبط برای پیدا شدن توسط گوگل بسیار مهم هستند. کارهای زیادی است که شما با انجام دادن آنها می توانید اطمینان حاصل کنید که صفحات تان برای کلمات درستی در نتایج پیدا خواهند شد.

• صفحات باید با عبارات و کلمات کلیدی مرتبط باشند. در هر صفحه بر روی یک یا دو کلمه کلیدی تمرکز کنید.
• الگوریتم های جدید موتور جستجو می توانند موضوع یک وب سایت را تعیین کنند. در حالی که این خیلی مهم است که یک صفحه با یک کلمه کلیدی مرتبط باشد و همچنین مهم تر این است که محتوای کل سایت با موضوع سایت هماهنگی داشته باشد.

استفاده از کلمات مناسب برای توصیف خدمات و محصولات از نکات مهمی است که غیر قابل انکار است. این کلمات هستند که محتوا را می سازند و توسط کابران جسجو می شوند تا در نهایت به سایت شما هدایت شوند. استفاده از کلمات کلیدی در مکان مناسب در پیدا کردن سایت شما توسط کاربران سرعت می بخشد.

• از کلمات کلیدی در عنوان صفحات استفاده نمایید. این کار به موتور جستجو نشان می دهد که صفحه شما با کلمه جستجو شده مرتبط است.
• عبارات کلیدی را در تگ های heading بنویسید. گاهی اوقات این عمل کمک می کند تا کمات کلیدی در آدرس صفحه ظاهر شوند. تصاویر موجود در صفحه باید برای کلمات مهم کلیدی بهینه سازی شوند.
• محتوای صفحات خود را برای کلماتی که شما را به هدفتان نزدیک تر می کند بهینه سازی کنید. برای موتور جستجو ننویسید بلکه صفحات را برای کمک به بازدیدکنندگان سایت خود طراحی کنید.

صفحات شما نباید شامل خطاهای فنی باشند حتی اگر غیرقابل رویت باشد.

المان های هدایت کننده و یا ناوبری کاربر در صفحات وب باید کاملا منطقی ، در دسترس و به راحتی قابل استفاده باشند. یک ناوبری خوب به گوگل کمک می کند تا صفحات شما را به درستی ایندکس کند:

لینک های داخلی صفحات باید شامل کلمات کلیدی مورد نظر کسب و کار شما باشند.
• المان های ناوبری و هدایت کننده مانند منوها به راحتی قابل دسترس باشند.
• طراحی با کیفیت بسیار حائز اهمیت است.
• صفحات باید با بیشترین سرعت ممکن بارگذاری شوند.
• در صورت امکان، از URL های استاتیک استفاده نمایید.

این بار می خواهیم درباره یکی از عوامل مهم در الگوریتم رتبه بندی موتور جستجو گوگل یعنی اعتماد صحبت کنیم . به طور کلی اعتماد در بسیاري از تعاملات اجتماعی که با عدم اطمینان درگیر است، عامل مهمی محسوب می شود. اعتماد یا trustworthy همانطور که گفتیم از فاکتورهای تاثیرگذار در رتبه وب سایت است و وب سایت های معتبری که بتوانند اعتماد کسب کنند رتبه بهتری در مقایسه با وب سایت هایی که منشا شک و اسپم هستند ، بدست می آورند. گوگل علاقه ای به نمایش وب سایت های غیرقابل اطمینان و کیفیت پایین در نتایج جستجو ندارد. به همین دلیل مهمه که شما بتوانید گوگل را متقاعد کنید که کسب و کار شما واقعی است و وب سایت شما می تواند قابل اعتماد باشد . سپس گوگل با نمایش وب سایت شما در نتایج جستجو اعتبار و اعتماد وب سایت شما را تایید کرده و این عمل جذب اعتماد کاربران و برقراری تعامل با آنها را در پی خواهد داشت.

نیاز به نام دامنه قابل اعتماد / trustworthy domain name

انتخاب دامنه مناسب در سئو و افزایش رتبه سایت تاثیرگذار است . معمولا دامنه های قدیمی و عاری از هرگونه سابقه ی اسپم رتبه بهتری نسبت به دامنه های تجاری جدید کسب می کنند. اگر بتوانید از نوع دامنه ها که قبلا برای کسب و کار مشابه با کسب و کار شما استفاده میشد ، خریداری کنید وب سایت شما هم از مزایای قدرت و اعتبار آن بهره مند خواهد شد.
از دامنه های عجیب غریب سطح بالا استفاده نکنید در واقع باید از دامنه های رسمی سطح بالای مطرح در کشوری که در آن فعالیت می کنید استفاده نمایید. البته ممکن است که با دامنه های عجیب غریب هم رتبه های بالا بدست آورد ولی به سختی.
دامنه وب سایت خود را دوساله یا بیشتر ثبت کنید این کار به گوگل می فهماند که این دامنه یک دامنه اتفاقی و کوتاه مدت نیست .
بیش از یک خط تیره در دامنه وب سایت استفاده نکنید، کلا بهتر است از آن اجتناب کنید . دامنه هایی که شامل خط تیره هستن اغلب اسپم شناخته می شوند مخصوصا اگر شامل تعداد زیادی از کلمات کلیدی هم باشد .

 نیاز به یک وب سایت قابل اعتماد / trustworthy website

یک وب سایت قابل اعتماد ، وب سایتی است که دسترسی به اطلاعات تماس را برای کاربران قرار داده باشد. وب سایت های غیرقابل اطمینان و مشکوک هیچگونه اطلاعات تماسی در صفحات سایت درج نمی کنند یا آنها را پنهان می کنند. اطلاعات دقیق تماس با خود را در دردسترس کاربران قرار دهید و آدرس کامل را در وب سایت درج کنید. هنگامی که کاربران بتوانند اطلاعات بیشتری از شما کسب کنند احتمال این که فکر کنند که کسب و کار شما واقعی است بیشتر خواهد بود .

اما به طور کلی میتوان به دسته بندی زیر به عنوان عواملی که منجر به احساس و انتقال اعتماد نسبت به وب سایت ها می گردند اشاره نمود :

۱- عوامل مرتبط با تعامل فروشنده – مصرف کننده ( طراحی رابط کاربر، معماری سایت، حرکت در سایت، محتوا، توضیحات جامع در ارتباط با محصولات و خدمات ، هزینه ها ،امکان سفارشی سازی، دسترسی به اطلاعات، انجام سفارش، پشتیبانی مشتری) .
۲- عوامل مرتبط با فناوری ( امنیت ، حفط حریم خصوصی ، صداقت، اعتبار ، پاسخگویی، عملکرد فناوری، سرعت دانلود، زمان پردازش، سازگاری با فناوری های جدید ).
۳-  روش های پرداخت متنوع که امکان انعطاف پذیری زیادی را برای کاربران فراهم می آورند و منجر به رضایت و اعتماد مصرف کننده می گردند.
۴-  شیوه های کسب و کار فروشنده با مشتری) شرایط خرید، سیاست های حفظ اسرار و حریم خصوصی و ضمانت جبران خسارت های وارده از طرف فروشنده و …) .
۵-  برند سازی از دیگر عواملی است که منجر به احساس و انتقال اعتماد می گردد.
در نتیجه با در نظر گرفتن عوامل موثر در جلب اعتماد کاربران به راحتی می توان یک وب سایت قابل اعتماد داشت .

 نیاز به لینک های قابل اعتماد / trustworthy links

حتی اگر یک دامنه جدید و یا به تازگی یک وب سایت راه اندازی کرده باشید گوگل در صورتی که وب سایت شما تعداد زیادی لینک از سایت های قابل اطمینان و معتبر دریافت کرده باشد ، به راحتی به سایت شما اعتماد پیدا خواهد کرد.
همانطور که دریافت لینک معتبر از وب سایت های با کیفیت تاثیر مثبت بر رتبه بندی گوگل دارد ، لینک از سایت های مخرب و کیفیت پایین به رتبه بندی وب سایت آسیب می رساند.

اگر گوگل به سایت شما اعتماد کند بدست آوردن رتبه بالا به مراتب آسان تر خواهد شد ، البته با این وجود باز هم وب سایت شما به بهینه سازی محتوای صفحات و لینک های خوب نیاز خواهد داشت. با استفاده از خدمات آموزشی سئویار به بهینه سازی هرچه بهتر سایت خود کمک کنید.

افزایش رتبه سایت با محتوای خوب

صفحات با کیفیت بالا ، صفحاتی هستند که شامل مقدار رضایت بخشی از محتوای با کیفیت بالا باشد. تولید محتوای با کیفیت حداقل شامل مقدار قابل توجهی از یکی از این موارد است: زمان ، تلاش ، تخصص یا استعداد و مهارت .

به گفته گوگل ، مقالات با کیفیت باید واقعی ، با دقت ، جامع و به وضوح نوشته شوند. مقدار محتوایی که لازم است تا یک صفحه رضایت بخش باشد بستگی به موضوع و هدف صفحه دارد. صفحه ای با کیفیت بالا شامل یک موضوع وسیع و اطلاعات موجود بسیار ، محتوای بیشتری خواهد داشت نسبت به صفحه ای با کیفیت بالا که موضوعی محدود دارد.

وب سایتی بدون خطای فنی

بروزسانی یک وب سایت بستگی به هدف آن دارد. با این حال ، تمام وب سایت ها با کیفیت بالا بخوبی مراقب این امر هستند و به طور مناسب بروزرسانی و نگه داری می شوند.

گوگل ، ارزیابان را به رعایت موارد زیر برای جلوگیری از بروز خطای فنی تشویق می کند : لینک ها باید به درستی کار کنند. تصاویر لود شوند. مطالب باید تدریجی درج و بروزرسانی شوند.

افزایش رتبه سایت با شهرت و اعتبار مثبت

اگر یک وب سایت اعتبار خوبی نداشته باید تاثیر منفی بر کیفیت سایت دارد. گوگل می گوید ارزیابان وب سایت ها باید نرخ کاربران ، مقالات ، اخبار ، مقالات ویکیپدیا، پست های وبلاگ، مجلات ، بحث های انجمن و رسانه های اجتماعی را برای قضاوت در مورد اعتبار یک شرکت بررسی کنند.

صفحات و وب سایتهای با کیفیت نیاز به تخصص کافی برای قابل اعتماد و قدرتمند بودن در موضوع خود دارند. کلمه “تخصص” برای تمامی وب سایت ها در انواع مختلف استفاده می شود.

گوگل به صراحت بیان می کند که تخصص روزمره بر پایه تجربیات زندگی است و یک وب سایت نباید بخاطر نداشتن آموزش های رسمی مجازات شود. بنابراین تجربیات متخصص هم می تواند در ارتقای اعتبار و کیفیت سایتش موثر باشد.

طراحی کاربردی و سازماندهی شده

طرح و استایل وب سایت شما باید به خوبی سازمان دهی شده باشد. محتوای اصلی باید برجسته و واضح نمایش داده شود و روشن باشد که کدام محتوای اصلی سایت است. بخش های وب سایت یا با برچسب زدن و یا با سازماندهی و طراحی صفحه ،کاملا واضح باشند کدام قسمت متن اصلی است ، کدام قسمت تبلیغات. گوگل به کاربرپسند بود طراحی سایت توجه ویژه ای دارد.

دقت کنید که طراحی کاربردی که برای صفحه خرید استفاده می شود باید با طراحی کاربردی صفحاتی که دربرگیرنده اطلاعات سایت هستند ، متفاوت باشد. صفحات اطلاعاتی لزوما نباید زیبا باشند .

وب سایتی شامل مقدار رضایت بخشی از اطلاعات سایت

اطلاعات تماس خود را پنهان نکنید. گوگل می خواهد اطلاعات “تماس با ما”، سرویس اطلاعات مخاطبان یا مشتریان و اگر لازم باشد از اطلاعاتی در مورد کسی که مسئول محتوا و نگهداری وب سایت است را ببیند. فراموش نکنید که درج اطلاعات کامل تماس با ما شما در سایت در سئو محلی سایتتان تاثیرگذار است.

وب سایتی حاوی محتوای تکمیلی و مفید

این بسیار خوب است که وب سایت شامل اطلاعات محتوای تکمیلی مفید باشد. اگرچه یک صفحه می تواند بدون داشتن محتوای تکمیلی مفید رتبه خوبی از گوگل کسب کند اما این دسته از محتوا به بهبود کیفیت کلی وب سایت کمک می کند.

برای مثال طراحی جزئی و محتوای تکمیلی ثانویه برای صفحات فروش می تواند مانند محتوای اصلی برای کمک به مشتری در شناخت خدمات و محصولات دیگر مفید باشد.

چطور تعداد بازدیدکنندگان را دو برابر کنیم ؟

برای مثال ، برای مثال سایت شما ۱۰۰۰ بازدیدکننده دارد . ۱۰ نفر از این بازدیدکننده ها از سایت خرید انجام می دهند. بنابراین نرخ تبدیل سایت ۱% است. برای دریافت ۲۰ مشتری یا خریدار ، شما باید تعداد بازدیدکننده های سایت را به ۲۰۰۰ نفر افزایش دهید یا نرخ تبدیل سایت را به ۲% برسانید.

۲۰۰۰ بازدیدکننده سایت و نرخ تبدیل ۱% برابر است با ۲۰ مشتری.
۱۰۰۰ بازدیدکننده و نرخ تبدیل ۲% برابر است با ۲۰ مشتری.

روند کسب نرخ تبدیل بالا ، بهینه سازی نرخ تبدیل نامیده می شود. برای بسیاری وب سایت ، افزایش نرخ تبدیل از افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت آسان تر است . برای به حداکثر رساندن سود خود ، سایت شما باید تعداد بازدیدکنندگان و نرخ تبدیل بالایی داشته باشد. در ادامه قصد داریم به چند عنصر اساسی سایت که نرخ تبدیل را تحت تاثیر قرار می دهند اشاره کنیم.

عناصر اساسی که نرخ تبدیل را تحت تاثیر قرار می دهند :

چند عنصر پایه هستند که در نرخ تبدیل سایت نقش موثری دارند. قبل از این که بهینه سازی عناصر دیگر را شروع کنید باید مطمئن شوید که سایت عناصر پایه را داشته باشد.

وب سایت شما باید با سرعت بالا بارگذاری شود.
جستجوکنندگان وب افراد صبوری نیستند. اگر چیزی را که می خواهند در عرض چند ثانیه به نرسند ، خیلی زود سایت را ترک خواهند کرد. اطمینان حاصل کنید که وب سایت خود را روی یک وب سرور قابل اعتماد و سریع قراردهید که بازدید کنندگان سایت تان برای بارگذاری صفحات سایت زمان زیادی را منتظر نمی مانند.

وب سایت شما باید بصورت حرفه ای طراحی شده باشد .
اگر وب سایت شما نمایانگر کار یک فرد مبتدی باشد مسلما مشتری را برای انجام عملیات خرید تشویق نخواهد کرد. بنابراین مهم است که سایت شما از طراحی حرفه ای برخوردار باشد.

سایت شما یاید با مرورگرهای مختلف سازگاری داشته باشد.
سایت خود را با مرورگرهای مختلف نست کنید و مطمئن شوید که در تمامی آنها عملکرد درستی داشته باشد. برای رسیدن به این هدف، طراح وب سایت باید سایت مورد نظر خود را به گونه ای طراحی کند که به طور کامل از استاندارد های W3C پشتیبانی کند، به این ترتیب وب سایت طراحی شده در مرورگرهای مختلف نمایش داده خواهد شد. هدف کلی از این استانداردها این است که اگر هر مرورگری یک سری قواعد کلی را رعایت کند، وب سایت شما در تمامی وب سایت ها تا ۹۵% به همان شکل اصلی نمایش داده می شود.

شما باید از صفحات فرود اختصاصی استفاده کنید.
اگر بازدیدکنندگان سایت شما از طریق تبلیغات به سایت شما وارد می شوند بنابراین باید برای هر تبلیغ صفحه فرود اختصاصی داشته باشید. صفحه فرود برای یک هدفی خاص و رساندن پیام تبلیغ به مشتری طراحی می‌شود ، بر همین اساس می‌تواند طراحی و گرافیک منحصر به فردی هم نسبت به خود سایت داشته باشد. هرچه بیشتر بر صفحات فرود برای افرادی که تبلیغات را می بینند ، هدف گذاری کنید ، افراد بیشتری را برای خرید جذب خواهید کرد.

افزایش نرخ تبدیل بازدیدکننده معمولی به مشتری واقعی زمانی اتفاق خواهد افتاد که به طراحی سایت خود و بهینه سازی آن توجه کنید. پیشنهاد می کنیم موفقیت انجام این روند را با تیم با تجربه سئویار تجربه کنید.

اگر می خواهید بهترین رتبه و جایگاه را برای سایتتان کسب کنید ، صفحات خود را به بهترین نحو بهینه سازی کنید. تیم سئو سایت اصفهان سئویار ارائه دهنده کامل ترین خدمات بهینه سازی داخلی سایت و سئو خارجی سایت  می باشد. برای آنالیز و سئو سایت خود با ما تماس بگیرید.

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

برچسب ها

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

*    

*