0913 388 688 1

سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز seo
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » ابزارهای آنالیز سئو

ابزارهای آنالیز سئو

تاریخ:13th دسامبر 2020
خانم مرادی
0
1514

یکی از بهترین راه ها برای سئوی تخصصی وب سایت‌تان استفاده از ابزارهای کاربردی و آسان است. با کمک این ابزارها رصد رفتار کاربران و مشاهده وضعیت سئوی سایت‌تان بسیار ساده خواهد بود. در ادامه شما را با وب سایت ahref و ابزارهای حرفه‌ای آن برای آنالیز سئو آشنا خواهیم کرد.

 

ابزارهای Ahref

ابزارهای Ahref

Ahref

سایت Ahref به آدرس ahref.com یکی از بهترین سایت های ارائه دهنده کارآمدترین ابزارهای آنالیز سئو است. با خرید اکانت Ahref می توانید از ابزار های تخصصی آن به عنوان یک سئوکار حرفه‌ای استفاده کنید. این ابزارها شامل موارد زیر است که در ادامه به معرفی هر یک از این ها می پردازیم:

  • Web Monitoringیا مانیتورینگ وب
  • ابزار Keyword Research یا جستجوی کلمه کلیدی
  • ابزار آنالیز محتوا(Content research)
  • ابزار آنالیز رقابتی (competitive Analysis)
  • ابزار جستجوی بک لینک (Backlink Research)
  • ابزار paid traffic research
  • ابزار rank Tracker

Web Monitoring یا ابزار مانیتورینگ وب

رصد وضعیت بازار و مشاهده شاخص های مرتبط با محتوای تولید شده را می توانید با استفاده از این ابزار به بهترین صورت انجام دهید و آنها را تجزیه و تحلیل کنید.

ابزار keyword research یا همان جستجوی کلمه کلیدی

ابزار جستجوی کلمه ی کلیدی (Keyword Research) یکی از بهترین ابزارها برای سئوی تخصصی سایت تان است. همانگونه که از اسم آن مشخص است این ابزار با نمایش کلیدواژه هایی که بیشترین جستجو را در میان کاربران دارد به بهبود سئوی وب سایت تان کمک می کند.

جستجوی کلمه کلیدی

جستجوی کلمه کلیدی

 

ابزار آنالیز محتوا

چگونه سایت های رقبا در محتوای خود به کلمات کلیدی مدنظر شما پرداخته اند؟ چه نتیجه ای گرفته اند؟ نقاط ضعف و قوت شما در تولید این محتواها به نسبت رقبایتان در چیست؟ همه این پرسش ها را می توانید با آنالیز داده های ابزار Content Research به دست آورید.

ابزار آنالیز رقابتی (Competitive Analysis)

رقبای خود را لحظه به لحظه چک کنید. راه های نتیجه بخش آنها را در پیش بگیرید و شکست های آن ها را تکرار نکنید.

تجزیه و تحلیل رفتار رقبا، مشاهده کلمات کلیدی مؤثر بر رتبه سایت‌شان و همچنین بررسی ترافیکی سایت رقبا را می‌توانید با ابزار آنالیز رقابتی چک کنید.

آنالیز رقابتی

آنالیز رقابتی

ابزار جستجوی بک لینک

بک لینک های خود را مدیریت کنید. کدام یک مورد تایید قرار گرفته اند و کدام یک حذف شده‌اند؟ رقبا در چه سایت‌های لینک ایجاد کرده‌اند؟ همه و همه را با ابزار Backlink Research مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید.

 

ابزار جستجوی بک لینک

ابزار جستجوی بک لینک

ابزار Paid traffic research

به کمک این ابزار می توانید تشخیص دهید که آیا رقبای تان از تبلیغات پولی استفاده کرده‌اند یا خیر. در صورت خرید تبلیغات چه نتیجه بر سایت آنها داشته است؟ آنالیز سایت رقبا را به بهترین شکل ممکن از طریق داده های این ابزار انجام دهید.

ابزار آنالیز Rank Tracker

رتبه سایت خود را بر اساس کلمه کلیدی مدنظرتان در هر لحظه چک کنید. جایگاه رقبایتان در آن کلمات کلیدی کجاست؟ جایگاه سایتتان بر روی نسخه‌ی موبایل چگونه است؟ با استفاده از ابزار Rank traffic می توانید به بهترین نحو ممکن جایگاه سایتتان را آنالیز کنید. سئوی سایت خود را بهبود بخشید و گزارش‌های آن را از طریق ایمیل دریافت کنید.

چگونه اکانت Ahref را تهیه کنیم؟

به دلیل تحریم ها خرید اکانت Ahref به صورت مستقیم میسر نیست. اما متخصصین تیم سئویار با وجود این محدودیت ها می توانند برای شما این اکانت را تهیه کنند. تا شما به راحتی بتوانید به آنالیز سئو سایت خود بپردازید و از مزایای زیاد این ابزار فوق العاده بهره ببرید. برای هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تیم سئویار متشکل از متخصصین با تجربه ی سئو آماده ی انجام هرگونه خدمتی برای افزایش رتبه ی سایت شماست. هدف ما کمک به شما برای افزایش فروش و کسب درآمدتان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی سئو می توانید به اینستاگرام ما مراجعه فرمایید.

درباره نویسنده :
خانم مرادی

برچسب ها

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

*    

*