0913 388 688 1

سئویار | سئو سایت اصفهان و آنالیز سئو سایت
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » چگونه seo و sem به کسب و کار شما کمک می کنند؟

چگونه seo و sem به کسب و کار شما کمک می کنند؟

تاریخ:11th می 2017
پشتیبانی وب سایت
0
1357

کسب و کارها در همه ابعاد می توانند از SEO ( بهینه سازی موتورهای جستجو ) و SEM ( بازاریابی موتورهای جستجو همچنین بازاریابی با پرداخت پول به موتورهای جستجو هم نامیده می شود) بهره مند شوند. اگر شما از SEO و SEM برای رواج دادن کسب و کارتان استفاده نکنید مقدار زیادی پول را از دست خواهید داد. با خواندن این مقاله یاد می گیرید چگونه با استفاده از seo و sem  می توانید درآمد بیشتری از مشتریان به دست آورید.

SEM and SEO

تفاوت seo و sem

یکی از مهمترین نمونه های بازاریابی موتورهای جستجو، تبلیغات در خود گوگل است. سرعت بالا و نتایج چشمگیر SEM با پیشرفت سریع همراه است، اما هزینه ها بالا و کارایی کوتاه مدت است. اگر سئو به صبر و زمان بیشتری نیاز دارد، اما اثربخشی آن طولانی تر است.
مهم ترین نکته ای که باید در نظر داشت این است که همیشه اول بعد از سیم سئو است، یعنی برای بازاریابی موتورهای جستجو باید بستر مناسب را از قبل با در نظر گرفتن اصول سئو فراهم کرد.

 

شباهت های بین بازاریابی موتورهای جستجو و بهینه سازی موتورهای جستجو ( seo و sem)

 

  • هر دو به نشان دادن نام تجاری در نتایج جستجو کمک می کنند. یکی از پایه های سئو و SEM این است که به برند کمک می کنند در بالای SERP ظاهر شود. هدف هر تاکتیکی این است که به برند کمک کند در نتایج جستجو ظاهر شود زمانی که کاربر به دنبال عبارت خاصی مرتبط با صنعت، تجارت یا پیشنهادات برند است.

 

  • هر دو ترافیک بیشتری را به وب سایت جذب می کنند. هدف هر دو این است که در SERP ها دیده شوند، اما مهمتر از آن، آنها به دنبال هدایت ترافیک به یک وب سایت هستند. هر استراتژی از تاکتیک هایی استفاده می کند تا نرخ کلیک (CTR) شما را افزایش دهد و کاربران بیشتری را بر روی نتایج جستجو کلیک کنند.

 

  • هر دو باید مخاطبان خود را بشناسند، برای موفقیت در هر دو استراتژی باید درک خوبی از مخاطبان خود و نحوه عملکرد آن داشته باشید. با استفاده از هویت خریدار و روانشناسی، می توانید در مورد مخاطبین خود، نیازهای آنها و آنچه که آنها به دنبال آن هستند، بیاموزید. آنها می توانند محتوای ارزشمندی را برای شما ایجاد کنند تا در هنگام جستجوی راه حل های مرتبط با نام تجاری خود، خود را نشان دهند.

 

  • هر دو از تحقیقات کلمات کلیدی برای افشای عبارات رایج جستجو استفاده می کنند. اولین قدم برای SEO و SEM انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای شناسایی و هدف قرار دادن بهترین کلمات کلیدی است. این تحقیق شامل بررسی شهرت یک کلمه کلیدی به منظور شناسایی بهترین کلمات کلیدی یا خرید کلمات کلیدی است که مخاطب ایده آل شما به دنبال آن است. همچنین شامل تحقیق در مورد رقابت کلمات کلیدی می شود تا ببینید سایر برندها چه کلمات کلیدی مشابهی را هدف قرار می دهند و برای اینکه بتوانید با آن شرکت ها رقابت کنید، چه کاری باید انجام دهید.

 

  • برای انجام یک تحقیق کلمات کلیدی با ابزار الکسا، با تعیین میزان دشواری کلمه کلیدی شروع کنید. یک عبارت جستجو شده مرتبط با صنعت، تجارت، محصول یا خدمات خود را وارد کنید و لیستی از عبارات جستجوی مرتبط را همراه با شهرت و رقابت آنها مشاهده کنید.

 

  • هر دو کلمه کلیدی خاصی را هدف قرار می دهند. هر دو استراتژی بر هدف قرار دادن کلمات کلیدی خاصی که در طول تحقیق کلمات کلیدی شناسایی شده اند، تمرکز دارند. کلمات کلیدی هسته اصلی هر تاکتیکی هستند.

 

  • هر دو نیاز به ارزیابی و بهبود مستمر دارند. هنگام مقایسه بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) و بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، باید بدانید که می توانید از استراتژی هایی که استفاده می کنید استفاده کنید و سپس آنها را فراموش کنید. هر دو نیاز به ارزیابی، نظارت و بهبود مستمر برای بهبود عملکرد خود دارند.

SEM چیست و چگونه به کسب و کار شما کمک می کند؟

بازاریابی از طریق پرداخت پول به موتورهای جستجو یک راه آسان برای جذب بازدیدکننده است. اگر شما با استفاده از SEM سایتتان را تبلیغ می کنید به موتورهای جستجو هزینه پرداخت می کنید تا سایت شما را برای کلمات کلیدی خاص در فهرست وارد کنند و در نتیجه زمانی که یک نفر آن کلمه ی کلیدی را جستجو کند، موتورهای جستجو تبلیغ شما را نشان خواهند داد. شما تنها زمانی هزینه پرداخت می کنید که یک نفر روی تبلیغ شما کلیک کند.

بزرگترین مزیت SEM این است که تا زمانی که شما به اندازه ی کافی پول داشته باشید سایت شما می تواند برای هر کلمه ی کلیدی در فهرست نتایج موتورهای جستجو قرار بگیرد. بزرگترین نقطه ضعف SEM این است که شما پول زیادی را هزینه می کنید. اگر شما برای کلمات کلیدی اشتباه هزینه پرداخت کنید پول زیادی را از دست خواهید داد. Google AdWords  و Bing Ads اصلی ترین مهیا کنندگان SEM هستند. درآمد گوگل عمدتاً از SEM به دست می آید.

SEO چیست و چگونه به کسب و کار شما کمک می کند؟

بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو به همه ی فعالیت هایی اشاره دارد که مطابق با استانداردهای بروز برای بهبود رتبه ی صفحات وب سایت شما در موتورهای جستجو به صورت طبیعی انجام شده است و در ازای آن هزینه ای به موتور جستجو پرداخت نمیگردد بلکه باید انجام سئو را به متخصص و کارشناس آن بسپارید .

سئو شامل on-page optimization سئو داخلی  ( بهینه سازی فاکتورها داخلی و محتوای صفحات سایت ) و off-site optimization سئو خارجی ( بهینه سازی فاکتور و عوامل خارج از سایت ) می شود.

سئو اطمینان حاصل می کند که موتورهای جستجو می توانند اطلاعات وب سایت شما را درک کنند و به خوبی سایت شما را رتبه بندی کند . اگر موتورهای جستجو فکر کنند که سایت شما به جستجوی پرسش خاصی مربوط است، آن ها سایت شما را به عنوان بهترین نتیجه برای جستجوی آن پرسش در صفحه نخست نتایج خود نشان می دهند. SEO به شما کمک می کند تا با افزایش اعتبار سایت تان ، هر جا که سایت شما مربوط به جستجوی این پرسش هاست ، موتورهای جستجو سایت شما را در صدر نتایج جستجو نمایش دهند.

بزرگترین مزیت سئو این است که برای هر کلیک نیازی به پرداخت هزینه نیست. علاوه بر این، با اطمینان و به صورت طبیعی می توانید بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنید و درآمد خود را افزایش دهید چون موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی که بهینه سازی کرده اید سایت شما را نشان می دهند. مهمترین نکته در سئو این است که نیازمند زمان است تا سایت شما به صورت طبیعی در نتایج موتورهای جستجو قرار بگیرد.

چگونه بهترین نتیجه را از seo و sem گیریم؟

seo و sem به شما کمک خواهند کرد تا برای سایتتان مشتریان بالقوه به دست آورید. به طور کلی بهتر است برای استفاده از هر دو روش :

می توانید برای پیدا کردن کلمات کلیدی که بهترین بازگشت سرمایه گذاری را به شما ارائه می دهند، از SEM استفاده کنید.

پرداخت پول به موتورهای جستجو برای بازاریابی یک راه خوب برای پیدا کردن کلمات کلیدی ای است که بهترین کارکرد را برای کسب و کار شما دارند. کلمات کلیدی ای را که فقط باعث می شوند شما هزینه کنید در نظر نگیرید و روی کلمات کلیدی ای متمرکز شوید که مشتریان جدیدی را جذب سایت شما می کند. که البته این روش هزینه زیادی می طلبد .

صفحات وب سایتتان را برای عملکرد بالای این کلمات کلیدی سئو و بهینه سازی کنید.

زمانی که شما بهترین کلمات کلیدی مربوط به کسب و کارتان را شناختید، از سئو استفاده کنید و صفحات وب سایتتان را برای این کلمات کلیدی بهینه سازی کنید. اگر وب سایت شما به صورت طبیعی در نتایج موتورهای جستجو قرار بگیرد شما بازدیدکنندگان بیشتری برای کسری از هزینه به دست خواهید آورد.

در صورتی که هنوز تصمیمی برای جذب مشتری و افزایش فروش آنلاین خود نگرفته اید پیشنهاد می کنیم با مشاوران تیم سئویار تماس گرفته و همین امروز برای افزایش درآمد کسب و کار خود برنامه ای جدی در پیش بگیرید . سئو سایت سئویار پشتوانه محکمی برای درآمد کسب و کار شما خواهد بود . یک لحظه هم درنگ نکنید و همین حالا با ما تماس بگیرید .

درخواست مشاوره سئو سایت

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

برچسب ها

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

*    

*