0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » چطور از الگوریتم های گوگل جلوتر باشیم؟

چطور از الگوریتم های گوگل جلوتر باشیم؟

تاریخ:27th دسامبر 2021
خانم میرزازاده
0
30

به روزرسانی الگوریتم گوگل! این سه کلمه می توانند برای موتورهای جست و جوی گوگل عالی باشند ، اما می توانند باعث ایجاد آسیب های جدی به سایت های ما بشوند. مگر اینکه بتوانیم جلوتر از بازی های گوگل حرکت کنیم و بدانیم چطور از الگوریتم های گوگل جلوتر باشیم؟

چه زمانی به روزرسانی های گوگل بر روی سایت ما اثر می گذارد؟ جواب این سوال ساده است. باید بگوییم دائما!

تنها در طول یک سال اخیر گوگل بیش از ۵۰۰ به روزرسانی جدید منتشر کرده که برخی تاثیرات کمی دارند و شاید بتوانند باعث رشد وب سایت شما شوند. اما برخی دیگر که به عنوان به روزرسانی های اصلی در نظر گرفته می شوند با منظور خراب کاری در رتبه بندی سایت شما ایجاد شده اند. بنابراین دانستن اینکه چطور از الگوریتم های گوگل جلوتر باشیم بسیار مهم است.

چطور از الگوریتم های گوگل جلوتر باشیم

  • بازیکن خوبی باشید!

محتواهای با کیفیت و واقعی هیچ گاه از چشم های هوش مصنوعی گوگل دور نمی ماند. از دورانی که گوگل فقط بر اساس کلمات کلیدی و یا لینک ها ، سایت های ما را رتبه بندی می کرد گذشته است. در واقع گوگل تفاوت سایتی که محتوای با ارزش اضافه می کند را با سایتی که اطلاعات و یا کلمات کلیدی اسپم منتشر می کند ، می داند. پس بهتر است محتوای درستی را در سایت خود قرار دهید.

 

  • از سئوی کلاه سیاه دوری کنید!

سعی نکنید از طریق ترفندهای غیر اصولی و مخالف قوانین گوگل برای رسیدن به قله های موفقیت استفاده کنید. گوگل آماده است تا شما را دره های ناشناخته پرتاب کند! ترفندهایی مانند استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی ، پیوندهای پنهان و یا مسیر های یواشکی می تواند شما را شکست دهد. در نهایت رتبه ی سایت شما کاهش پیدا می کند و حتی ممکن است جریمه شوید.

 

  • از ابزارهای تجزیه و تحلیل سایت استفاده کنید!

آیا با ابزارهای گوگل آشنایی دارید؟ google trends و Moz دو ابزار مهم گوگل هستند که می توانند بینش درستی از اینکه سایت شما به کدام سمت هدایت می شود و یا در طول زمان به چه موقعیتی رسیده است ، ارائه دهد.

یک کلمه را در google trens وارد کنید و ببینید درکدام بخش از منطقه ی مورد نظر شما این کلمه جست و جو می شود! در این ابزار می توانید روندهای جست و جو ی کلمات کلیدی را در طول زمان به دست آورید. Moz بینش جدیدی در رابطه با نحوه ی عملکرد سایت ، میزان بازخورد سئو ، تجزیه و تحلیل بک لینک ها و ممیزی سایت به شما ارائه می دهد.

همه ی این ابزارها برای کمک به شما برای جلو زدن از الگوریتم های گوگل آمده اند!

چطور از الگوریتم های گوگل جلوتر باشیم

  • فقط روی وب سایت حساب باز نکنید!

ممکن است با بروزرسانی الگوریتم ها رتبه ی سایت شما کاهش یابد. و متوجه شوید که مانند قبل بازدید کننده ندارید. در این زمان است که باید از طریق شبکه های اجتماعی دیگر افرادی را که محصول یا اطلاعات شما را جست و جو می کنند، به سایت خود هدایت کنید. در نتیجه اگر بار ترافیکی سایتتان افت کرد ، ترافیک همچنان از طریق منابع دیگر به سایت شما سرازیر می شود!

 

  • رتبه ی تبدیل سایت را تقویت کنید!

فرض می کنیم که شما وب سایتی دارید و روزانه ترافیک ارگانیک بالایی دریافت می کنید. اما آیا محصولی می فروشید؟ آیا افرادی که وارد سایت شما می شوند، مدت زمانی را درون سایت شما می مانند؟ صرف نظر از اینکه شما از سایت خود از طریق فروش یا تبلیغات درآمد دارید ، آیا مخاطبانتان سایت شما را به عنوان یک منبع یا هدف می شناسد؟ این موضوع که مردم هرگاه که نیاز داشتند مستقیما وارد سایت شما شوند بسیار مهم است. اگر زمانی الگوریتم های گوگل باعث کاهش رتبه ی سایت شما شدند، مشتریان دائمی شما می توانند به آسانی شما را پیدا کنند. و همچنان برایتان درآمدزایی کنند.

 

  • اطلاعات سایت را به روز نگه دارید!

به روز نگه داشتن اطلاعات و یا محصولات می تواند تجربه ی کاربری بهتری را برای افراد به ارمغان بیاورد. نیل پاتل می گوید : ” روی اصول اساسی تمرکز کنید. یک تجربه کاربری خوب به محتوای خوب متکی است. اگر این را به خاطر داشته باشید، احتمال جریمه شدن شما در به‌روزرسانی‌های بعدی گوگل کمتر است.”

 

  • از لینک های داخلی و خارجی مناسب استفاده نمایید.

سئو در واقع به معنای هرچیزی است که بتواند تراقیک را به سایت شما هدایت کند. لینک ها نیز ابزارهایی هستند که افراد را به سمت وب سایت شما سوق می دهند. بلاگ ها ، صفحات فرود و نوارهای فرعی جای مناسبی برای قرار دادن لینک های داخلی هستند.

اما پیوندهای خارجی هم به همان اندازه اهمیت دارند. این لینک می توانند افراد را از سایت های دیگر به سمت شما هدایت کنند. بهتر ات این کار را از طریق محتواها و یا محصولات مشابه در سایت های دیگر انجام دهید.

 

  • مراقب اعلان های گوگل باشید.

کمتر پیش می آید که گوگل به روزرسانی های خود را اعلام کند. اما ممکن است برخی از آن ها را از طریق شبکه های اجتماعی خود معرفی کند. پس بهتر است گوگل را دنبال کنید تا زودتر از دیگران به این اطلاعات مهم دست یابید. برای این کار می توانید به Google SearchLiaison مراجعه نمایید.

 

  • در موبایل ها ظاهر شوید!

مشخصا تعداد موبایل ها در دست مردم بیشتر شده‌است. و اغلب برای استفاده از گوگل با موبایل خود وارد می شوند. بنابراین این نکته را فراموش نکنید که وب سایت را مناسب موبایل نیز طراحی کنید. زیرا بیشتر افراد وب سایت شما را با انگشت لمس می کنند نا با یک صفحه کلید فیزیکی!!!

 

  • از رقیبان خود بیاموزید!

ممکن است سایت موفقی داشته باشید اما همیشه بهتر از شما هم وجود دارد! عبارات بهترین مخصصان سئو و یا تاثیرگذاران سئو را جست و جو کنید. نتایجی همیشه یکسان است! استادانی مانند کریستی هاینز و بری شوارتز برای ما مانند الگوهایی هستند که بتوانیم اصول سئو را از آن ها بیاموزیم.

چطور از الگوریتم های گوگل جلوتر باشیم

 

سخن نهایی

این مقاله به ما آموزش داد که چطور از الگوریتم های گوگل جلوتر باشیم. بیایید در مورد یک استراتژی SEO صحبت کنیم تا کسب و کار شما در همه جا ظاهر شود. برای اینکه بفهمید آیا مناسب همکاری با شما هستیم یا نه، همین امروز با ما تماس بگیرید. ما در صفحه اینستاگرام خود نیز آخرین اخبار و اطلاعات سئو سایت را برای شما آورده ایم. ما را دنبال کنید.

درباره نویسنده :
خانم میرزازاده

مطالب مرتبط

رتبه بندی گوگل

راز بزرگ رتبه بندی

راز بزرگ رتبه بندی در این مقاله میخواهیم به شما رمز و راز بزرگ رتبه بندی بگوییم . چرا سایت شما رتبه خوبی نداره درحالی که همه چیز اوکیه ؟ شما یک وب سایت بزرگ با قابلیت استفاده عالی ، طرح بندی زیبا ، محتوای ارزشمند و با کیفیت و شامل تمامی کلمات کلیدی مهم […]

اپدیت جدید الگوریتم پنگوئن

اطلاعات بیشتر آپدیت الگوریتم پنگوئن

اطلاعات بیشتر آپدیت الگوریتم پنگوئن   در یک پادکست Gary Illyes از تحلیلگران گوگل اطلاعات بیشتری از آخرین بروزرسانی الگوریتم پنگوئن مطرح کرد. در این مقاله به مهمترین اظهارات گری اشاره خواهیم کرد.   پنگوئن عمدتا ( اما نه منحصرا ) به بررسی لینک های اسپم می پردازد.   گوگل اعلام کرد که پنگوئن الگوریتم […]

آپدیت های الگوریتم های گوگل

رفتار مناسب با آپدیت های الگوریتم های گوگل

چگونه در مقابل آپدیت های الگوریتم های گوگل رفتار کنیم؟   گوگل به طور مداوم در حال تغییر الگوریتم هایی است که در رتبه بندی صفحات وب از آنها استفاده می کند. معیارهای که در گذشته کارهای بزرگی انجام می دادند، امروز می تواند آغاز کننده یک ضربه پنالتی باشند. بهینه سازی موتورهای جستجو و […]

ارسال دیدگاه

*    

*